Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловіків і жінок по групі крові: чоловіки з другою групою крові


Сумісність чоловіків і жінок по групі крові: чоловіки з другою групою крові

Якщо ви жінка з першою групою крові – це означає, що ви романтична і сильна особистість, а також це означає, що ви можете зацікавити чоловіка з другою групою крові тільки до тих пір поки він дуже молодий, на жаль, але якщо ви не змогли зацікавити і утримати, чоловіка з другою групою крові, його молодості, тоді ваші шанси будуть падати прямо пропорційно вашому віку, чим старше ви, тим менше шансів. Але якщо у вас все вийшло. Чоловік з другою групою крові – це знахідка для, жінки з першою групою крові, справжньою бізнес-леді. Він завжди буде для вас підтримкою в тяжку хвилину і джерелом комфорту. Всі жінки з першою групою крові – стратеги в бізнесі, а всі чоловіки з другою групою крові – тактики. А якщо у вас не вийшло заарканити його, тоді у ваших стосунках буде досить складно досягти єдності і теплоти.

Жінки з другої група крові дуже холодні і мудрі для чоловіка з однойменної групою, так як він повинен бути абсолютно упевнений як у сильних почуттях своєї «половинки», так і в надійності свого домашнього вогнища.

Жінки у яких друга група крові мудрі й холодні, для чоловіків у яких друга група крові. Цей чоловік бажає бути повністю впевненим у почуттях своєї супутниці, і в тому, що з нею він буде мати надійний домашнє вогнище.

А у жінок, що володіють третьою групою крові, у чоловіка з другою групою крові, будуть відносини щирі, теплі і спонтанні. Адже чоловік з другою групою крові замкнутий трудоголік, який любить вести відокремлений спосіб життя.

Цим чоловікам дуже часто подобаються і симпатичні жінки володіють четвертою групою крові, ця комбінація дуже добре підходить для сексу і спілкування, але рідко їх відносини можуть закінчитися шлюбом.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,162