Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловіків і жінок по групі крові: чоловіки з першою групою крові


Сумісність чоловіків і жінок по групі крові: чоловіки з першою групою крові.

Чоловік з першою групою крові впевнений в собі, кар’єрист, не любить суперників. Моральний обов’язок і трепет, він може відчувати до сильних жінкам, у яких теж перша група крові, ніколи не будуть перешкодою для романтичних відносин і сумісності, але для цього жінка повинна показати йому, що вона не бажає бути лідером в їх відносинах. До того ж жінці потрібно ще й дотримуватися такого становища завжди, або ж будуть зачеплені його чоловічі почуття, що призведе до розриву відносин.

Якщо у жінки друга група крові, вона може залучати чоловіка з першою групою своєю недоступністю. Але і власниці другої групи крові необхідно дотримуватись з ним, бути відданою і повністю слухняною, тільки така поведінка може бути гарантією міцних відносин, і тільки так чоловік з першою групою крові, не зможе представити своє майбутнє без неї.

Всі жінки з третьою групою – ненадійні й легковажні, вони відмінні для офісного флірту і відпустки. Якщо ж така жінка побажає завоювати чоловіка з першою групою крові – їй необхідно назавжди забути про своє легкодумство.

А жінки володіють четверту групу крові – розумні і серйозні, їм буде легко спілкуватися з володарем першої групи крові. Але тут найважливіше буде – це зуміти його утримати, до тих пір поки його інтерес не перейшов в тугу. Трохи легковажності і загадковості повинні допомогти жінці з четвертою групою крові зміцнити їх стосунки, зробити їх більш сумісними.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,488