Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Діва і Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Стихія Деви – порядок. Стихія Водолія – ​​хаос. Вони завжди будуть кидати виклик один одному.

Водолій сипле пророцтвами і проріканнями з упевненістю синоптика (і при цьому помиляється рідше). Він декларує свій індивідуалізм, відмовляється приймати себе або людей всерйоз і дивиться на життя з прекрасною і безтурботним відстороненістю. Це заворожує методично-розумну Діву, яка не посміє пророкувати (вона дуже зайнята аналізом минулого і зондуванням справжнього), сприймає себе та інших цілком серйозно і не відає безтурботним відчуженості.

Діви здатні вивчити китайську за тиждень. Вони без праці розбираються в плутаному розкладі авіарейсів і в кіно зберігають обривок квитка до кінця сеансу. Це зачаровує розсіяного Водолія, який подає стюардесі обривок від квитка в кіно, а здивованому театральному контролеру – авіаквиток.

Цим двом подобається вивчати один одного, переважно на відстані. Жоден побажає наближатися, поки не ясні правила чужої гри. Їх має щось звести – наполегливість спільного друга або обставини. І якщо вже так вийшло, нудьгувати їм не доведеться.

Водолії вперто відмовляються думати, говорити і діяти, як всі, хоча вони прагнуть бути коханими всіма. Вони не розуміють, чому представляють загадку для оточуючих. Вони носяться з кожною новою концепцією або ідеєю, поки не вичавлять з неї все і не захопляться наступної. Те, що інтригувало вчора, сьогодні забуто.

Пам’ять Діви надійно зберігає імена, особи, цифри і дати. Водолій забуває людей, місця, втрачає ручки, парасольки, домашніх тварин. Він вважає зайвим зупиняти увагу на деталях, оскільки розум його постійно зайнятий глобальними проблемами.

Гертруда Дайл, моя подруга-Водолій із Кріппл-Крік в Колорадо, примудряється не втрачати свою чекову книжку і замикати на ніч належний їй ювелірний магазинчик, але вона частенько плутає в лабіринтах пам’яті. Пам’ятаю, ми базікали в її магазинчику, і якась людина увірвався в двері, згріб Гертруду в обійми і закричав: «Гертруда, ягідка моя, як поживаєш?» Вона обережно розтулила його обійми і промямлила: «Я … е-е … прекрасно . Як мило, що ти заглянув ». Потім вона повернулася до мене і пробурмотіла: «Лінда, я хочу тебе познайомити з одним з моїх самих старих і близьких друзів. Це … хм … це … (Очі її подернулісь серпанком ураніческой плутанини.) Я думаю, це … гм … Джим. Ні, я хотіла сказати: Річард … Хм … Та як, же тебе звуть, врешті-решт? »

Слід зазначити, що безпам’ятство Водолія – ​​зворотний бік обдарованості. Відмахуючись від дрібниць, ці чоловіки і жінки присвячують себе обмірковуванню оригінальних ідей, осмислення таємничих передчуттів і загадок буття. Тому не поспішайте презирливо фиркати і відчитувати Водолія, коли його Думки витають десь у хмарах. Але Діви не втримаються від осуду.

Як можна забути ім’я близького друга? Таке нехтування розумової дисципліни, злочин, проти хороших манер жахає їх. Може, вони змінять гнів на милість, якщо ми скажемо, що та ж Гертруда Дайл миттєво назве точну ціну кожної з сотень коштовностей, рік виготовлення, ім’я майстра? Право ж, грішно недооцінювати блискучу інтуїцію і гострий інтелект Водоліїв. Пробачте їм зневага етикетом хоча б заради їх доброго серця.

Діви і самі добросердих і розумні, але їм – чужа відчайдушна поривчастість Водоліїв. Останніми часто керують підсвідомі, телепатичні імпульси. Миттєві осяяння відкривають їм те, над чим старанний розум Діви б’ється годинами. До речі про годинник.

Діва: Зараз сімнадцять годин сорок одна хвилина.

Водолій: Що-що? Так, вже за полудень … Ні, мабуть, вечір. Сонце сідає. До речі, чому говорять, що Сонце сідає і встає? Адже це Земля обертається навколо Сонця, а не Сонце навколо Землі. Чому тоді не говорять «схід Землі» або «захід Землі».

Справді, чому? Діва замислюється. Їй буде над чим помізкувати в наступні п’ятнадцять хвилин. Це в стилі Водолія – ​​кинути мимохідь цікаве спостереження багатогранного розуму і тут же переключитися на інше.

Ексцентричний Водолій не обтяжує себе вибаченнями, тоді як Діва просить вибачення за найбезневинніше відступ від традицій або правил поведінки. Я одного разу бачила, як Діва машинально вибачилася перед власним ліктем, коли необережно забила його. Це похвальна риса.

Діви болісно чутливі до чужої думки. Водолії не в гріш його не ставлять. Вони байдужі до пліток. Мудрий Водолій не намагається догодити всім і кожному. Правда, критика друзів бентежить його, навіть заподіює біль, але тільки на мить – розум Водолія швидко пересичується-якими враженнями. Хвилину тому він супився і ось вже весело насвистує.

Водолії найдопитливіші з усіх двоногих. Діви також жадібні до знання, але вони часто розриваються між обережністю і цікавістю. Це позбавляє їх спонтанності, властивої Водоліям.

Навіжені Водолії, як не дивно, ощадливі, звичайно, не так, як Діви, цей еталон розсудливості й обачності. І все-таки вони не смітять грошима, як Овни, Леви, Риби і Стрільці. Ця риса зближує Водоліїв і Дів, так само, як і невтомні турботи про загальне благо. Клопоти – це покликання Діви, те, чим вона пишається і що піднімає до рівня мистецтва. При схожості намірів в манері самовираження є деякі нюанси. Діва більше входить в деталі.

Водолій: Тільки подумай, скільки дітей в інших країнах голодує! Жахливо …

Діва: Так-так! Американці навіть не віддають собі звіт в тому, що тридцять маленьких африканців задовольняються тим, що з’їдає один здорова дитина в Америці.

Водолій: Чи знаєш ти, скільки добрив ми переводимо на майданчики для гольфу, галявини і квіти? Деяким державам цього вистачило б, щоб забезпечити себе хлібом.

Діва: Абсолютно вірно. Того, що американці витрачають за рік, вистачило б на два врожаї в Індії, де мільйони людей приречені на голодну смерть.

Водолій: Я ось подумав, якби менше зерна йшла на корм худобі … Якби американці …

Діва: Вірно! Потрібно дванадцять фунтів зерна, щоб отримати один фунт м’яса. Вибач, будь ласка, що перериваю.

Водолій: Нічого, все гаразд. Якби американці їли менше м’яса …

Діва: Якби американці їли м’яса лише на десять відсотків менше протягом п’ятдесяти двох тижнів, тобто одного року, це вивільнило б дванадцять мільйонів тонн зерна для тих, хто пухне з голоду. Як можуть люди, усвідомлюючи це, продовжувати насолоджуватися гамбургерами і біфштексами? Будь ласка, прости, що знову перериваю тебе. Вибач.

Водолій: Нічого страшного. Послухай, я ось представив … Що, якби ми взагалі не їли м’яса?

Діва: Саме так! І світ став би кращим, і всі ми були б здоровішими і жили б довше. Поїдання плоті наших звірячому вбивали братів – тварин – причина майже всіх хвороб. О! Ти будеш їсти м’ясо? Вибач, ніяково вийшло.

Водолій: Ну, я їм, хоча …

Діва: Як щодо склянки морквяного соку? Це дійсно смачно.

Так, разом вони можуть врятувати стареньку Землю і її недолугих дітей. Ера Водолія – ​​ера братства. Чому б і Дівам не приєднатися до клубу Урана?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,167