Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловіків і жінок по групі крові: чоловіки з четвертою групою крові


Сумісність чоловіків і жінок по групі крові: чоловіки з четвертою групою крові

У жінок мають першу групу криви немає шансів на серйозні стосунки з чоловіком з першою групою крові. Він думає про них, як про «чоловіках у спідниці», думки і погляди цих жінок для нього дуже категоричні і радикальні. Так, він зможе поважати її і пишається нею, але не зможе любити. Хоча якщо жінка старша за нього і вона зможе грати ролі люблячої дружини, турботливої ​​матері, а також направляти його і підтримувати його ідеї, тоді шанси на успіх у відносини є, але вони повністю будуть залежати від неї.

Дуже хороша сумісність у чоловіка з четвертою групою крові і жінки з другою групою. Чоловіки з четвертою групою крові невпевнені у собі. М’який характер, лагідність і звичайно доброта, якими володіють жінки другою групою крові – дуже сподобаються чоловікам з четвертою групою крові.

Жінці з третьою групою крові, не потрібно дуже сподіватися на чоловіка з четвертою групою крові, справа в тому, що фізіологічна сумісність цих двох не дуже велика. Ці чоловіки мають щирістю, життєлюбством, у відносини буде буря пристрастей, почуттів і емоцій, як приємних так і не приємних.

Сумісність по групі крові, чоловіки з четвертою групою крові і жінки з четвертою групою крові – під величезним питанням. Вони обидва буркотливі і обидва егоїсти, а такі риси, роблять, відносини несумісні. Цей чоловік і жінка будуть відштовхуватися один від одного, як однаково заряджені частинки енергії. Їм дуже важко буде залишатися на плаву, якщо їм не допомагатимуть близькі та рідні.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,419