Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Лев і Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Два представника знака Лева, не докладаючи жодних зусиль, запросто можуть заснувати Товариство Взаємного Захоплення. Внески? Ну звичайно, шанування. Для «великих кішок» воно означає більше, ніж гроші.

Під усіма Сонячними знаками народжуються, природно, і позитивні, і негативні типи. Але я жодного разу не зустрічала Льва будь-якого типу, який не володів би прекрасною здатністю освітлювати все навколо себе. Вібрації знака Лева, яким управляє саме Сонце, майже відчутні, і ви можете по-справжньому відчувати їх у присутності Лева або Левиці. Ніжачись в цьому теплі, ви розслабляєтеся, як ніби лежите на пляжі під сонячними променями. І насправді, хіба ви не помічали, як вас огортає тепло знайомих Львів, навіть коли вони ведуть себе як нісенітні монархи, докоряючи вам за ваші недоліки або командуючи? Важко встояти перед теплими, люблячими, ніжними і грайливими кішками та кошенятами. А також перед теплими, люблячими, ніжними і грайливими Левами.

Майже всі Леви відчувають чарівний магнетичний потяг до кішок. Один із самих мудрих, шляхетних і гідних шануваннь Львів з усіх, кого я знаю, часто задумливо вимовляє: «кицька – найкраще, що є в цьому світі». Мої власні напівдикі колорадські кішки, благодушно мугикаючи, дозволяють йому підстригати кігті. Будь-якому іншому вони видряпали б очі. Я думаю, всі кішки довіряють один одному, зустрілися вони в джунглях, на смітнику або в «астрологічному зоопарку».

Пара Львів пропонує один одному гарячий захист від ворогів і неперевершену вірність і відданість. В обох є всі якості, необхідні для стійкої дружби. Дружба, далеко виходить за рамки визначення цього слова, – звичайна риса «великих кішок», чиї символічні двійники з сімейства котячих відображають Левову вірність (а також самодостатність і холодну гідність). Кішки обох типів здатні на жертви і важкі випробування в ім’я дружби, любові або святої віри, і ця тверда відданість спростовує думку, що їм властиві снобістські комплекси переваги і прагнення придушувати.

Відомо, що іноді кішки йдуть на великий ризик і переносять величезні випробування, долаючи сотні й тисячі миль, щоб возз’єднатися з тими, кого люблять і з ким були розлучені. «Великі кішки» здатні на таку ж самопожертву і наполегливість, щоб возз’єднатися з коханими, якими б нездоланними не здавалися обставини. Незважаючи на кілька дратівливий вид манірності і відчуженої незалежності, кішка – дивне і дивовижне створіння. Будь-яка кішка. Якщо ви мені не вірите – спитайте її.

По правді кажучи, леви і левиці володіють і іншими, не настільки чудовими якостями. Наскільки сильними і відважними вони можуть бути в скрутні хвилини, настільки ж вони бувають часом нестерпно зарозумілими і засліпленими помилковою гордістю. Лев рідко обтяжений скромністю або стриманістю по відношенню до себе. Його теплота і сонячне настрій може миттєво змінитися крижаної презирливістю, яку передбачає королівський сан, коли холоп намагається вести себе неналежним чином. Тоді Лев або Левиця, видадуть гнівний рик, попереджаючи будь-кого, хто загрожує порушити королівське право на повагу і покору.

Два Лева, які зв’язали свої життя, будуть битися, ображатися і кричати один на одного частіше, ніж представники будь-якого іншого однаково знака Зодіаку (крім Овнів, які б’ються обіжаються і кричать один на одного, набагато більше, ніж всі інші комбінацій сумісності одного і того ж знаку Зодіаку). Це прояв постійної прихованої або явної боротьби за перевагу. Вони згодні на приємну дружбу, розуміючи непомірне марнославство, помилкову гордість і потреба в гордості один до одного. Але вони не можуть відмовитися від боротьби за визнання їх достоїнств іншими людьми. Залишаючись удвох, вони, як правило, згодні на рівність і взаємну повага. Але коли на сцені з’являється третій (або четвертий і п’ятий), починається битва за перевагу і за увагу потенційного глядача, який врешті-решт повинен визнати зіркою тільки одного з Левів, а іншого – всього лише другорядним актором. Всім Левам потрібно, щоб їх шанували і дивилися на них знизу вгору, і одна Кішка не може по-справжньому поклонятися іншій. Їх призначення – не кланятися, а приймати поклони.

Як наодинці один з одним, так і перед натовпом зачарованих глядачів, Леви все роблять з величністю королівської особи. Якщо Лев захоче балотуватися на посаду губернатора штату, то, швидше за все, це буде один з найбільших штатів. Леви дарують великі і дорогі подарунки, воліють водити великі машини, обідати в кращих ресторанах, мріяти про велике, і, безумовно, їх «це» більшого розміру, ніж у нас, простих смертних. Якщо ви бачите Лева за кермом маленького «Фольксвагена», можете сміливо припустити, що йому вдалося зберегти контроль над своїм комплексом жаги влади і зверхності. Однак спробуйте відпустити пару жартів з приводу його машини, і ви побачите погляд хижака, готового до стрибка.

У відносинах з Левами є один цікавий момент: як би вас ні обурювала їх зарозумілість, вони, як правило, заслуговують на ту повагу і захоплення, якого вимагають.

Леви надзвичайно пихаті, і, вступаючи в близькі стосунки один з одним, повинні завжди про це пам’ятати. Змагання за статус зірки першої величини для них неминуче. Обидва воліють вживати слово «мій» по відношенню до чого б то не було. Якщо вони не знайдуть шлях до компромісу, не поділять трон і не стануть користуватися словом “наш”, то комусь, можливо, доведеться волати про допомогу. Займенники «мій» і «наш» мають зовсім різні значення, і ця різниця може стати вирішальним фактором успіху або провалу будь-якої спроби Львів з’єднатися для бізнесу, дружби або любові.

Наполеон Бонапарт був самим типовим Левом з усіх, які коли-небудь навідувалися в політичні джунглі, природженим монархом за все, що міг окинути поглядом. Як і багато Левів, він оточував себе підлабузниками, які постійно підтримували його уявлення про себе і стверджували його в думці, що він ніколи не помиляється. Гординя і привела його до неминучого Ватерлоо. Він переоцінив свої сили, до чого схильні всі Леви.

Без сумніву, більшість Львів і Левиць багато в чому перевершують оточуючих. Вони розумні, часто гарні, граціозно тримаються і ходять, романтично чарівні, добрі і щедрі, мудрі і надійні, відважні та шляхетні, вірні і привабливі. Але у вас може виникнути непереборне бажання дати м’який стусан в королівське сідалище, коли-Лев затягує одну зі своїх найулюбленіших пісень: «Король (або королева) не помиляється ніколи». Спробуйте змусити Льва визнати помилку. Усмільтесь. Бажаю удачі. Щоб визнавати помилки, потрібна скромність, а цієї якості Левам, чесно кажучи, злегка бракує.

Причина, по якій цим двом навдивовижу часто вдається мирно уживатися, насправді проста. Королівські особи завжди відчувають себе краще з рівними, ніж з нижчими (іншими Сонячними знаками). Вони знають, як підгодовувати один одного щоденною дозою компліментів, приправлених щирістю, нехтуючи відверто лестощами як цінністю не більшою, ніж фальшиві коштовності. Коли вони можуть це собі дозволити, то дарують один одному діаманти, а не позбавлені смаку скельця, перші видання в розкішних палітурках, а не дешеві і неестетичні в паперових обкладинках. Точно також жоден Лев ніколи не образить іншого лестощами – замінником натомість справжньої поваги. Їх обопільна вірність і відданість будуть глибокими і сильними, тому що їх несамовиті характери створені, щоб зустріти виклик один одного і зажадати взаємності. Як усі справжні монархи, коли вони стикаються з рівними, два Льва демонструють зазвичай вроджене, інстинктивне розуміння тонкощів особистого протоколу, безпомилково відчуваючи, наскільки далеко можна зайти, не переступивши кордони королівського етикету. А якщо вони втрачають контроль і наступають випадково на цю невидиму лінію, кожен з них майже завжди тут же знаходить третього, щоб зробити його козлом відпущення. Хіба ви не знали, що монархи ніколи не починають воєн? У всьому винні ці некеровані натовпи підданих (друзі, сусіди чи родичі).

Природним результатом битви за перевагу бувають часті (іноді глибокі) обопільні рани зачеплена гордість. Іноді обидва будуть в гніві гарчати один на одного і сваритися через управління будь-яким володінням, на яке мають рівні права. Неблискучим, тепла і прощаюча доброзичливість правлячого Сонця світить в кожному слові чи вчинку Лева, пробуджуючи бажання, принаймні, прикидатися, що він достатньо шляхетний, щоб бути милосердним у перемозі і безстрашним у поразці. Якщо їх Місячні знаки досить сумісні, ці двоє гордих людей можуть досягти гармонії у стосунках, скільки б, гострих колючок вони ні підсовували один одному, тому що знак Лева керує серцем, в якому завжди може виявитися Королівство Щастя.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 43 T. 0,354