Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Риби і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


У чотирьох Риб, коли вони опиняються разом (кожна народжена під цим знаком являє собою двох Риб, які пливуть у протилежних напрямках), є декілька варіантів поведінки. Вони можуть прекрасно творчо співпрацювати в будь-яких починаннях від гуманітарних наук до архітектури або разом зануритися в ейфоричний забуття наркотиків або алкоголю, досліджувати такі місця, як Оз або Країна Чудес, на пару зайнятися викладанням у школі для маленьких пічкурів або просто разом плавати і розважатися, огинаючи водорості, заводячи знайомства з акулами, розмовляючи з дельфінами, вітаючи чайок над головою, граючи в догонялки і перекидаючись на хвилях. Варіанти взагалі приблизно однакові в будь-якому випадку, коли два знаки Води стикаються у відносинах зі своїм знаком Зодіаку як в даному випадку сумісність Риб і Риб, хоча справа рідко доходить до такої напруженості, як при відносинах двох Скорпіонів, або до таких практичності і власництва, як при відносинах двох Раков.

У знаку Риб присутні деяка природжена м’якість і спокій, які можуть різною мірою послаблювати силу мотивувань і наступних дій. Риби, як правило, надзвичайно чутливі, вони трохи екстрасенси, хоча це якість часто виявляється пасивно. У своєму особистому повсякденному житті Риби багато в чому залежать від снів, інтуїції, миттєвих вражень.

Двом, якщо обидва вони Риби, завжди потрібно остерігатися різних аспектів негативної сторони їх Нептуніанского психічного сприйняття: оман, фальшивих ілюзій, снів наяву і самообманів, так само як і легкого спокуси вводити в оману інших. Багато що в особистій долі обох Риб і в їх відносинах буде залежати від їх Місячних знаків. До того ж, якщо відносини Сонця і Місяця при їх народженнях сприятливі, їм буде легко досягти гармонії. Якщо ж ні, буде потрібно велика обережність, щоб не «втопити» ініціативу і честолюбство один одного.

Найімовірніше в їх відносинах час від часу будуть і сперечання за дрібниць, і образи, і дратівливість, але, загалом, їм не доведеться стикатися з такими труднощами у розумінні один одного, які вони відчувають з іншими знаками – наприклад, із Близнюками або Стрільцем. Керовані Нептуном не тільки легко розуміють секрети і ухильні характери один одного, вони мають також інстинктивним співчуттям до бід і прикрощів партнера.

Цих двох притягує один до одного легко й природно. Вони часто знайомляться на узбережжі за випивкою, будь то склянка мінеральної води або що-небудь міцніше. Вони, звичайно, можуть також познайомитися в концертному залі, у парку, в лікарні, у видавництві, в театрі, в монастирі або в науковій лабораторії …

Риби звичайно зовні м’які, з неголосними голосами, легко до всього пристосовуватися. Вони недосконалі, у них бувають свої невдачі, але, як правило, Риби не схильні роздувати незначну образу. Вони досить легко і спокійно переносять всі неприємності, а коли тягар стає надто важким, Риби скоріше просто відійдуть в сторону, ніж будуть даремно битися з долею або з тим, що їм здається неминучим.

На Риб-чоловіків, жінок і дітей – їхні друзі, сусіди, родичі і ділові партнери ніколи не звертають достатньо уваги, а іноді так відбувається навіть з коханцями або подружжям. Але, чесне слово, не слід їх жаліти. Власне кажучи, вони воліють спостерігати, будучи непоміченими. Риби навмисно ненав’язливі. Ці двоє не мають звички носити величезні плакати з написом: «А ось і я!» (Вони терпіти не можуть надягати на зборах або на роботі картку з ім’ям), і тому така пара цілком може залишитися майже непоміченою в переповненій кімнаті, якщо, звичайно , один з них не вип’є зайвого і не перекине акваріум або горщик з папороттю, що змусило б нещасних Риб почервоніти і жахливо мучитися від сорому – не тому, що вони такі незграбні або нетверезі, а тому, що привертають до себе стільки небажаної уваги. Є достатньо Риб, які перебувають на очах через свою професію, але їм це ніколи не доставляє справжнього задоволення.

Завдяки своєму містичному спадщину від природного риби, яка символізує внутрішню сутність, що народилися під знаком Риб (внутрішня сутність кожного з дванадцяти знаків може виявитися в їх символі), керовані Нептуном не рвуться до слави. Якщо слава сама, так би мовити, відшукає їх, вони покірно будуть носити її мантію, часто з відчуттям деякого незручності. Типові риби відносяться до слави як до тягаря.

Таке смирення прекрасно, але, оскільки всі властивості Сонячного знака посилюються, а іноді перебільшуються, коли у відносинах беруть участь одні й ті знаки Зодіаку, двом особистостям знаку Риб потрібно остерігатися, щоб ця зазвичай досить гідна риса, по-нептуніанскі ними перебільшена, не змусила б їх втратити всі стимули до активності. Багатство їх творчого і будь-якого іншого внеску болісно необхідно нашому втома, пересиченість світу.

Яким би не були всі інші планетарні позиції в їх гороскопах, будь Риби, що увійшли в тісний контакт один з одним, завжди відкриють неймовірну глибину екстрасенсорної зв’язку між собою. Щоб проілюструвати цю містичну зв’язок між Рибами, я поділюся з вами розповіддю про свою сусідку і близькій подрузі в Кріппл-Крік, Рут Кук.

Коли Майк, її син, теж народжений під знаком Риб, був ще підлітком і деколи небудь занадто затримувався ввечері, Рут турбувалася. Не дуже сильно, будучи типовою спокійній Рибою, але турбувалася. Оскільки в той час у них не було телефону, син, природно, не міг подзвонити додому. Рут знайшла своєрідний вихід (своєрідний для інших Сонячних знаків, але досить-таки типовий для Риб).

Рут просто соділась в крісло, в холі, закривала очі і тихо медитувала, уявляючи обличчя свого сина і передаючи йому телепатичне послання: «Майк, вже надто пізно для шкільної вечірки, і я за тебе хвилююся. Зараз же вирушай додому ».

І так повторювалося з разу в раз. І її син-Риби, де б він не був, незмінно раптом замовкав в середині розмови з друзями, і його очі затуманює. Врешті-решт він бурмотів: «Слухайте … Е-е-е … Розумієте, по-моєму, я навіщось знадобився мамі. Поки ». Він мчав додому, відкривав двері і розуміюче посміхався матері, коли вона м’яко говорила: «Ти повернувся якраз вчасно».

Потрібно зауважити, що у відносинах між двома людьми, керованими Нептуном, не всі суцільно мир і спокій. Якщо в одного з них конфліктує Місячний знак, наприклад, Близнюки або Стрілець, між ними може утворитися прірва, яку не так легко подолати. Дисгармонія їх світил може призвести до того, що вони потраплять в поперечні течії і будуть періодично переводити один одного мовчазними звинуваченнями (що найгірше), похмурим байдужістю або брехливими відповідями. Але якщо Місяць будь-якого з них знаходиться в знаку Води або Землі, гармонія їхніх взаємин буде, як правило, рідкісної і незвичайною.

Обидві Риби знають, що люди з іншими мотивуваннями можуть несправедливо звинуватити їх у Ухилення чи брехні. Це іноді трапляється через надмірного контрасту між ідеалістичними і альтруїстичними мотивами Риб і звивистими обхідними шляхами, якими вони деколи йдуть до заповітної мети. Не всі, але багато Риби мають дратівливу звичку уникати повної правди, але глибинна причина такої поведінки та ж, що лежить за всіма поглядами і діями Риб, – краще уникати прямої конфронтації, яка не має сенсу і тільки завдає зайві рани.

Риби всіляко намагаються уникнути бурхливих емоційних сцен і потворних особистих вендети. Вони краще збрешуть, недомовлене чогось, ніж заподіють комусь біль або допустять, щоб біль заподіяли їм. Все ж зазвичай Риби більш відверті з іншими Рибами, може бути, тому що розуміють: один одного їм дурити марно. Отже, два представники знаку Риб часто можуть сказати всю правду, якою б неприємною вона не була, якщо обговорюють щось удвох. Вони можуть бути впевнені, що не влаштують один одному гучну, грубу, потворну сцену.

Якими б достоїнствами смирення, терпіння і безкорисливості не володіли Риби, вони не люблять занадто відверто показувати свою повагу, турботу або прихильність один до одного. Розуміння і співчуття можуть вільно виникати між ними, але вони не асегда виражені в видимій, відчутній формі, так що їм обом потрібно попрацювати над цією властивістю «холодної риби», яке вони легко бачать і визнають один в одному, але рідко в самих собі.

Є прекрасна властивість Риб, яке вони можуть удвох ще збільшити, до власної і до нашої спільної радості, тому що нам так необхідно їх спокій і співчутливе увагу. Вони володіють рідкісним даром сприймати негативних або дратівливих людей і ситуації (включаючи власні проблеми) з якимсь м’яким смиренністю. Вони обидва розуміють, що людські слабкості часто незримо зв’язані з благими намірами, і Нептун тихенько нашіптує їм, що опір злу тільки підсилює його. Здатність Риб з посмішкою знизувати плечима, коли щось не так, не робити з мухи слона і не влаштовувати бурю в склянці води чудова.

Ось формула магії Риб: любов і милосердя. Вона спрацьовує завжди, і особливо сильно, коли Риби плещуть один на одного чарівною водою, що іскриться бризками чудесного гумору, який дозволяє типовим Рибам сміятися над собою, бо вони не обтяжені помилкової гордістю. Це талант, яким наділені небагато, і він становить частину величезного золотого скарбу тих, хто може здаватися «останнім і самим незаможним», але хто від народження багатий мудрістю і щедро обдарований неймовірними скарбами внутрішньої прозорливості.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,168