Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Лев і Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Для Льва і Терезів тема розмови не має особливого значення. Який би не був предмет обговорення, можете не сумніватися, Лев буде говорити як доброзичливий знавець, а представник знака Терезів стане сперечатися, часто приймаючи відразу обидві сторони, щоб не упустити, жодної дрібниці. Лев привносить вогонь. Терези- повітря. В результаті виходить досить спекотна перебранка.

Висловлювання Льва повинні (як він вважає) приймати більш-менш беззастережно, якщо вже не з відкритим захопленням і періодичним схилянням колін, а Терези обожнюють сперечатися (вони називають це дискусією) з будь-якого приводу. Лев, ледве почавши говорити, впевнений у своїй правоті. Терезам це незрозуміло. Як можна зробити розумний вибір між двома можливостями, не обговоривши як слід всі «за» і «проти»? Складність в тому, що на подібне обговорення Терезам може знадобитися чималий час. Лев не повинен сердитися і виявляти нетерпіння. Вся ця нерішучість набагато болючіше для людини знаку Терезів, ніж для тих, хто з ним спілкується.

Лев повинен зрозуміти, що півсловом «дискусія» Терезине мають на увазі драматичних сцен або спалахів гніву. Зрештою, це ж тільки заважає. Це не дає розвинутися чудесним збалансованим відносинам і знищує найменшу надію досягти гармонії. А оскільки гармонія, рівновага і світ – святе для кожного представника знака Терезів, потрібно усвідомити, що вони починають всі ці суперечки не щоб посваритися, а тільки щоб постаратися змусити кожного чесно і логічно обговорити стан речей. Це ясно? Лев не завжди розуміє, але, можливо, намагається зрозуміти частіше, ніж багато інших, що чесність – святая цінність для людей знака Терезів. Оскільки тут ми маємо справу з моделлю вібрацій стихій Повітря й Вогонь, між ними можливо величезну кількість зв’язків на різних рівнях, іноді односторонніх, але зазвичай взаємних. Льву і Терезам легше досягти справжньої щирої, дружби, ніж багатьом іншим. Їх вібрація – секстиль, і тому життя надасть їм майже нескінченне число спільних можливостей в різних областях. Скористаються вони цими можливостями чи ні і що з цього вийде, буде залежати від їх Місячних знаків і інших планетарних аспектів між їх картами народження.

Об’єднаними силами Лев і Терези здатні добитися майже всього на світі – від успішного роману або шлюбу до міцної дружби або бізнесу. Їх стихії – Вогонь і Повітря, і коли один «роздуває» іншого до яскравого смолоскипа, виграють обидва … якщо Лев стежить, щоб не спалити весь кисень у повітряних розумових процесах Терезів. Неприємні прояви темпераменту Льва можуть врешті-решт змусити Терезизникнути. Будь дисгармонія порушує рівновагу Терезів доставляє половину, підпорядковану Венері, в стані депресії – стані, далекому цього зазвичай веселого, оптимістичного Сонячному знаку. Однак вони знаходять згоду досить часто, щоб зробити себе відносини досить-гладкими. Обидва розділяють одне і те ж почуття обурення будь несправедливістю. Лев сердечен і великодушний. Терезичесні і неупереджені. Коли вони поєднують ці якості, справи, що здавалися безнадійними, постають зовсім в іншому світлі. Безнадійні справи і переможена сторона дивно залучають обох, але у своєму ідеалізмі вони досить практичні і, можливо, саме тому так удачливі. Якщо хто-небудь і здатний перетворити поразку в перемогу того, хто здавався вже проігравшімуто це Лев і Терези. Добре, якщо вони опиняться поруч, коли ви сіли на мілину. Лев, яким управляє Сонце, надійно захистить вас, а людина знака Терезів, яким керує Венера, проллє такий цілющий бальзам на ваші рани, що вони заживуть майже миттєво.

Льву так само важко сказати «так», як Терезам сказати «ні», і це – одна з причин, чому вони так добре уживаються. Але краще я це поясню.

Гордий представник знака Лева будь-якої статі звичайно скаже «ні» замість «так», якщо йому що-небудь наказати. Королі і Королеви народжуються, щоб віддавати накази, а не підкорятися. Завдяки інстинкту, Терезиточно знають, як поводитися з Левиним «его», і можуть тому перетворити гарчання в муркотіння, просто змінивши наказ так, щоб він був схожий на прохання. Це називається лестощами. Терези рідко командують. Вони улещують, лестять і радять так приємно і солодко, що Лев ніколи не здогадується: що Терезидомагаються, щоб він чинив так, як їм хочеться. О, вони приємні, ці люди знака Терезів! Дивовижно приємні.

Оскільки Терезиненавидять напругу, яка виникає, якщо на королівський наказ Льва відповісти простим «Ні», вони, скоріше, відгукнуться мелодійним «так», а не почнуть суперечку (якщо, звичайно, справа терпить), що відмінно влаштовує «великих кішок». Тільки пам’ятайте про венеріанської умінні прикидатися покірним, керуючи в той же час ситуацією, і венеріанської звичці відповідати частіше веселим «так», ніж роздратованим «ні», хоча ці прекрасні риси, може бути, і не утримують Терезивід необхідності пообговорювати питання деякий час, перш ніж здатися. Я впевнена, всі ви вже розумієте, що слово «обговорювати» для Терезів – ввічлива заміна слова «сперечатися». Але ж спір не повинен обов’язково закінчуватися сваркою, вірно? Це просто милий і мирний обмін думками. Лев буде обдурений цієї тонкої стратегією частіше ніж ви можете подумати.

Іноді незмінний оптимізм Терезів дратує інші Сонячні знаки, але «великим кішкам» це, мабуть, подобається. Обидва відображають вібрації чоловічих позитивних денних сил, так що ви частіше виявите їх що виділяють світло, ніж сумувати в темряві. До деякої міри кожен Лев або Левиця, прагнуть захистити слабких і безпомічних, а кожна людина знака Терезів до деякої міри відчуває владну потреба домагатися справедливості. Ці близькі один одному цілі дають підставу для добрих стосунків. Вони поділяють також глибоку потребу у творчому самовираженні, переважно в мистецтві, допоможуть бути також щасливі, керуючи госпіталем, взуттєвим магазином або власним будинком, якщо тут заохочується вільне творчість. Однак час від часу між ними можуть виникати деякі тертя. Люди знаку Терезів люблять брати на себе відповідальність, тому що Терези – Кардинальний знак лідерства. Лев любить бути головним, тому що … ну … як же може Король або Королева не бути головними? Леви і Леви не народилися під Кардинальним знаком, але вони народилися під Постійним знаком, а це майже все одно що лідер. Якщо будь-яка з цих основних потреб Льва і Терезів не буде задоволена, Лев може перетворитися в скривджену або гарчить Кішку, а Терези можуть стати уособленням замішання і тривоги. Тоді їх гармонія порушиться, тому що Лучано благодушність Льва зміниться гордовитої вимогливістю, а ввічливі дискусії Терезів стануть швидко переходити у сварки.

Хоча завжди є можливість, що Левова гордість і пихатість, в поєднанні з міццю і владністю цього знаку, можуть виявитися не під силу більш м’якого, керованому Венерою людині знаку Терезів, здатності Льва пробуджувати в інших прихований ентузіазм може виявитися цілком достатньо, щоб врівноважити Терези.

Представник знака Терезів повинен буде пам’ятати, що Льву потрібно віддавати почесті, виражати повагу і захоплення. Це нелегке завдання. Але Терезиможуть призвати на допомогу чарівність Венери. Ніхто не зуміє сказати комплімент привітніше, ніж Терези, і ніхто не оцінить його з великим тріумфуванням, ніж Лев.

Терези обожнюють все прекрасне, а Леви воліють найбільше і найкраще, так що разом вони можуть бути дуже марнотратні, якщо тільки в одного з них (або в обох) Місяць не у більш скупим і економному знаку, наприклад, в Тельці, Козерозі , Діві або Раку. Якщо їх Місяця знаходяться в знаках Повітря або Вогню, як і їх Сонця, ці двоє, можуть кидатися грошима і прагнути до розкоші. При цьому у них, швидше за все, виникнуть деякі суперечки: куди жбурнути гроші.

Терезизахоплюються Левової відвагою і готовністю зрушити гори, якщо буде потрібно, і іноді навіть самі зводять їх, щоб мати задоволення подивитися, як чудова Кішка їх знищить. Гори можуть бути побудовані з ялинових, але ця гра подобається обом. Вони обожнюють змагатися в дотепності, але тут треба відзначити різницю. Левове почуття гумору часто зникає, якщо жарт стосується самого Лева. Терезибільш спокійно ставляться до насмішок, в свою адресу.

Немає сумніву, що Сонце і Венера в Галактиці гармоніюють, а значить, майже всі якості і риси характеру «великої кішки» і людини знака Терезів добре сумісні. Вони обидва артистичні і сентиментальні, обидва люблять компліменти і радісне збудження. Лев вимагає щастя від життя і любові. Терезичекають його як чогось природного. Між вимогою та очікуванням безумовно є різниця. Не велика, але все ж. Лев занадто часто гарчить, наполягаючи на своєму праві зібрати всі оплески, і представникові знаку Терезів, можливо, в кінці кінців доведеться нагадати йому, що гумка розтягується в обидва боки, а то, що піднімається, повинно опуститися, і що для запобігання дорожніх аварій потрібен як червоний, так і зелене світло і т.д. Ну, ви знаєте всі ці логічні міркування Терезів. Вражаюче, але Лев дійсно смирно вислухає все, вибачиться і відкриє нову сторінку. Жоден інший Сонячний знак не може так спритно змусити «велику кішку» крутити колесо і перекидатися.

Секрет дресирування тварин – в очах і в Бічі. Очі людини знака Терезів ласкаві і добрі, його бич невидимий, а удари його легкі. «МУР-р-р», – говорить Кішечка. «Ти так чудова!» – Усміхаються Терези. І обидва їдуть в королівській кареті. Куди? О, я не знаю. Абикуди, куди Лев не хотів їхати. Навіщо? Щоб зробити щось, від чого вперто відмовлявся. Можете ви в це повірити? Дивно, які чудеса можна зробити за допомогою, м’якого переконання і невидимого оксамитового бича!

  1. 2 коментарі до “Сумісність Лев і Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. юля в 15.03.2016 | Відповісти

    я 31 07 84 вин 20 10 86

  3. Валентин в 16.04.2020 | Відповісти

    Так е багато чого написано із того правдою, я по знаку гороскопу лев. Ми автоматом притягуемо таких людей як терези. Ми дозволяємо один одного. Це як сонце і місяць в порівнянні. Ми також не любимо не справедливість. Цілеспрямовано ідемо до своєї мети, не дивлячись ні на що, нікого. Це егоїзм, я згідний. Я такий який е.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,428