Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Телець і Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Діви захоплюються цілеспрямованістю Тельців, хоча вони насилу виносять бичаче впертість при очевидності помилок. Тельці ніяковіють перед кмітливістю Дів, хоча і не поділяють їх «пунктиків» в плані охайності і здоров’я і взагалі дріб’язковості.

Але що значать незначні розбіжності між друзями? У цієї пари є підстави для дружби, і не самим останнім з них є здоровий глузд. Можливо, цей вислів не завжди подобається схильної до критицизму Діві, оскільки вона розуміє, що той зміст, який тут мається на увазі, далеко не здоровий. Це взагалі буває вкрай рідко! З часом, можете бути впевнені, хтось із Дів виправить нарешті цю мовну неточність …

Телець і Діва будуть твердо триматися своїх принципів, що б навколо них не відбувалося – від трагедії до комедії. На їх переконання, друге – вірний шлях до першого. Діви пам’ятають все погане, що зустрілося на їх шляху, від драній фіранки у ванній до особистих недоліків кого з друзів. Від цього їм буває боляче, і тому Дівам не до ілюзій. Однак іноді здається, що Діви отримують задоволення від своїх спогадів про непривабливих сторонах життя: є над чим подумати.

Тельці також пам’ятають все, з чим вони коли-небудь стикалися, правда, іноді всупереч власній волі. Нудний внутрішній голос твердить Бикам, що витрачати час грішно, а витрачати його через минулого, яке не можна змінити, – грішно подвійно. Однак вони продовжують чіплятися за свої давні спогади і отримані уроки.

Словом, це не та жвава парочка, якої ви доручили б терміново продати Бруклінський міст, запропонували б співпрацю у виданні книги казок або довірили б азартну карткову гру в Лас-Вегасі. Вони сприйнятливі і пасивні (жіноче начало) – підозрілі, почасти полохливі і обережні (негативне начало), хоча й відзначені цілісністю і надійністю (Земля). Те, що вони взагалі знаходяться разом, – це чудо. Але коли вони набираються мужності і рішучості, щоб сказати один одному «Привіт!», Їх дружба, ділове партнерство чи інші взаємини будуть розвиватися хоч і повільно, але вірно і спокійно.

У чому Телець часто бере гору, так це в терпінні – Діві його, як правило, бракує. Зовні Діви можуть здаватися спокійними, незворушними і терплячими, але їх душа живе напруженим життям. І якщо щось відбувається не так швидко або не зовсім так, як їм цього хочеться, у них виникає відчуття краху. Вони могли б міцно стояти на землі, але їх духовне начало мінливе і неспокійно – Меркурій змушує Дев вести себе всупереч їх справжньої природи і наперекір їх найглибшим бажанням.

Телець, як правило, домагається більших успіхів, ніж Діва (Діви і не особливо заперечують оротів цього), оскільки Телець – Постійний знак. «Постійний» або «стабільний» в астрологічному розумінні означає стійкий і організований. Здатний створювати надійну основу для кар’єри, будинку або шлюбу. Діва – Рухливий знак, а значить, розташований до спілкування з оточуючими, до змін, до поширення відомостей і таємниць – коротше, до непостійності.

Основне завдання Діви – служити миру і всім в ньому живуть, вносячи порядок в хаос і анархію, показуючи всім на їх недоліки і одночасно забезпечуючи собі надійну особисту безпеку на майбутнє. Якщо трапиться так, що Діва за примхою долі потрапить в промені слави, вона, мабуть, зніяковіє і спочатку буде отримувати від цього задоволення, але потім почне висловлювати невдоволення всіма цими журналістами, відновить проти себе пресу критичними висловлюваннями і врешті-решт прийме тверде рішення жити своїм приватним життям; саме до цього перш за все і прагне більшість Дев.

Телець також віддає перевагу усамітнення. Рано чи пізно, десь між шістьма і шістдесятьма, кожного Бика, будь то чоловік або жінка, почне сильно і невблаганно притягати до себе сільська місцевість, де Тельці можуть вгамувати свою пристрасть до землі, дерев, траві вдалині від докучливих, дурних і балакучих людей.

Коли у Тельця і ​​Діви на додаток до природної гармонії знаків 5-9 мається ще й гармонійне вплив Сонця і Місяця в їх картах народження, то цілком можливо, що в село вони поїдуть удвох.

Якщо Телець і Діва зберуться коли-небудь разом написати книгу, то Бик подбає про те, щоб сюжет був грунтовним, а Діва вигадав діалоги, виправить орфографічні, граматичні, пунктуаційні та інші помилки. До цього Телець додасть гумору, а згодом грамотно займеться збутом забезпечить дохід від книги.

Слід визнати, що Діви можуть бути не менш вперті, ніж Тельці. Різниця в тому, що Бики уперті в загальному плані – по суті, а Діви – по дрібницях.

Часом люди вважають, що Діви занадто соромливі і сором’язливі. І не стануть постійно всіх критикувати. З цього приводу наведу вам уривок з листа, який я отримала в 1970 році, незабаром після виходу у світ моєї першої книги «Сонячні знаки». Там було наступне:

«Дорога міс Гудман … в першому рядку на сторінці сімдесят вісім Вашої книги« Сонячні знаки! »В м’якому виданні я виявила помилку. У Вас написано «одягнені в сандалі жителі халдеї», в той час як правильно було б написати «взуті в сандалі». В іншому випадку у читача складається враження, що на мешканцях Халдеї не було надіто нічого, окрім сандаль.

Щиро Ваша Дженін Харитон. P.S. Я – Діва ».

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,165