Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Стрілець і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Сумісність Стрільця й Водолія більше схожа на веселу гру – іноді галасливу, трохи незвичайну, але захоплюючу. Коли об’єднуються Повітря й Вогонь – це завжди іскри ідей та шквал неймовірних витівок. Часом вони провокують один одного, деколи стримують – і неодмінно приводять у замішання оточуючих.

Стрільці просто не можуть утриматися від веселощів, адже вони природжені оптимісти. Але вони ще й природжені скептики. Поєднувати в собі протилежні якості – хитрий трюк, але Стрільцям це вдається. У цьому випадку астрологія прибігає до поняття «подвійного» або «двоїстого» Сонячного знака. Символ Стрільця – Кентавр, наполовину кінь – наполовину лучник, а тому Стрільці наполовину щасливі, наполовину розчаровані, наполовину легковажні, наполовину серйозні. Напівневіглас-напівмудрець. Наполовину клоуни – наполовину філософи (тільки не плутайте їх з Близнюками).

Водолії не народжені під впливом подвійного знака, в них немає подібної подвійності, але іноді вони більш суперечливі, ніж Лучники. У типового Водолія дюжина індивідуальностей. Володіти лише двома з них – це властивість земних істот, а Водолій – це знак, який не визнає приземленості. Він з презирством відкидає посередність і ненавидить лицемірство, ніж іноді обертається подвійність.

Поєднання Стрілець – Водолій – це поєднання прямоти Юпітера і непередбачуваності Урана, і результати можуть бути найнесподіваніші.

Якби можна було за допомогою астрології дати один-єдиний мудру пораду Стрільцю і Водолію, як їм краще поводитися один з одним, він був би таким: зберігати спокій, холоднокровність і зібраність в будь-яких обставинах. Так просто? Але зате так важливо! Стрілець – Вогненний знак, може бути, і не такий легкозаймистий, як Овен, але тим не менше … Коли Водолій (згадайте, Водолій – Повітряний знак) стає вітряним і роздмухує полум’я Стрільця, все може закінчитися справжнім ураганом люті. Сутички між цими двома можуть часом нагадувати повномасштабну війну.

Зазвичай чоловік або жінка Водолій – це людина благородна, терплячий, геніальний або захоплено займається всякими дрібницями. Він хоче, щоб йому не заважали, але не заважає жити іншим, привабливий і доброзичливий. Зазвичай чоловік або жінка Стрілець – щасливий і удачливий чоловік, доброзичливий і відкритий, терпимий до всіх і до всього, усміхнений і веселий. Коли життя зводить їх разом, вони навіть більш привабливі, люб’язні і доброзичливі, ніж зазвичай. Велику частину часу у них дуже добрі відносини, але іноді Повітря Водолія стає вітром, а Вогонь Лучник – полум’ям, і цього вже слід остерігатися.

У цілому відносини Стрільців і Водоліїв дуже розташовують до дружби, якими б не були зовнішні причини відносин. Навіть у родичів, ділових партнерів або закоханих завжди будуть дружні стосунки. У них спочатку є безліч можливостей для того, щоб помиритися і почати все спочатку, і зазвичай ці двоє в кінці кінців миряться – причиною тому кармічна сутність сумісність Стрільця й Водолія. Їхні стосунки чудові тим, що стріли Стрельцовской правди Водолія чомусь не зачіпають, адже типового Водолія не так вже турбує правда. Вона не ранить і не хвилює його так, як більшість Сонячних знаків. Вони просто знизують плечима і погоджуються, дивуючи Лучніков, адже вони чекають зовсім іншої реакції. Водолії часто бачать життя в перевернутому вигляді (справжнє приводить їх у замішання, тому що вони частіше живуть в майбутньому). Може бути, тому вони сміються, коли їм сумно, і плачуть, коли їм весело? Вони і зауваження можуть прийняти за комплімент. Правда, в силу свого перевернутого погляду на світ, вони можуть прийняти комплімент за образу. Це відбувається, коли у Водолії народжується ураган, що загрожує роздути полум’я Стрільця в відповідь пожежа. Це вже моменти повітряної тривоги або лісової пожежі, і тут, як ніколи, в нагоді астрологічний рада зберігати холоднокровність, спокій і зібраність. Обидва вони по суті своїй доброзичливі, вони по-братськи відносяться до друзів і по-людськи – до будь-яким живим істотам. Якщо вони типові представники своїх Сонячних знаків, вони обидва з задоволенням проводять час за містом, на природі. Обидва вони люблять розваги, вечірки і суспільство. Ні той, ні інший не відчувають потягу до самотності. Однак Лучники краще «вписуються» в навколишнє оточення, ніж Водолії, які тримаються за свої звички, хоча вони і ратують за широкі зміни у всьому іншому. Тут ці двоє можуть не зрозуміти один одного.

Стрілець – Рухливий знак, а Водолій – Постійний. Це означає, що Кентавр люблять багато спілкуватися з людьми, але в ньому немає авторитарності і деспотизму. У той же час сам він воліє поступати так, як вважає за потрібне. І якщо їм командують, вказують, як йому треба вчинити, або підозрюють у нечесності, йому це не подобається. Постійність – це незмінність, і, як відомо, це якість протилежно рухливості. Чи не звідси водолійську впертість? Водолії зовсім не збираються демонструвати свою перевагу, просто вони, як Стрільці, не хочуть, щоб їх примушували робити те, що їм не подобається. Ексцентричне і вільний від умовностей поведінку Водоліїв дратує багатьох, але не Стрільців. У свою чергу Водоліям подобається любов Стрільців до подорожей, вільний щирості. Водолій відразу розуміє, що Стрілець може бути ким завгодно, але тільки не лицеміром, а люди Урана зневажають лукавство у всіх його проявах. «Будь таким, який ти є; поступай, як вважаєш за потрібне, і говори те, що думаєш» – цей девіз однаково підходить їм обом.

  1. Один комментар до “Сумісність Стрілець і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. аня в 22.12.2013 | Відповісти

    Дуже схоже , дякую

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,168