Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Скорпіон і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Так, вони дикі. Обидва. Так що перш за все знайте, що я не збираюся брати бік жодного з учасників цієї «антагоністичною» сумісності Скорпіона і Водолія.

Можна запитати, як цим двом взагалі вдалося зустрітися в перший раз, і можна також поцікавитися, мудро чи сих боку зустрічатися вдруге. Несумісність їх стихій – Вода і Повітря, безсумнівно, створює певну напругу, але в астрології напруга синонімічно енергії. Питання в наступному: що збираються робити Орел і Водолій з цим величезним потоком напруги (я маю на увазі енергії), що виникають між ними? Збираються вони направити його на безглуздий конфлікт або перетворити в ту могутню силу, що змушує вітряні млини працювати, вітрильники – плисти, поїзди – йти, птахів – летіти, а космічні кораблі долати часовий бар’єр?

Тільки тому, що хтось дивиться на життя в один кінець телескопа, а ви Тараща в інший, ще не сгоіт шуміти і сваритися. Якби ви обидва дивилися так в один телескоп, ви б побачили, що втупилися один на одного. Звичайно, одна пара очей буде здаватися менше, інша більше, тому що так влаштовані телескопи, але ви ж не телескоп. Ви – Водолій, якому не слід приймати таку перекручену точку зору на всіх Скорпіонів, – як на пролазливих, консервативних, безжалісних, кусючих гадів. А ви – Орел, і повинні припинити вважати всіх Водоліїв людьми, яких слід помістити в мавпятник, якщо тільки мавпи не стануть заперечувати. Подібна енергія не зрушить крила млина та на пів-обороту, не виведе поїзд з вокзалу і не підніме птицю з гілки дерева, скільки б вона не махала крилами.

Ті з вас, кому трапилося подивитися фільм «Близькі зіткнення третього роду», згадають трепет, підозра і обережність, з якими вчені і звичайні люди Землі дивилися на тих, хто (що?) З’явилися з Великого Материнського Корабля. Вони представлялися їм дивними кульками желе (можливо, досить нешкідливими, але в цьому не можна було бути впевненим), таємничими створіннями дивної форми з будь-якої можливої ​​потворною філософією. Саме так типовий Скорпіон дивиться на типового Водолія, з’явися він з Великого Материнського Корабля, з квартири навпроти, з Вулвортовского магазину, сусіднього корівника, ліфта для гірськолижників або з кабінету ректора.

Водолії приймають подібний же експериментаторський погляд на Скорпіона. Ці люди здаються порівняно м’якими і спокійними, але ніколи не знаєш напевно, про що вони думають, а ті деякі, ті рідкісні балакучі і веселі Скорпіони ще гірше, бо тоді точно знаєш: вони щось приховують. І потім, у всіх Скорпіонів такий дивний погляд … Здається, вони завжди захищаються. Вони так чутливі, що ніколи не знаєш, які слова можуть викликати цей пильний погляд, а про те, як вони мстять, якщо наступити їм на хвіст, розповідають стільки диких історій!

Не дивно, що ці двоє наближаються один до одного, надійно затягнувши рятувальні пояси, причому Водолій ще складає парашут, а Скорпіон бере з собою водяний пістолет. Нічого доброго з цього не вийде. Водолій – це знак Повітря, і вся ваша Скорпіон Вода не втопить цієї людини. На відміну від Вогню і Води, Повітря і Вода не здатні взаємно знищити один одного. По суті, ці дві стихії найбільше схильні не помічати один одного. Подивіться, як рухається повітря над потоком, озером, річкою, океаном, гусячим ставком або калюжею. Він навіть не знає, що тут вода, і не турбується про це. Подумайте про те, як краплі дощу проходять крізь повітря. І все ж, коли стихії Повітря і Води сходяться в якості двох Сонячних знаків, результат може бути таким надихаючим, хвилюючим, як свіжоскопаного поле або весняний луг, мокрий від роси. Чи є на Землі інший запах, більш прекрасний і чудовий, ніж цей? Вам не потрібно жити на фермі або в селі, щоб відповісти. Мокрі міські тротуари, вмиті дощиком, в поєднанні з теплим повітрям весни теж сколихнуть вразливу душу.

Водолій і Скорпіон часто виявляються разом, тому що їх об’єднує робота або родинне коло, – набагато частіше, ніж дружба або романтичні відносини, хоча останні, нехай вони і рідкісні, теж можуть бути сприятливими, якщо згладити кути. Сумісність Водолія і Скорпіона вимагають додаткового зусилля, і, можливо, тому дане поєднання так часто виявляється в ситуаціях, коли немає особливої ​​свободи вибору, таких, як ділове партнерство або кровну спорідненість.

Є гра, яку люблять і Скорпіон, і Водолій (або, може бути, варто було сказати, перед якою вони не можуть встояти, коли вони разом), – це розкривати секрети один одного. Обидва – природжені детективи, і жоден не переживе, якщо не буде знати, що всередині у іншого. Вони будуть розбирати один одного, як механізм годинника. Скорпіон тонко, в оманливо недбалої манері. Водолій – іноді грубо і завжди прямо. Я впевнена: читають ці рядки Водолії будуть заперечувати, заявляючи, що їх нe цікавлять нічиї справи і, отже, вони не цікаві. Правда, вони не пліткують і нікого не засуджують, але обожнюють багато знати.

Однак справа в тому, що, хоча і Скорпіон, і Водолій хотіли б дізнатися один про одного якомога більше, жоден не бажає розкривати власної таємниці. Всі конкретні сполучення різні, але зазвичай Скорпіон має невелику перевагу перед Водолієм, коли доходить до з’ясування чужих секретів, але при цьому він не розкриває власних. Не завжди, але досить часто.

Ще одна маленька складність, яку їм доведеться подолати, полягає в тому, що і Скорпіон, і Водолій – Постійні знаки. Постійний – значить трохи більше, ніж впертий, тобто фіксований, який важко зрушити з місця. Проблема, я вважаю, очевидна.

Рішення вимагає, щоб у одного з них або в обох Місяць або Асцендент знаходилися в рухомому знаку. Це здорово допомогло б.

Одна відмінність між цими двома полягає в тому, що у Скорпіона довга-довга пам’ять (довше тільки Пам’ять Тельця), а Водолій в кращому випадку пам’ятає, припаркував чи він машину. Однак така неуважність Урана допомагає забути старі рани. Типовий Водолій рідко таїть образу або шукає спосіб помститися. Скорпіону непогано було б перейняти цю рису. З іншого боку, Скорпіон вправний у тонкому самоконтролі, не завжди, але зазвичай утримуючи владу над своїми емоціями, і Водолію було б непогано придивитися до цієї плутонівські зібраності Скорпіона, оскільки типовий Водолій володіє дуже малим запасом самоконтролю і може вибухнути гнівом, що так само несподівано , як удар блискавки (хоча зазвичай все швидко проходить).

Скорпіон схильний витрачати гроші дещо повільніше, ніж Водолій (хоча є винятки), і зазвичай знає, де і як вони були витрачені, тоді як Водолій може не згадати, чи то він їх витратив, чи то їх вкрали, або він випадково забув їх на прилавку. Водолій постійно втрачає свій автомобіль і ключі. Іноді мало не кожен день. У Скорпіона ключів принаймні півсотні, включаючи ключі від холодильника, гардероба і банної. (Скорпіони обожнюють замикати речі від безіменних непроханих гостей. Це дає їм відчуття упевненості.)

І все ж при всіх переплетених і поплутаних якостях і зіштовхуються звичках поєднання Скорпіона і Водолія – ​​потенційно цікавий експеримент і переживання для кожного з них, і навіть для свідків і спостерігачів. Є якість, яким Плутон і Уран наділяють і Скорпіона, і Водолія – ​​непередбачуваність. Так що результат будь-якого змагання між ними не може вгадати ніхто. Але ні Скорпіон, ні Водолій не хотіли б іншого. Вони не з тих, хто любить ставити напевно.

  1. Один комментар до “Сумісність Скорпіон і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Галина в 08.11.2013 | Відповісти

    Прямо прямісінько в точку!!!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,416