Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Діва і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Діви і Козеріги відіграють лише за правилами. Щоб їх не засудили і не осміяли друзі, родичі і сусіди. Людина не зробить себе посміховищем, якщо можна уникнути цього, а людина може уникнути цього, якщо він постарається. Щоб бути шановним, треба бути респектабельним. Немає нічого ясніше і очевидніше.

Діви і Козеріги серйозно ставляться до грошей. Гроші – це те, що ви заробляєте. Це те, що ви економите. Це те, що ви витрачаєте мудро. Це те, що ви ніколи не викидаєте безтурботно і не гаяти.

Діви і Козеріги – люди боргу. Борг і обов’язки – це сенс і мета. Дайте їм святу віру, обов’язок діяти, відповідальність за дії – і вони будуть на сьомому небі від щастя.

Цікаве це місце, сьоме небо, особливо для Козеріга, тому що Сатурн, керуючий Козерігом, давно цікавив містиків. Стародавні припускали, що це планета семи вимірів. Тут, на Землі, ми живемо в світі трьох вимірів. Знаємо ще четверте – час. П’ятий вимір пов’язане з Вулканом, керуючим Дівою. Що собою являє п’ятий вимір, а також шосте і сьоме? Не знаю. Нісенітниця якась, скажете ви, ні краплі здорового глузду!

Здоровий глузд – це те, чого в надлишку у Діви і Козеріга. Дивно розсудливі люди!

Але ми міркували про вимірах … Чи не правда, цікаво, що в англійській мові з слова «вимір» можна скласти слова «смерть» і «судний день»? Людина повинна пережити смерть, щоб досягти високого виміру. Сатурн, керуючий Козерігом, – планета смерті (між ним і Плутоном поміщається смерть у всіх її формах).

Візьмемо, наприклад, тінь. Це двомірний об’єкт, що має довжину і ширину, чи не так? Діва кивнула, погоджуючись, – вона завжди знає, на чиєму боці істина. Козеріг мовчить. Козеріги не поспішають з висновками.

У Дів і Козерігів є щось спільне з нами усіма, бо тут, на цій тривимірної планеті під назвою Земля, всі ми – тривимірні істоти. У нас є довжина, ширина і товщина. Ну і що тут такого?

Будь-який будинок – тривимірний об’єкт. І ми, і Нью-Йоркська публічна бібліотека суть тривимірні об’єкти. І коли Сонце освітлює нас, ми відкидаємо на землю двомірну тінь, чи не так? Діва киває. Козеріг поки мовчить.

Одновимірний об’єкт – тонка лінія, яка має тільки довжину.

Отже, якщо ми, тривимірні істоти, відкидаємо двомірні тіні, не випливає з цього, що ми самі лише тривимірні тіні чотиривимірні істот? Мовчать і Діва, і Козеріг.

Добре, я продовжу, не чекаючи їх схвалення. Дуже схоже, що так воно і є. Виразно, ми тривимірні тіні, відкидаємо Вищим Свідомістю, Вищими Сутностями – називайте, як хочете.

«А як щодо будівель?» – Поцікавився Козеріг. «Так-так, що ви там говорили про Нью-йоркській бібліотеці?» – Підхопила Діва. Відповідаю: будівлі не мають відношення до вищої сутності. Їх тіні, на відміну від наших, не можуть рухатися. Вони позбавлені свободи вибору. І повинні бути задоволені тим, що ми дозволяємо їм відкидати стійкі нерухомі тіні, що ми взагалі дозволяємо їм бути тривимірними. Бо ми допускаємо це, ми створили ці неживі об’єкти в нашому тривимірному уяві. Як ляльок, іграшкові поїзди тощо. Для забави або користі.

Мають чи свободою вибору наші тіні? Ні. Вони не можуть рухатися без нашого дозволу. Ми контролюємо їх, як Вищі Істоти контролюють нас. Єдиний спосіб знайти свободу вибору для нас – це увійти в зіткнення з тими чотиривимірного, які нас контролюють, знайти спільну мову і співпрацювати з ними. Джеймс Баррі, який придумав Пітера Пена і його тінь, вкладав у свій твір набагато більш глибокий зміст, ніж прийнято вбачати.

Всі багатовимірні істоти нікчемні перед Сонцем. Без Великого Світла вони безпорадні цуценята. Хвала Сонцю! У темряві немає гри кристала. У темряві немає веселок. У темряві вітражі сумний безживні. У темряві немає тіні. Тепер ви розумієте, чому Пітер Пен був так засмучений, коли він втратив свою тінь?

Ви хочете уявити, на що схоже семімерное істота, візьміть за зразок Козеріга. Строгий, але люблячий. Мудрий. Терплячий і спокійний, твердий і надійний, правда, трішки впертий. Моделлю пятімерной створення може послужити Діва. Той же букет чеснот. А до нього гілочка будяка – причіпки, примхи, метушливість.

Тепер ви знаєте, як виглядають багатовимірні «ангели». У загальному і цілому …

Діви не терплять узагальнень. Розум у них блискучий і гострий, як скальпель. Вони всі деталізують, розкладають по поличках. Анатомує кожне почуття, кожне спонукання.

Козерігові все в Діві здається правильним. Його захоплює розважлива обережність, стриманість, люб’язність.

Інший раз Козеріга дратує клопітливість і балакучість Діви, а Діву обурює впертість Козеріга. Але це дрібниці.

Цілеспрямовані і напористі. Козеріги багатьом представляються холодними і несимпатичними. Але було б помилкою вважати їх байдужими. Просто вони вважають неможливим марнувати емоції і час. Діва інстинктивно вгадує, що за холоднокровністю Козеріга ховається страждання.

Так і Козеріг відчуває, який біль заподіюють Діві закиди в прискіпливості, метушливості, неприродності.

Обидва ховають мрії і бажання. Обидва шукають притулку в самоті, прикриваються ним від розчарувань і насмішок тих, кому вони здаються надто серйозними, навіть нудними.

У Діви і Козеріга легко на серці, коли вони разом, тому що їм відомі секрети один одного. Вони повіряють одне одному все, разом сміються і плачуть, ділять тривоги, мрії і багатий досвід. Тільки Земні знаки можуть насолоджуватися цим. Глибоко під землею залягають жили чистого золота, чекаючи, поки їх відкриють. Так і в самотніх серцях Діви і Козеріга ховається золото мудрості, яке дістається терплячому.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,166