Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Біблія говорить, що якщо ягня возляжет з левом, потрібно очікувати або кінця світу, або тисячолітнього світу. Можлива, щоправда, комбінація того й іншого. Чого тільки не буває! Хотілося б, однак, сподіватися на краще.

Овни – переможці за природою. Вони ведуть докладний список своїх перемог. Яким, б ні було змагання (любов, дружба, справи або сімейне життя), вони люблять здобувати перемогу. Це звеличує їх у власних очах.

Лев, навпаки, не потребує доказів своєї переваги. Лев – цар звірів, і, зрозуміло, він народжений, щоб панувати у коханні, дружбі, справах чи сімейного життя. Ця обставина теж звеличує Лева у власних очах, зрозуміло, з меншою витратою сил і енергії. Питання в тому, чи вистачить місця на тій вершині, куди кожен з них підноситься.

Звичайно, на великій арені, де багато місця, обоє могли б стежити свою частку захоплених оплесків. Але якщо мова йде про менший поле діяльності, як, наприклад, офіс, класна кімната, квартира або будинок, їм майже напевно стане тісно. Чимось доведеться пожертвувати. Точніше, чиїмось безмірним честолюбством.

Тактовність в подібних речах може ввести кого-небудь в оману. Своєчасне відверте зауваження ранить не так сильно. Мова йде про честолюбство Барана, якому доведеться скоритися і схилитися перед його величністю Левом, тому що Лев, так само як і Левиця, народжений повелівати, командувати, народжений, щоб бути першим, народжений Вільним! Вільним від необхідності скорятися кому б то не було, включаючи державу, податкові служби, роботодавців, вчителів, сусідів, друзів, родичів, астрологів – всіх, особливо задиристих Баранов. Овна повинно втішити свідомість того, що він здатний здобути перемогу над усіма іншими Сонячними знаками (може бути, крім Скорпіона).

Але для нього не все втрачено. (Овен ніколи не вважає, що все втрачено, труднощі він сприймає як тимчасове непорозуміння.) Коли я сказала, що Овен не здатний здобути перемогу треба Левом, я мала на увазі публічний тріумф. Наодинці Баран може домогтися чого завгодно від «великої кішки», просто погодившись шанобливо вислуховувати довгі настанови Лева, не економлячи на похвалу, а свої власні думки і наміри тримати при собі. Перше нескладно. Овнові подобається піднімати людям настрій, обсипати компліментами того, хто викликає захоплення. Однак тримати в таємниці свої наміри – занадто важко для більшості Баранов. Овни люблять хвалитися, коли перемагають на виборах, отримують приз на карнавалах або здобувають першість у суперечці. Занадто багато хизування в цій подвійній комбінації Сонця і Вогню, і Лев може віддалитися з видом ображеної гідності, якщо його ображають або відсувають в тінь. І те й інше дуже болісно для гордого Лева.

Якщо Лев або Левиця знаходяться в положенні, коли такий помпезний догляд неможливий (наприклад, якщо йдеться про неповнолітнього дитину або дружині), він чи вона будуть надувшись сидіти в кутку, зализуючи рани, нанесені їх марнославства, з докором дивлячись на всіх сумними очима. Але навіть і в такій ситуації Лев може заплакати і люто накинутися на кривдника. Чим це закінчиться, неважко здогадатися. Для Барана безпечніше дозволити Льву думати, що він незмінний переможець у будь-якому змаганні між ними. Жодна жива істота не може бути настільки великодушним, як емоційно і фізично зніжений Лев. Зніженість – це талант, в якому Овен виразно йому поступається.

Езоп у своїх байках показує, як легко більш низьке тварина, шакал, справляється з левом. Коли лев приходить у лють і починає гарчати на нього, розпалений гнівом, хитрий шакал швидко повертає царську милість, нагадавши, що він Цар джунглів. Володар над усіма тваринами і тому не повинен всерйоз сприймати низького шакала.

Складність в тому, що Баран – це не шакал. Овен швидше віддасть перевагу заявити Льву у запалі бою, щоб він або здавався, або забирався геть, і цим зажене обох в тупик. Оскільки здатися для Лева абсолютно неможливо, а залишити поле бою – це показати себе боягузом (а який справжній монарх небудь відступав?). Льву або Левиці нічого не залишається, крім як голосно і зі зростаючою люттю гарчати. Зрештою, коли Овен все ж розуміє, що навіть круті роги Барана не здатні похитнути це чудове мужність і стійкість (емоційну, моральну і фізичну) Льва, їм залишається тільки лайку, яка може тривати нескінченно довго, бо обидва цих Сонячних знака великі любителі драматичних монологів і поз.

Однак, хоча Лев і перемагає в кінцевому рахунку, він не з тих, хто залякує і хто завжди готовий захопити трофей і стерти переможеного в порошок. І Лев і Левиця відрізняються великодушністю і благородством по відношенню до потерпілого поразку. Звичайно, потрібно мати на увазі, що Баран не вміє красиво програвати. Але якщо він навчиться цьому, то зможе порозумітися з Левом.

Ця пара гармонійна з точки зору астрології, перебуває під впливом чарівного поєднання стихій Вогню, і тому кожен усвідомлює, що його партнер по багатьом якостям перевершує всіх відомих йому людей.

Оскільки щирого захоплення один одним їм рідко не вистачає, коли настає мир і припиняються військові дії, вони завжди готові принести один одному обітниці (зрозуміло, в драматичній формі) у вічній покірності і схилянні. Але тільки до наступної битви. І тоді все починається спочатку.

У сімейному колі, у класній кімнаті або офісі, коли вони коханці або законне подружжя, відносини між ними можуть бути теплими і щасливими, поки Овен сам хоче дивитися на Льва як на наставника, радника і вчителі і поки Лев оточує Овна затишним теплом ніжної турботи і доброти, на що так здатні люди, що знаходяться під впливом Сонця. В цілому це буде вдалий союз, навіть якщо і не завжди спокійний. Лев виявиться криницею щирих і незвичайних компліментів, а це Овнові необхідно як повітря. І навпаки. І Овен і Лев не тільки мають потребу в тому, щоб їх цінували, – вони вимагають цього. Якщо в одного з них агресивний Місячний знак або Асцендент, їхні сутички можуть бути більш серйозними та болючими, але навіть в цьому випадку вміння прощати завжди допоможе знайти вихід з положення.

Одним з каменів спотикання можуть стати довгі нотації Лева, які часто починаються словами: «А тепер послухай мене, і я поясню, наскільки ти не правий». Оскільки Барану і так постійно доводиться чинити опір різним самовпевненим людям, перспектива провести весь вечір в подібній обстановці може викликати короткий спалах темпераменту Марса … Але я поділюся з вами одним секретом. Насправді Овен в глибині душі дуже довіряє Льву і щиро цінує поради, які той любить давати навіть без усякого до того приводу, швидше за все тому, що Левом часто рухає справжня любов і участь. Барани, безумовно, мають потребу в керівництві, завуальованому ніжністю і ласкою.

Якби тільки Барану вдалося домогтися від Льва, щоб він щось робив, а не просто командував, відносини між ними стали б ще більш гладкими. Овен не терпить наказів, і йому буде потрібно немало зусиль, щоб навчитися бути більш гнучким і змусити Льва небудь зробити, але це просто необхідно, інакше боротьба за владу перетвориться на нескінченні чвари.

При взаємній повазі між ними можливі незвичайні, унікальні відносини, тому що Лев за яскравою, зухвалою зовнішністю Овна відчуває приховану невпевненість, а Овен, у свою чергу, виявляється в залежності від свого партнера не через більш організованого розуму і надійності Лева, а завдяки властивості його сонячної природи повідомляти тепло і значущість кожному моменту життя. Баран знає, як трепетно ​​і чутливо серце Лева, незважаючи на зовнішню браваду.

Обидва по перевазі особистості динамічні, які прагнуть жити в повну силу, не упустити нічого. Вони знають, що там, нагорі, далеко від усього банального і земного, меркнуть навіть зірки. І хоча цілі їх можуть бути різними, якщо тільки один з них не отримав при народженні Місяць або Асцендент в більш обережному у фінансовому відношенні Сонячному знаку (наприклад, Раку, Скорпіоні або одному з трьох Земних знаків), вони обидва впевнені, що досягнуть своєї мети .

Ми вправі прийняти світ, який створили інші, або уявити щось нове. Овен і Лев швидше придумають щось нове, може бути, те, що снилося їм в дитячих снах. Так чи інакше, зустрівшись, вони починають мріяти, і, принаймні, їм не буде нудно.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,493