Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Стрілець і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Перш ніж аналізувати сумісність знаків Зодіаку Стрілець і Стрілець, треба уважно розглянути всі якості самого знака, адже ці відносини підсилюють як позитивне, так і негативне в характері особистості, а до двох Стрільцям це відноситься ще більше, ніж до когось іншого.

Два Стрільця, що пускають загострені стріли правди один в одного, можуть розпалити дуже яскравий вогонь. А якщо б один із них народився з Місяцем або Асцендентом в Овні, це додало б до щирості Юпітера швидку проникливість Марса, і в їх відносинах просто не було б нерозуміння, омани або обману. Правда, тоді було б корисно, щоб інший відчував вплив Козеріга або Риби – це додало б м’якості і обережності їх загальним рішенням. Для справедливості і терпіння непогано б ще мати в гороскопі певне розташування планет у знаках Терезів і Водолія, інакше цей яскравий вогонь може розгорітися до пожарища жахливих розмірів. Ви вже знаєте про непотрібною щирості і небезпечної безтактності, з якої пара Кентаврів може з’ясовувати стосунки на рівні особистостей. Добре, що це буває не часто. Давайте чесно визнаємо, що, як правило, Стрільці добродушні. Це дружелюбні й веселі, відкриті і оптимістичні, сповнені сил і енергії люди, в самій ході яких є щось пружинисте. Іноді вони нагадують вам скакового коня-то, як вона мчить навскач по іподрому, з гордою, високо подпятой головою, беручи бар’єри громадських обмежень і табу. Всі Стрільці дивно граціозні і в той же час часто спотикаються (іноді образно, а часом і буквально). Причина цього, без сумніву, в «синдромі Кентавра»: хіба просто, будучи людиною і конем одночасно, не втратити рівновагу, натягуючи цибулю на скаку? Це кого завгодно зробить незграбним …

Стрілець – один з двоїстих знаків, і в ньому завжди буде щось суперечливе або збиває з пантелику. Тому ми навіть точно і не знаємо, про які саме Стрельцах ми зараз говоримо. Деякі Стрільці – невгамовні і веселі, деякі – серйозні і старанні. Одні – тихі і задумливі, інші – просто безтурботні люди, які обожнюють розіграші, і саме життя для них – велика авантюра чи азартна гра.

Тепер ви розумієте, що в двох Стрільців дуже важливо, якого вони типу? У чому ми можемо бути впевненими (як і вони), так це в тому, що всі Стрільці (подвійність в сторону!) Доброзичливі, і у них добрі наміри. Звичайно, час від часу вони виходять із себе і можуть наговорити багато досить жорстоких речей, але не від злості: просто вони називають речі своїми іменами. Це цілком у стилі Юпітера – спочатку знайти правду, потім зрозуміти її і в кінці кінців безстрашно її висловити.

Це властиво як азартним, непосидючим, так і тихим, зосередженим на своєму внутрішньому світі Стрільцям.

Кожен Стрілець в однаковій мірі і гравець, і ідеаліст. Ці люди люблять співати, малювати і танцювати, грати і катувати щастя. Вони також люблять читати, вчитися, спостерігати, вивчати і подорожувати. Коли Стрільці всім цим захоплені, життя не буває нудною. Вона може бути стомлюючої, але нудною вона бути не може.

Як і всі люди, пов’язані відносинами як правило, залишаються друзями, незважаючи на періодичні конфлікти, і майже ніколи не стають ворогами, навіть після того, як наговорять зопалу один одному безліч неприємних речей. Вміння прощати – чеснота Стрільців (в цьому вони схожі на інші знаки Вогню – Овна та Лева – і в меншій мірі на Повітряні знаки). Однак прощення – це одне, а вибачення – інше. Двом Стрільцям легше вибачитися перед кимось, ніж один перед одним. Але вони будуть відчувати свою провину і постараються сказати щось приємне на знак того, що не таять образи. Стрільці не злопам’ятні. Вони щиро визнають, що були не праві (якщо вони дійсно вважають, що були не праві), але висловлять це не словами. Це видно з їхніх вчинків. Хіба не красномовна радісна усмішка, що закликає вас забути сварку? Стрілець вміє вибачитися без слів; це рятує його честь, зберігає неушкодженою його гордість і дозволяє помиритися більш-менш безболісно.

Стрільці люблять театр. Для багатьох це стає професією. Ви можете зустріти Стрільців – акторів, драматургів, продюсерів і директорів, робочих сцен, художників по костюмах і театральних художників, освітлювачів і операторів. Але навіть ті люди Юпітера, які не виходять на театральні підмостки, тим не менше можуть бути названі «людьми театру». Вони з живим інтересом вивчають людську натуру, абсолютно ясно усвідомлюючи, що актором буває кожен. Вони з радістю вгадують, які ролі дграют їхні друзі, і отримують більше задоволення від своїх власних ролей. Стрільці стають хорошими психологами (любителями або професіоналами), але це буває, коли в їх гороскопі відчувається вплив Місячного знака Терезів або Риб. Два Стрільця – ділові партнери, сусіди, друзі або товариші по дитячим іграм, приятелі, родичі, закохані або дружини – витратять багато часу, вивчаючи один одного і чергуючи комедійні ролі з трагічними. Коли одному сумно, інший стає комедійним актором, щоб, його розсмішити, і це один із найбільш трагічних моментів у відносинах двох Стрільців, незважаючи на їх вік і стать. Народившись під впливом двоїстого знаку Зодіаку, вони завжди будуть усвідомлювати істинність того, що радість і печаль – близнюки. Кожен Стрілець завжди готовий нагадати іншому, що невдачі проходять, а радість і удача просто чекають за кулісами свого виходу. Ось чому Стрільці здаються такими неймовірно везучими. Насправді удача тут ні при чому. Просто Стрільці не бояться робити великі ставки, тому що знають, що виграш можливий завжди, а програш – явище тимчасове. І тому вони щасливі.

Так чому б цим двом не спробувати щастя разом і не зіграти, щоб допомогти один одному справитися з їх загальними недоліками і збільшити число їх загальних достоїнств? У цьому немає ризику (для ризикованих). А Стрільці – це ті, хто пояснив Ною Вебстер значення цього слова (як звичайно, коли їх про це не просили). «Ризиковані», – повідомили вони Ною, коли він складав свій перший словник, – значить сміливі, зухвалі, безстрашні, люблячі пригодам небезпеку і ризик – тобто все те, де потрібна хоробрість і де можна ризикувати своїм життям.

«Це ми! – Сказали йому радісні Стрільці. – Обов’язково чесно напишіть про це ».

Але Ной Вебстер не зробив цієї виноски, що, я думаю, дріб’язково з його боку, чи, може, розцінювати це як опечатку – в інтересах Юпітера?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,380