Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Козеріг і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Уявіть старого Сатурна з його зморшкуватим обличчям і бородою, косою і серпом – непохитного, суворого, суворого, але доброго. А тепер уявіть дикого Урана, громоподібним голосом виголошує загадки, що випускає блискавки з очей, з нарцисами в волоссі і грає з дзигою. Бачите ви якесь подібність або основу для близькості?

Надзвичайно важко уявити результат поєднання цих двох знаків Зодіаку.

У більшості випадків він буде залежати від положення Місяця, Асцендент і т.п. Також це може залежати від того, наскільки толерантні виявиться Козеріг до одержимому Водолію. Або від того, як швидко Водолію набридне те, що Козеріг вічно наполягає на «статус кво». Це відносини Козеріги і Водолій, і Козеріг смутно відчуває, що йому потрібно отримати від Водолія якийсь цікавий урок – від Водолія, знаку, що стоїть попереду Козеріга на кармічні колесі, а Водолій намагається бути більш терпимим до маленьких недоліків Козеріга, ніж до недоліків всіх решти одинадцяти знаків. Водолій вже побував під впливом Сатурна – принаймні в одному зі своїх минулих втілень, – і, отже, намагається зрозуміти те, як важливі Козерігові борг, відповідальність і традиції. Але на цей раз Водолій прагне зруйнувати традиції, хоча він все ще пам’ятає, як багато вони колись важили для нього.

За винятком тих рідкісних випадків, коли Козеріги проявляють спокійне, приємне почуття гумору, це серйозні люди. Їх сатурніанського сухуватий гумор, який супроводжується підморгуванням і соромливою слабкою посмішкою, став притчею во язицех. Перебуваючи зазвичай в спокої, Козеріги володіють дуже сильним почуттям практичного, а воно більш, помітно, ніж їх гумор. Хоча Водолій – Постійний знак і, отже, може бути вельми рішучим і цілеспрямованим, по серйозності Водолії не можуть зрівнятися з Козерігами. Водолію насправді подобається порушувати спокій інших людей, а особливо Козерігів. Водолій неминуче шокує Козеріга, по-великому або в дрібницях, коли той найменше цього чекає. Водолій взагалі робить все тоді, коли люди цього найменше очікують. У цьому весь секрет. Водолій просто обожнює сюрпризи.

Козеріг, який пов’язаний з Водолієм, може, читаючи ці рядки, заперечити: «Я ніколи не був здивований чи шокований цією людиною, якого я так добре знаю». Козерігові варто було б сказати: «… якого, думаю, я добре знаю». Тому що в один прекрасний день він знайде пучок брюссельської капусти в стаканчику для зубної пасти, який висить над раковиною, і від подиву небудь упустить. Водолій поцікавиться, у чому причина шуму? Яка, по суті, різниця? Чому, власне, брюссельська капуста не може пускати паростки в склянці, як це роблять інші рослини?

Козеріга не хвилює те, чи буде брюссельська капуста давати паростки у воді, якщо, звичайно, він не садівник за професією або у нього немає овочевого ринку. І навіть тоді Козеріга найбільше цікавитимуть прибутки та збитки, Козерігів обох статей потрібно, як затишним ковдрою, зігрівати розумністю банківського балансу, щоб їх надчутлива, але дуже красива і напівпрозора шкіра не покрилася висипом від зайвих прикрощів.

Водолій рідко робить щось розумне по понятіям Козеріга. На думку Водолія, розумно те, що додає нове знання про світ і змушує Землю обертатися навколо своєї осі. Неважливо, що думають про це інші. Їхня думка абсолютно не хвилює Водолія. Приблизно так само його цікавлять суспільні традиції і зовнішність людини. Типові Водолії встановлюють своя власні традиції, свої власні правила. Що ж стосується їхньої зовнішності, то деколи вони настільки дивно виглядають, що ви будете здивовані, дізнавшись, як багато Водоліїв приймають за членів екіпажу НЛО. Ця навмисна оригінальність одягу, манер і думок, природно, кривдить і розчаровує Козерігів, для яких думка оточуючих – понад усе. Ні, спочатку сім’я. Потім сусіди. Потім друзі, знайомі та колеги. Якщо подумати, то, мабуть, спочатку колеги, потім друзі і знайомі.

Однак у цих двох людей є і схожість. Одне з них – те, що судження Водоліїв грунтуються на твердих принципах і хитких фактах. Уран дарував Водоліям спалаху інтуїції і тим самим дозволив відкинути всі даремні принципи і хиткі факти і докопатися до істини, яка лежить десь попереду. Але все одно Водолій будує судження на принципах і хитких фактах. Я знаю, що може приводити в замішання, але слово «замішання» придумали люди, якими управляє Уран. Водолії деколи планують настільки далеко вперед, з такою дивною сумішшю практичності і передбачення, хоча їх ідеї та ідеали можуть не проявитися протягом довгих років, що часто здаються середнім умам, особливо Козерігам, мрійниками. Ви весь час повинні пам’ятати, що Водолій – це знак генія і божевілля, причому в рівних пропорціях. Козерігові не подобаються обидві якості, тому як для більшості Козерігів це одне і те ж. Тому можуть виникнути проблеми в спілкуванні.

Козерігові зазвичай дуже важко повірити в нелогічне, необгрунтоване, непрактичне, не засноване на фактах. Для Водолія в словнику Урана не існує такого слова, як «неможливий», і він вважає, що його взагалі не повинно бути. Для всіх Водоліїв характерно цікавість, їм цікаво все. Це натхненні особистості, практично позбавлені забобонів. Розум, яким управляє Уран, дуже широко відкритий.

Я, можливо, знала Козерігів, які щиро цікавилися такими питаннями, як пошук НЛО, астрологія, перевтілення і метафізика, але їх було небагато. У гороскопах цих людей були планетні конфігурації, які дозволяли їм мати більш розвинену уяву і більш дитячу довірливість. Про типовому ж Козерозі можна сказати що завгодно, крім того, що він схожий на дитину.

Найбільш близько більшість з них підходить до дитячої невинності в другій половині свого життя, коли вони нарешті починають насолоджуватися безтурботним невимушеністю, якої їм бракувало в дитинстві. Приблизно в цей же час Водолій стрімголов котиться по «другому дитинства» (яке багато хто зовсім неправильно називають виживанням з розуму). Тому можна сказати, що ці два знаки відмінно уживаються разом, коли стають дорослішими, але чим вони молодші, тим більше будуть схильні до нерозуміння один одного.

Коли Козеріги намагаються піднятися на вершину свого честолюбства, їх дратує будь-яка дурість і легковажність.

І Водолій, який вміє так просто і весело базікати ні про що, кого торкає дивовижне шаленство генія, хто загадує бажання на падаючі зірки і мріє побачити рожевих жаб, може здаватися дійсно дивним Козерігу, який вірить у те, що потрібно працювати, і тоді мрії збудуться.

Зазвичай Козеріг говорить лише розумні слова, тому, природно, для нього люди, якими править Уран, можуть виглядати створіннями іншого світу.

Потрібно віддати належне Козерігам і сказати, що, після того як Водолій освітить шлях до нових винаходів і відкриттів. Козеріги крокують поруч і охороняють ці чудеса, щоб врешті-решт вони принесли користь. Але Козеріг не прийме нічого нового без ретельного аналізу або навіть різкої критики. Він не дозволить, щоб якась помилка або непоследовательнбсть змусила його повірити в неймовірне. Зазвичай Козеріг наполягає на тому, щоб йому було зрозуміло значення кожного слова до того, як він його виголосить, щоб сенс кожної ідеї або пропозиції був виразно ясний до того, як це буде обговорюватися. Водолій на всі дивіться подвійним поглядом: холодним поглядом наукового аналізу і сприйнятливим поглядом миттєвого осяяння.

Істинний Водолій не впевнений, що ідея, яку гальмує Козеріг, невірна, але навіть якщо це і так, то Водолій вважає, що придушення – зло саме по собі. «Живи сам і не заважай жити іншим» – ось гасло Водолія. «Позбудься сміття і залиш лише те, що може бути корисним» – ось гасло Козеріга. Я не збираюся втручатися в їхню суперечку. Хай розбираються самі. Тільки Водолію не зле було б надіти шкарпетки одного кольору, а Козерігові навчитися грати з дзигою.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171