Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Народжені під цими знаками Зодіаку люблять пізно лягати. Бояться небудь пропустити. Ось чому вони не квапляться на пенсію, останніми йдуть з вечірок … неодмінно кидаються розбороняти забіяк на вулиці. Даремно їм радять: «Не вилазь в це! Займайся своїми справами. Це тебе не стосується. Це безнадійна справа! ». Вони відмахав тисячу миль заради справи і ні за що не визнають його безнадійним. Просто стояти і витріщатися? Ні, це не для них. Чуже справа, кажете? Тим цікавіше! Вони цікаві понад міру і твердо переконані, що знають відповіді на всі питання.

До речі, про мікстурі … Ніхто так часто не страждає від нещасних випадків, як вони. (Третє місце по уразливості займає Водолій.) Нічого дивного, чи не так?

Сунуть ніс куди не просять, завжди йдуть напролом, рвуться в саме пекло. Стрільці до того ж від народження трохи незграбні. Адже кентаврові нелегко впоратися зі своїм тілом, наполовину кінським, наполовину людським. Отже ж нелегко зберігати внутрішню рівновагу особистості, яка балансує на межі філософії і клоунади.

Овен і Стрілець здебільшого добре ладнають, тому що у них багато спільного. Наприклад, ідеалізму в надлишку. Хто наївні Овна з його дитячої звичкою плутати бажане і можливе? Хіба що тільки Стрілець, метящий в далеку галактику, невидиму для смертних. І це сьогодні коли більш практичні люди отруюють Землю і її атмосферу. Звичайно ж, стріли Юпітера грузнуть в отруйному смозі.

Зрозуміло, барани і Стрільці не єдині, кого відвідують благі наміри, але тільки вони так завзято пробивають утопічні прожекти, нехай навіть рухаючись до мети колами. Ні користь, ні політичні амбіції не зупинять їх.

І Овни, і Стрільці – пристрасні сперечальники. Тільки Ваги охочіше розпочинають суперечки, але логічні Ваги проваджені жагою справедливості. Овни і Стрільці просто за складом характеру не в силах ігнорувати словесний виклик. Овен сперечається, тому шануй хтось насмілився засумніватися в його непогрішності. Стрілець же відстоює істину – вона понад усе!

Пам’ятаєте казку про новому платті короля? Тримаю парі, дитина, яка крикнув: «А король-то голий!». – Був чи дівчинкою Дівою з Місяцем в Стрільці, або хлопчиком-Стрільцем з Місяцем в Діві.

Будь-хто, хто заводить дружбу зі Стрільцем, наражає на небезпеку своє самолюбство. Радісний і доброзичливий, як щеня, він кидається до вас на вулиці, плескає по спині і починає: «Ей, привіт! Як справи? Господи, я так радий знову тебе бачити, але ледве-ледве впізнав. Ну, хлопець, і рознесло тебе! Haверное, у двері не влізаєш! »Втім, помітивши кислий вираз на вашому обличчі, він тут же розсипається у вибаченнях – Стрільці в основному люди дуже добрі, і рідкісний з них норовить поранити навмисно. «О Боже, знову я бовкнув щось не те? Просто язик готовий відкусити. Ти, напевно, дуже болісно до цього ставишся, так? »

А як вам така сцена: «Як справи, старина? Чув, тебе звільнили за п’янку? Та облиш! Чого тут соромитися? Ось президент Ендрю Джонсон – теж був алкаш, мало не вилетів з Білого дому. Слухай, а може, тобі стати дегустатором? Робітка якраз для тебе. Заглянув би до мене сьогодні, ввечері? Прихопи ту дамочку. Яку? Ну ту, у якої ревнивий чоловік. Та не кип’ятися, я ньому як могила … Посидимо. Не хвилюйся, я скажу дружині, щоб заховала спиртне. Знаєш, як казав Святий Патрік? Господь винайшов віскі, щоб не дати ірландцям керувати світом! »

Телеведучий Девід Саскінд, подвійний Стрілець (Асцендент і Сонячний знак), якось запросив на програму надутого російського Овна Микиту Хрущова. Саскінд лучілся дружелюбністю і все йшло як не можна краще, поки він не втупився Хрущову прямо в очі і не випалив щось на кшталт: «Чому ваша країна така брехлива і чому ваші офіційні представники стільки брешуть?» Цінний внесок у розрядку напруженості в розпал «холодної війни »! Як писали всі американські газети на наступний день, навіть власники чорно-білих телевізорів побачили, як особа Хрущова налилося кров’ю і стало похмуріше грозової хмари.

Овен зазвичай захоплюється чесної прямолінійністю Стрільців, тому що гордий власною здатністю різати правду-матку, але захоплення згасає, коли він чує правду про себе. Це серйозне розходження між Овном і Стрільцем. Стрілець таврує себе з тією ж прямотою, з якою викриває інших. Овен ж шукає смітинку в чужому оці.

Хоча більшість Стрільців наставляє ближніх ка шлях істинний з сами кращих спонукань, зрідка недалекий і нетактовне Стрілець може вразити Овна жорстоким і несправедливим зауваженням, просто бажаючи зачепити якомога болючіше. (Риси всіх дванадцяти Сонячних знаків можуть іноді проявлятися з негативною полярністю.) Але нехай не спокушається. Хтось і проковтне образу, але не Овен. Стрілу негайно відправлять назад, вклавши в це всю міць марсіанського праведного гніву. І навіть якщо вона не відразу потрапить у ціль (Овни не настільки мітки, як Стрільці), то рано чи пізно наздожене кривдника. Юпітер – найбільша і наймогутніша планетарно навіть в небі – Юпітер тримається на чималій відстані від войовничого Марса, керуючого Овном. Безстрашний Марс вміє постояти за себе. Він не здається без бою – це перекинуло б всю астрологічну структуру.

Але відносини Овен – Стрілець і часті тертя між ними згладжуються швидким каяттям і щирим прощенням, на які здатні обидва. Ні Стрілець, ні Овен незлопам’ятні і не люблять тримати камінь за пазухою. Хіба що в одного з них Місяць у знаку Скорпіона: тоді образа буде помниться кілька днів. І все-таки денне світило запанує над більш слабким впливом Місяця і відновить гармонію.

На якому тільки терені не пробує себе неспокійний бродяга Стрілець! Ви зустрінете його на сафарі і в стінах собору, в казино, на фондовій біржі і в операційній. Він розводить коней і філософствує. Все що завгодно, крім тьмяного одноманітності, поки можна вільно пересуватися, розмовляти, ризикувати і випробовувати гострі відчуття.

Різні види діяльності привертають і товариську Овна. Виберіть будь-яку професію – і Овен з радістю за неї вхопиться. Він не надто перебірливий, якщо може командувати. Овен – Кардинальний знак лідерства. Стрілець – Рухливий знак і не схильний домагатися верховенства. Інтуїтивно Стрілець відчуває, що влада – це тягар, який не скинеш, коли набридне. А він так любить зміни! Взагалі-і Овен і Стрілець воліють незалежність і такий рід занять, де ніхто їм не укажчик.

Хоча обидва ці знака екстравертність, але несуть собі позитивну енергію чоловічих денних сил. Спокійні, неговіркі Стрільці зустрічаються частіше, ніж мовчазні Овни. Може бути, Стрільці, в яких більше від філософа, відкрили для себе істину, що слухає багатше, ніж мовець. В кінці кінців. Юпітер протегує пізнання (крім усього іншого), і цілком природно, що люди, керовані ним, здатні до самоосвіти. Стрільці від природи наділені хорошою інтуїцією, а значення інтуїції як раз в тому й полягає, щоб «вчитися зсередини».

Юпітер робить Стрільця експансивним, схильним перебільшувати свій досвід і почуття (але іноді і факти), нещадно чесним і ласим до всього нового. Енергія Юпітера розпалює в Стрільці невтомну спрагу мандрів і нагороджує спалахами ясновидіння. Цей Кентавр, напівлюдина-напівконя, покладається на себе куди більше, ніж зовні самовпевнений Овен, тому що володіє всеохоплюючим досвідом людини і тварини.

Вплив Марса наділяє Овна силою, відкритим у всіх відносинах характером, здатністю люто відбивати атаки і надзвичайної сміливістю під час небезпеки або кризових ситуацій. Така підтримка Марса Овнові необхідна, так як його символ – Немовля, і, подібно новонародженому. Овен був би приречений без захисту Марса. Не володіючи пророчою мудрістю Стрільця, Овен, проте, бачить саму суть речей, завдяки здатності Марса проникати вглиб і безневинною наївності Немовляти, яка і є справжня мудрість.

Однак головна відмінність між цими двома знаками в тому, що Овен набагато більш вразливий і чутливий до жорстокості та зневаги. Крім того, наміри Овна чисті. Подібно новонародженому, не заплямований злом, тоді як Стрілець пожив досить (в духовному сенсі), щоб осквернити себе цинізмом спокуси в життєвих справах.

У Стрільці багато ідеалізму і завзяття, але невинності набагато менше. Стрілець навчився роздумувати, пророкувати і філософствувати. Овен не визнає іншого шляху до щастя, крім інстинктивної малюкової реакції на любов і доброту. Тільки люта захист Марса рятує Овна від цілковитої безпорадності перед більш сильними людьми. Хіба не мудро було з боку наших співтворцем віддати Немовляти Зодіаку під захист воїна Марса?

Овен і Стрілець легко уживаються. І той і інший знаходять щастя у фізичному і розумовому русі, пізнанні. І хоча Стрілець, якому часто набагато краще на чужині, з радістю пускається в дорогу, а Овен не може без болю в серці згадувати про залишилася позаду «безпеки», він таки хоробро приєднується до кентаврів, намагаючись пристосуватися до його галопу. Їх подорож може бути трохи неспокійним, «але ніколи – нудним, і вони плечем до плеча виступають проти будь-якої загрози. Незважаючи на часті перепалки, невичерпне ідеалізм Стрільця завжди буде викликати в Овні миттєве співчуття, а Стрілець завжди буде зворушений наївністю і чесністю Овна.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,190