Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Рак і Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Між знаками Рака і Терезів аспект квадрата, і це поєднання стихій Води і Повітря. Відносини стихій Вода і Повітря завжди непрості і завжди цікаві. У них важко досягти гармонійно саме це і робить їх багатообіцяючими завдяки почуттю, яким будуть винагороджені ці двоє, коли досягнуть хвилюючою душу перемоги над своїми явними і, треба сказати, численними відмінностями.

Саме життя змушує їх пізнати важкий шлях компромісу. Оволодівши цим уроком, можна піднятися на більш високий рівень щастя – легкі шляхи туди не приведуть. Це дійсно стоїть мета. Іноді це важко, але з часом згладжуються всі гострі кути, якщо є щире зусилля з обох сторін. І знаєте, що буде головною нагородою? Задоволення від, свідомості того, що ви подолали себе і що в змаганні з власною природою трохи наблизилися до ангелів.

Я не гарантую крила і тому подібне, але пара німбів, можливо, з’явиться. Точней, дві аури, що світяться прекрасними квітами сумісності …

Німбів над головами один одного вони, скоріше за все, не помітять, зате побачать уявні ріжки. Така людська натура, і не треба імітувати ангелів. Перший урок, який повинна вивчити ця пара, – це перестати так відчайдушно намагатися бути понятими і намагатися більше розуміти. Тільки цей ключ відімкне замкнені двері між ними, за якою лежить шлях до Миру і Добру.

Як я говорила в «Дванадцяти присвятах в любов» на початку цієї книги, знак Рака – це дорослішання. Раки відчувають так багато, що, здається, не можуть цього висловити; їх марення турбують їх передчуттям щастя і наближенням смутку, так само як і спогадами про вчорашній день. Вони нічого не можуть вдіяти, коли плачуть від смутного страху та депресії, і Місяць періодично володіє їх емоціями, і вони так само безпомічні перед її магнетичним тяжінням, як океан з припливом і відливом. Іноді вони тихі і задумливі, а іноді вражають оточуючих дивовижним «місячним» гумором – трохи з сумасшедшинка, який часто допомагає їм забути свої страхи і неодмінно веселить кожного, кому пощастило опинитися поруч.

Коли «дитя Місяця» і людина знака Терезів зустрічаються, це може виглядати дуже мило. Терези обожнюють сміятися, і вони схожі на ритмічні ліричні вірші, а фрази Рака так чудово звучать під музику сміху Терезів. Це чисте розвага, і випадкові свідки, що опинилися поряд з їх будинком або офісом, можуть несподівано отримати задоволення від цього музичного дуету. Я кажу – будинок або офіс, тому що доля найчастіше зводить знаки в життєвій ситуації, пов’язаної з будинком або з кар’єрою. Здається, їм легше досягти гармонії в сімейному колі або в якості ділових партнерів, ніж у ролі друзів, коханців або подружжя (але, розглядаючи останній варіант, не забувайте про можливу перемогу і золоті нагороди).

У дійсності у Раків і Терезів набагато більше можливостей, ніж у інших пар в поєднанні різний стихій і однієї якості, тому що їхні управляючі планети Місяць і Венера не ворожі. Так як Сонце управляє особистістю, а Місяць емоціями, цим двом легше зрозуміти один одного через емоції. Проблема в тому, що пробитися крізь панцир до істинної природи людини Місяця завжди непросто.

Терези терплячі, і вони можуть розташувати до себе Рака м’яким ставленням … і очікуванням. Правда, однієї тільки м’якості і терпимості може бути недостатньо, адже «місячні» люди чутливі понад міру. До того ж, незважаючи на вроджену доброту. Терези – знак Повітря, а, розумність і логічність Повітряних знаків іноді заважає їм по-справжньому зрозуміти, що рухає іншими людьми. Терези стають блискучими адвокатами і мудрими суддями, але з них найчастіше виходять погані психологи. Вони не стануть шукати глибинних причин, зайняті захоплюючою грою людських відносин на поверхневому рівні, а з цим важко проникнути під панцир, що захищає Рака від зовнішнього світу. Терези, які хотіли б зрозуміти, що змушує краба повзати боком, повинні повчитися глибокому співпереживання, а не намагатися досягти мети найкоротшим шляхом.

Одне з головних їх відмінностей в тому, що Терези орієнтовані на інших людей, а Раки – на себе. Якщо це виглядає, ніби Раки більш егоїстичні, це недалеко від істини. Терези більше стурбовані проблемами друзів, загальної справи або світу в цілому, ніж своїми власними. – І вони скоріше екстраверти, тоді як люди Місяця більш інтраверти. У насправді, дуже багато Раки – м’які, вразливі і чутливі люди, часто люблячі і ніжні, найбільшу увагу приділяють таки собі.

Оскільки концентрація на собі в кінцевому рахунку позначається на здоров’ї, Раки хворіють частіше, ніж могли б. Витоки хвороб Терезів найчастіше криються в нездоровому способі життя, тенденції до стадності, любові до вечіркам, переїданні, переливанні і перероблення. Раки, бачачи таке, зазвичай нервують, намагаються переконати Терези, що ні до, чого спалювати себе, як свічку, та ще з двох кінців відразу. Але якби це було по-іншому, як би Терези могли залишатися в рівновазі?

Гроші – це інша область, де ці двоє дивляться в різних напрямках. І фінансова надійність і емоційна для Рака одно важливі і життєво необхідні. Якщо у них є щось одне, вони бувають дратівливі і нещасні. Якщо у «їх немає ні того, ні іншого, вони стають такими колючими і неможливими, що навіть рідні матері перестають виносити їх, що для Раків просто непережіваемо. Але якщо у них є все, вони чарівним чином перетворюються в найслухняніших, милих і ніжних істот – навіть з точки зору Терезів, які іноді чекають від людей занадто багато чого, як ніби може бути рівновага плюсів і мінусів в характері будь-якої особистості.

Незважаючи на проблеми зі здоров’ям і недолік фізичної сили. Раки в кінцевому підсумку виявляються значно витривалішими в мистецтві виживання, ніж Терези. Саме Терези скоріше піддадуться психічному тиску, нервовий зрив виведе їх з рівноТерези, а емоційні розчарування чреваті серйозною хворобою. Коли захворює Рак, це може тривати довго, але тільки тому, що він так несамовито чіпляється за все підряд, не відокремлюючи погане від хорошого. Іноді потрібно м’яке нагадування Терезів, що пора б перестати триматися щосили за те, що давно пора кинути. Але хіба так просто навчитися відпускати? Терезам доведеться пережити чимало неприємних моментів, намагаючись звільнити клешні Краба від шкідливих звичок, невірних ідей і безпідставних страхів.

Якщо таке перетягування канату триває довго, тонка тканина нервової системи Терезів незримо зношується, і може наступити деяке виснажене духу, яке, в свою чергу, веде до апатії, захльостує веселий, ніжний і оптимістичний характер Терезів. Серед людей, як і в природі, надлишок води зробить повітря сирим, туманним і холодним, але коли води рівно стільки, скільки потрібно, повітря ніжний, свіжий і повний цілющих сил.

Якщо Терези намагаються зберегти щось у секреті від Рака, вони даремно втрачають час. Раки використовують всілякі хитрощі, щоб витягнути з вас те, що вони хочуть знати. Рак може запитати: «Що про мене думає ця людина, тільки чесно?» Терези відповідають: «Думаю, мені не слід втручатися». Рак наполягає: «З твого боку це нечесно, хіба я не допомагав тобі інформацією, коли ти цього потребував?» Терези коливаються, зітхають, здаються і розповідають Раку, все, що він хоче знати, стежачи за об’єктивністю та намагаючись пригадати все хороше поряд з поганим. Коли Рак почує те, що йому потрібно, він може заявити: «Я так і думав, ніколи більше не буду з ним розмовляти!» – І в роздратуванні піти з кімнати, залишивши Терези майже що в сльозах через те, що його, миротворця від природи, перетворили в підбурювача. Раки сверхсверхсверхчувствительны до найменшої критики і дуже майстерно витягують всю правду, а потім плачуть в образі або кусаються в люті через половини цієї правди, а ви знаєте, що напівправда позбавляє Терези рівноТерези і виводить із себе.

Краще, що вони можуть, це сконцентруватися на дуже реальних достоїнствах іншого, іноді абсолютно різних. Спеціально для Терезів хочу розповісти, що саме реальність “місячних” мрій, змішана з неймовірною чіпкістю, дозволили Раку Хелен Кеплер, що опинилася повністю сліпий і глухий, коли їй був рік і вісім місяців, одержати тріумфальну перемогу над нещастям. Вона з відзнакою закінчила коледж, навчилася в’язати, вишивати, друкувати на машинці, плавати, гребти і їздити на велосипеді. Подорожуючи по світу, вона вела надихаючі бесіди (хоча так мало в своєму житті чула звук людської мови) і писала численні статті та книги, щоб зміцнити віру в інших. Точно так само чутливість, інтуїція і завзятість Рака дозволили Нікола Теслі використовувати свою чудову пам’ять і винахідливість, осягнути чудеса електроніки і першим здійснити практичне застосування двофазного струму, запатентувати 140 винаходів величезною практичної важливості, одне з яких зробило можливою концепцію радіомовлення та отримання електричних ланцюгів. Незважаючи на байдужість і відсутність інтересу, він тримався за свої мрії, працюючи все життя, хоча і отримав визнання лише після смерті. Кожне «дитя Місяця» зроблено з того ж матеріалу, що Хелен Кеплер і Нікола Тесла.

У свою чергу, Раки можуть роздумувати про те, на що був би схожий сьогоднішній світ, якби не властиві Терезам бажання справедливості і потреба у творчому самовираженні. Саме миротворець знака Терезів Махатма Ганді з’єднав вчення індуїзму з «Нагірна проповідь» Ісуса в досконалій гармонії мудрості і любові.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,166