Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Для Овна і Водолія це спільна риса. Їх нескінченно тягне нове, поки воно не стало звичним. Втратило новизну вони кидають, щоб пуститися в чергову пригоду. Кидають, не озираючись назад і не зітхаючи, якщо обидва – типові представники своїх Сонячних знаків. Для Овна сьогодні завжди цікавіше, ніж вчора. Для Водолія завтра затьмарює і вчора і сьогодні.

Час від часу їх земні шляхи перетинаються, і це завжди цікаві зустрічі, зумовлені понад задовго до народження.

Овни – люди дії, вони кидаються в саму гущу подій. Ентузіазм не чужий і Водоліям, але вони не йдуть на поводу у подій. Цікавлячись усім, що діється навколо, вони воліють спостерігати за подіями з безпечної дистанції. Так вони зберігають неупередженість і свободу дії.

Союз Овна і Водолія – ​​дружній, споріднений, ділової і любовний – завжди відзначений печаткою кармічного обов’язки. Він несете собою або велике благо, або велику печаль і може круто змінити життя обох.

Водолій щиро вдячний другу-Овнові, який розділив з ним тягар турбот або хвороби, але дивується: «І навіщо йому чужі проблеми?» А Овен просто-напросто повертає свій борг Провидінню, яке піклується про нього. До того ж спілкування з Водолієм розширює його інтелектуальні обрії, відкриває несподівані мети, пробуджує мрії, які могли залишитися непоміченими. Або, навпаки, приятель-Водолій влаштовує справи Овна, позичає грошима без всякої видимої вигоди – він теж повертає свій кармічний борг.

Вони дружать всерйоз. І всерйоз ворогують. Але якщо зуміють піднятися до прощення, то покладуть початок нескінченної послідовності дружб в наступних втіленнях.

Водолій – один з чотирьох людських знаків астрологічного кола (решта – Близнюки, Діва й Терези), які управляють своїми пристрастями краще, ніж Овен, для якого найчастіше і любов і ненависть – інстинкт, густо приправлений егоїзмом. Керований Ураном, Водолій схиляється від інстинкту до вищого розуму і чистої інтуїції, це наділяє його надприродними здібностями, наприклад, здатністю до телепатії.

Іноді здається, що і Овен володіє цим даром, але це ілюзія. Просто вплив всепроникного Марса занурює його в саме серце проблеми. Овна підганяє непереборне бажання осягнути суть речей. Загадкові просвітління Водолія мають іншу природу. Він вловлює те, що приносять електромагнітні випромінювання з космосу, не витрачаючи на це і десятої частки енергії, яку витрачає Овен.

Ніщо не заважає Овнові і Водолію зрозуміти один одного. Навіть якщо вони розходяться в думках, природна симпатія між Вогнем і Повітрям допомагає згладити дисгармонію.

Овнів часто докоряють їх наївністю. Водоліїв вважають божевільними. Світ їх не розуміє, хоча вони впевнені, що стоять на правильному шляху. Чи це не причина, щоб об’єднатися і протистояти рутині? Необачна рішучість Овна і дивакувата мудрість Водолія перетворюються, з’єднуючись, в чарівний сплав. Зведені ними повітряні замки, на подив тверезомислячих людей, виявляються міцніше кам’яних будівель.

Навіяна Ураном терпимість робить Водолія поблажливим до дитячих капризів і вибухів своєрідною фантазії Овнів. А войовничий Марс допомагає Овнам впоратися з упертістю Водоліїв. Загалом, це божевільний і казковий союз.

Чого Водолії не можуть втовкмачити Овнам, так це свого глибокого переконання що не можна думати тільки про себе. Самозречення доставляє Овнові не більше задоволення, ніж блукання в непроглядній темряві. Водолії приречені нести світу ідеї, які залишаться до пори незрозумілими і незатребуваними.

«Всі проблеми людини виникають з переоцінки почуттів і власної значущості», – вигукує Водолій.

«Люди, які знецінюють або пригнічують свої почуття, холодні й безсердечні», – парирує Овен.

  1. 2 коментарі до “Сумісність Овен і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Юрій в 29.04.2013 | Відповісти

    Ми з дружиною дуже вдячні Вам за гороскоп. Все правильно. Юрій, Галина

  3. Людмила в 07.09.2014 | Відповісти

    Я Водолій, чоловік-Овен. Цей гороскоп пояснює багато моментів нашого подружнього життя

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,168