Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Діва і Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Саме так Діви зустрічають день, який обіцяє бути добрим. У всякому разі, не надто поганим. Інакше навіщо вставати з ліжка?

Діви бадьоро зіскакують з ліжка – неодмінно встають з правої ноги – і мчать на кухню пити настій із чорносливу. Кожна розсудлива людина розуміє, що домашні засоби безпечніше ліків, а Діви – криниця розсудливості.

Правда, не можна визнати верхи розсудливості звичку Дев запихати тривоги і чорні думки в глибину підсвідомості, як брудна білизна – в ящик комода. Всі засмальцьоване і зім’ятою має звичай вивалюватися на світ Божий в самий невідповідний момент. Ні, право ж, нерозумно ховати сумніву, плекати і оплакувати свої проблеми. На жаль, Діви ставляться до проблем, як до домашнім рослинам, ніколи не забуваючи поливати квіти – водою, а проблеми – гіркими сльозами? При такому догляді все виросте дуже швидко.

Хай вибачить мені читач, але я збираюся відволіктися ненадовго від предмета нашої розмови, щоб помолитися Святому Антонін), терплячому і жалісливим посереднику між Всевишнім і нами.

Святий Антоній, ти часто заступався за мене, коли я за власним легковажності – що візьмеш з Овна? – Втрачала гроші, спокій, терпіння і улюблених людей. І кожен раз ти робив великі чи маленькі чудеса. Боюся, я знову повинна потурбувати тебе. Прошу, вбережи мене від жовчної критики Дів, яким може припасти не до смаку ця глава.

Було б чудово, якби видавець цієї книги Дівою. Але тільки уяви, якщо їм буде Овен! Допоміг би ти приглянути за набором, комами, інтервалами або номерами сторінок? Ти не повіриш, які мішки листів я отримала від Дів, розносять в пух і прах помилки автора і друкарні, допущені в моїй першій книзі «Сонячні знаки». Мені здається, у мене розвинувся комплекс.

Вибач, що відірвала від важливих справ. До речі, спасибі величезне! Я відшукала гаманець, стрічку для принтера, светр і картку страхування, які втратила минулого тижня. Передай привіт Святому Франциску.

Амінь!

Отже, дорогий читачу, спасибі за терпіння, і рушимо далі. Але перш я хочу сказати пару слів Дівам і тим, чиї Місяць або Асцендент в Діві. Сто відсотків за те, що Богу абсолютно все одно, як ми пишемо Його ім’я, – Йому потрібно, щоб ми любили і були поблажливі до чужих гріхів і помилок. Розумієте, що я маю на увазі?

Звичайно, правильна форма незвичайно важлива для усній, письмовій та друкованій мови. Вона дозволяє уникнути нерозуміння, якого і без того вистачає в людському спілкуванні. Але чи треба ставити її вище терпимості і такту?

Дві Діви – друзі, партнери по бізнесу, родичі або коханці – часто занадто багато часу витрачають на слова, на побудову витончених фраз, на спорудження монументальних періодів. Це жахливе марнотратство. Замість плетення словес можна було б запускати повітряних зміїв, ліпити сніговиків, боротися за чистоту струмків, річки океанів, рятувати від шкуродерів кошенят, щенят і мавпочок або зайнятися чимось практичним.

Милі Діви (а також високоповажні Терези), не створіть собі кумира з логіки. Це підступне божество. Воно проголошує: того, чого ніколи не було, не може тому бути ніколи. Або навпаки: те, що було завжди, повинно тому завжди бути. Слово «тому» – тривожний сигнал для відкритого розуму. Хтось хоче закрити двері, замкнути на замок і викинути ключ.

Хоча допитливу, в’їдливу Діву важко збити з пантелику – безцінна якість як для наукових, так і для метафізичних досліджень, – вона іноді за всіма цими «отже» і «таким чином» не бачить вищої Правди, зневажає примітивну логіку, тієї Правди, яку несе в собі Добро. (Шановний складач! Звичайно ж, я замість слова Ласкаво хотіла надрукувати Бог, але, будь ласка, залиште все, як є, – бо значення ідентичні. Велике спасибі!)

Є, звичайно, Діви, чий духовний погляд не застять дрібниці. Вони навчилися широко дивитися на речі, відмовлятися від суєтних тривог і спрямовувати погляд в Майбутнє. Це ті, кого досяг наполегливий громоподібний поклик Вулкана. Правда, могутні вібрації цієї таємничої планети можуть привести в замішання. Більшості Дев потрібно час, щоб навчитися використовувати нову енергію, контролювати її, але деякі вже опанували цим мистецтвом з великою користю для себе.

Коль скоро ми взялися грати словами (улюблене заняття Дев), пригадаємо тут один сухий термін – вулканізація. Це нудне слово веде своє походження від Вулкана і означає процес, при якому каучук під впливом сірки (та інших речовин), а також екстремальних температур перетворюється в гуму – іншу, еластичну. Так і «вулканізація» Діви робить пружною її волю і еластичним – її світогляд.

Що відбувається між двома Дівами можна, в наслідування Шекспіру, дати назву «Багато шуму з нічого».

Будильник не продзвенів! Повинен же хтось бути винним? (Хоча зовсім не обов’язково.)

Дорога порцелянова лампа розлетілася вщент, важливий лист не відправлено, на рахунку в банку порожньо, автомобіль пом’ятий, втрачений ключ від вхідних дверей, не посаджені майорця, котячий хвіст стирчить з помийного відра, філодендрон зів’яв. Хто забув його полити? Хто розбив лампу, втратив ключ, витратив усі гроші, пом’яв машину, спалив тости? ..

Як у всіх пар, одного і того ж знаку Зодіаку, у цих двох багато спільного – іноді занадто багато. Чому б їм не отримати задоволення від цього, замість того щоб крушити один одного? Крапельку терпіння, трішки гумору – і справа піде на лад, особливо якщо їх Місяця і Асцендент сумісні і гармонійні.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169