Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Лев і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Влітку 1978 року я отримала лист від читача-Водолія на ім’я Річард Елсбері. Спочатку я думала, що (а цьому листі повинен стояти штемпель небудь далекій евезди – Спікі, Арктура чи, можливо – Сіріуса. Проте на конверті стояв штемпель Фенікса, Штат Меріленд. Водолій Річард писав наступне.

«Дорога Лінда Гудман! ..
Спостереження, описані у Вашій книзі «Сонячні знаки», що стосуються характеру знака Водолія, чудові. У главі «Дитина-Водолій» випише: «У них є особливий механізм на зразок настінних або наручних годинників, так що вони майже відчувають Машину Часу – це звичайні мани знака Водолія».
Мені хотілося б дізнатися, звідки, чорт візьми, Ви знаєте, що я винаходжу Машину Часу?! Я працюю над цим досить довго. Моя робота включає спроби контактів з Людьми з Майбутнього. Логіка така: якщо ми не можемо піти до них, нехай вони прийдуть до нас, Крім того, у них напевно є Машина Часу, правда?
(Правда, Річард! Непохитна ураніческая логіка.) Ця ідея зародилася у мене, коли мені було сімнадцять років, близько шести років тому. Її розробка займе ще, чотири роки. Я називаю її ідеєю Товариства хрононавтов. І мені хотілося б запросити Вас та Ваших друзів, які зацікавляться цим на зустріч з Людьми з Майбутнього під Вівторка, 9 березня 1982 н.е. Це не жарт. Буде самий ефектний прийом, який коли-небудь давався на честь Людей з Майбутнього …

Можливості досягнення контакту в цьому зухвалому експерименті (зухвалих? Тепер ми залучили «увагу Лева!) … Виявляться тим більше, чим більше буде накопичено документації (літератури, фотографій, магнітофонних записів і т.д.). Зараз місце нашої зустрічі невідомо. Я буду тримати Вас в курсі … Дата 09.03.82 обрано через її збігу з видатними подіями в небесній сфері, такими, як вплив Юпітера, що є рідкісним випадком, коли всі планети Сонячної системи знаходяться на одній стороні; наступ Ери Водолія; часткове збіг орбіт Нептуна і Плутона; дванадцятирічний проміжок між кометами Когоутекаі Галлея і повний місяць.

Товариство хрононавтов – це некомерційне, відкрите співтовариство художників, учених, окультистів і інших, непрактичних людей … Ми сердечно вітаємо всяку критику і пропозиції. Наша адреса … »

Річард Елсбері, благослови Вас Бог! Ви – мій блискучий відповідь усім, хто запитує мене: «Чи дійсно Водолії настільки передові, якими Ви їх описуєте?» Усім, кому тепер я ще раз відповідаю: Так! (Насправді вони ще більш передові.) У мене була чудова причина, щоб розповісти про Машині Часу Водолія: ідея Машини Часу дозволить нам обговорити відносини знаків Лева й Водолія. Я впевнена: суспільство хрононавтов буде засипано проханнями від Львова і від Водоліїв прийняти їх в члени. Саме зухвалість ідеї приверне «великих кішок», в натурі яких – Мужність. Звичайно, ви розумієте, що всі Леви, хто вступить »суспільство хрононавтов, включать в анкети свої ідеї про те, до а до слід організувати і провести прийом Людей з Майбутнього. Очевидно, головним промовцем на зустрічі 09.03.82 повинен бути один з тих, коду можна вважати лідером такого видатного і масштабного підприємства, тобто Лев. Крім того, не призначена чи зустріч на те рідкісне час, коли планети Сонячної системи знаходяться на одній стороні? І не управляє чи саме Сонце знаком Лева? Хто ж підійде краще? Королівське підприємство, яке планує суспільство хрононавтов, звичайно, не можна доручити мямлящім і плутаються в словах плебеям. Ось в тій чи іншій мірі відношення будь-якого Лева або Леви до Водоліям, до їх проектам, великим чи малим, чи стосується це наповнення пісочниць для дітей, споруди шпаківні, оздоблення офісу, складання шкільної програми, друкування оголошень, проведення політичної компанії, постановки фільму або рішення про біржовий об’єднанні двох величезних конгломератів – не має значення. Зазвичай це не дратує типових Водоліїв. Вони дійсно аніскільки не прагнуть стати великим начальником. Їм набагато цікавіше винаходити нові Танці під Дощем або ще що-небудь отаке. Тим не менш коли інтереси цих двох Сонячних знаків не збігаються, відбувається зіткнення, результат якого можна порівняти із зіткненням лоб в лоб стада бізонів зі стадом слонів. Повинна нагадати, що Лев і Водолій Постійні знаки. Це означає, що вони вперті, як стадо баранів, і не відступлять від своїх переконань ні на йоту, коли впевнені, що праві, переконані, що їхня думка або вчинок вірні.

І Леви, і Водолії обожнюють сюрпризи. Вони прогресивно мислять, вони благородні і великодушні, вони захищають невдах і слабких. Вони прагнуть бути високими красенями (або красунями). Вони дуже доброзичливі, інтелігентні, досить товариські і зазвичай прекрасні оратори. Поки все чудово! Все спокійно.

Однак ці два знаки протиставлені один одному на астрологічному колі. В одного є те, чого іншому не вистачає, і в теж час інший ніяк не може погодитися, що він цього потребує. Це природно. (Якщо тільки Асцендент і Місячні знаки між їх картами народжень не будуть зручні і гармонійні – тоді Лев і Водолій не будуть приховувати своїх індивідуальних потреб і заперечувати проти співпраці.)

Що ж є у Лева і чого нету Водолія? Теплоти. Загостреного почуття власної гідності. Стабільності та надійності.

Що ж є у Водолія і чого немає у Лева? Я розумію, важко погодитися, що у Льва і Леви взагалі бодай чогось немає. Вони успадкували всі достоїнства Сонця, яке ними керує. Але, на жаль, існує один дар, якого немає у Львів, – смиренність, щоб визнати свою провину або помилку і м’яко погодитися з критикою. Лев добре зробив би, якби запозичив у Водолія трохи його смирення, неупередженості до критики і готовності визнати свої недоліки. Скажіть Водоліям, що всі вони генії, і вони знизують плечима, залишившись байдужими до ваших слів. Скажіть Водолію, що він або вона зійшли з розуму, і вони, погоджуючись, кивнуть, прийшовши в Восторг від критики недосконало не ображаючись. Спробуйте ж, хоча б і дуже м’яко, просто натякнути Льву, що хтось у чомусь перевершує його. Він визнає вас божевільним, грізно заричить, а потім надовго образиться.

Водолії можуть сильно виграти, перейнявши трохи сонячної теплої доброзичливості Лева в особистих відносинах (Водолій може бути часом трохи холодний навіть з улюбленим), трохи надійності (потрібно сказати, що Водолій у середу забуває те, в чому у вівторок присягнувся на крові) і трохи Левиного самовладання і почуття власної гідності. Їм не потрібно ставати настільки ж врівноваженими, звичайно немає, але варто хоч трохи перейняти котячу граціозність Львова, щоб не так часто стукатися головою, натикаючись на телефонні будки, щоб перестати стояти на голові вчасно концертів; щоб не фарбувати волосся в яскраво-червоний колір; щоб залишати свій гаманець будинку, йдучи до церкви … і т.п. Зовсім небагато врівноваженості і власної гідності. Не дуже багато, бо тоді б вони перестали бути впізнаваними, а ми, звичайно, хочемо, як і раніше впізнавати їх.

Так як і Лев, і Водолій народжені під Сонячними знаками «постійного організатора», кінцеве обидва мають організаторські здібності і в ризикованих підприємствах, і в романтичних стосунках, і в подорожах у Часі. Кожен з них послаблює свою особисту постійність, залишаючи лише не мінливість мети. Тим не менш хоча Лев – не Кардинальний знак лідерства, він повинен очолювати процес, організації – це якось заспокоїть його величезна «це». Дайте Льву титул – ось і все. Головний Влаштовувач Дощу. Головний Проектувальник тотемного стовпа. Головний Контактор з Людьми з Майбутнього. Головний Перукар. Головний Апостол. Начальник Вогню. Начальник Води. Начальник Повітря. Начальник Землі. Оборон, Король Фей, Титанія, Королева Фей, Король Джунглів. Королева Галактичного Підприємництва. Керуючий гарем. Синьйор Замку … Ось в чому головна. Потім Водолій виявить, що ніде на Землі і в жодній галактиці, ні в минулому, ні в сьогоденні, ні в Майбутньому, він (або вона) не знайде більш творчого, інтелігентного, сміливого і відданого друга, ніж Лев або Левиця. Варто зробити не мінливість Водолія трохи більш еластичною, щоб придбати такого друга.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,415