Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чоловіки-Водолії дійсно входять в кімнату унікальним і неповторним чином, втім, вони всі так роблять. Насправді увійти в будинок, театр, на стадіон, в церкву або в курник через вікно – занадто просто для Водолія. Він міг би постукати у двері з водними лижами на ногах. Я знаю дорослого Водолія, хобі якого – ходити на ходулях. Актор-Водолій по імені Берії Брідман катається на скейті по своєму кварталу в Бронксі, на Крюгер-авеню, перевіряючи на ходу зведення про матчі по стікболу, затиснувши під пахвою абсолютно незрівнянні ліричні пісні власного твору, жуючи пучок кропу і свіжоспечену булочку, а на грудях у нього значок з написом: «Нехай у тебе буде сила».

Всі ці чоловіки-Водолії, все до останнього, – з космічного простору, і тільки цим можна пояснити їх відсутній вигляд. Один мій друг-Водолій, перед тим як приїхати до мене, подзвонив і домовився зустрітися в 11:00 ранку. Коли я запитала його, чому він не може прийти раніше, він відповів, що йому потрібно достатньо часу, щоб заблукати, намагаючись знайти місце зустрічі. Все правильно. Водолії часто губляться в метро, ​​на дорогах, в аеропорті, а іноді й у власному будинку.

Яким би чином чоловік-Водолій ні зайшов до кімнати, якщо вже він увійшов, а там виявилася дівчина-Водолій, то їх очі тут же зустрінуться, а потім вони обидва візьмуться уважно роздивлятися стелю. (Погляд Водолія важко залучити. Такі вже вони.) Якщо один з двох Водоліїв вже заручений, пов’язаний легким захопленням або офіційно перебуває у шлюбі, жоден з них не буде думати про те, щоб зробити хоч крок назустріч один одному. Невірність не входить до числа моральних принципів Водолія. Вони не закохаються стрімголов, не будуть влаштовувати таємні побачення або якось по-іншому порушувати пристойності. Вони можуть стати лише близькими платонічними друзями.

Якщо трапиться так, що обидва вільні від будь-яких зобов’язань, то вони все одно стануть близькими платонічними друзями. Водолії, як чоловіки, так і жінки, набагато більше значення надають дружбі, а не любові. Їх головна мета в житті – дружба з усіма живучими на планеті, від короля до комахи. Природно, повністю цієї мети вони досягти не можуть. Але підходять до неї дивно близько.

Розумієте, вони довіряють дружбі. А захоплення, любов представляють для Водолія підозріле стан розуму. Ті Водолії, на Сонці яких згубно вплинули негармонійні планети п’ятого чи восьмого астрологічних будинків, можуть вести на подив безладне статеве життя.

На більшість чоловіків і жінок цього знака міркують приблизно так.

Захоплення веде до любові. Любов веде до сексу. А секс, само-собою, це вивчення двох зовсім різних систем.

Коли відкриття зроблено і ретельно кілька разів перевірено, то продовжувати дослідження далі – марна трата часу. Навколо стільки цікавого, що зациклюватися на вивченні чогось одного просто нерозумно!

Все, що керовані Ураном люди думають, говорять або роблять, – теоретично, абстрактно чи академічно. Навіть закоханість, коли вони вирішили, що вона розумна, просто тому, що вони, цікаві і не можуть довго виносити таємницю.

Чоловік-Водолій буде вимагати від жінки, яку він врешті-решт обере як «ту-свою-власну, яка-скоїть-з-ним-велику-прогулянку-по-життя», бути більше ніж просто дружиною, господинею, матір’ю і служницею . Він буде сподіватися, що вона стане його гейшею, повірниці, секретарем, духівником, кращим другом в світі, приятелем, партнером у всіх його божевільних, чарівних і неможливих планах. Їй також повинні будуть подобатися всі його друзі (яких може бути досить багато), вона повинна буде добре рахувати в умі, вміти сказати, чим відрізняється Урія Гіп від Офелії, прочитати і розумно міркувати про те, чи вбив професор Моріарті Шерлока Холмса або навпаки. Якщо дівчині-Водолію вдасться все це, то він, можливо, зробить для неї кілька чудес.

Звичайно, дівчина-Водолій зажадає від нього таких же чарівних фокусів. Вона буде сподіватися, що він стане для неї більше, ніж просто гарний чоловік, годувальник сім’ї, батько і коханець. Йому доведеться стати її гуру, інструктором з дзюдо, батьком, братом, кращим другом в світі, тибетським ченцем, Ромео, Валентином …

Він повинен в самому головному нагадувати їй того хлопця, якого вона любила вперше, того, який вручив їй обшарпану маргаритку за спиною у вчителя на заняттях з алгебри. А вона повинна в самому головному нагадувати йому дівчисько, яку він любив вперше, з одним блакитним, а іншим карим оком, яка була самою симпатичною на заняттях з геометрії, якої він позичив хустку, коли вона розплакалася, не вирішивши задачку про рівнобедрені трикутники.

Розумієте, вимоги Водоліїв до своєї вічної любові настільки суворі, що не дивно, чому багато з них так і не одружуються.

Якщо вони відповідають витонченим, вишуканим, витонченим вимогам один одного і здали екзамен на п’ять з плюсом, то, швидше за все, зуміють досягти сексуальної гармонії. Вони обидва інстинктивно знають найбільші секрети сексуальних відносин: рідкість робить все що завгодно у Всесвіті більш вишуканим, і заняття любов’ю не виняток. Це не означає, що вони будуть жити як брат і сестра, ні, це далеко не так, але якщо вони типові Водолії, вони поступово підігрівають бажання, починаючи з погляду один на одного під час сніданку або за обідом. Але іноді фізична любов між ними буде раптової, несподіваної, подібної вибуху, без найменшого попередження з обох сторін.

Просто миттєва потреба, за якою слідує миттєве задоволення.

Якщо Місячні знаки або Асцендент у цієї пари гармонійні, то кращого для них і придумати не можна, але якщо Сонце, Місяць або Асцендент знаходяться в несприятливому становищі, то їм доведеться дуже серйозно попрацювати, щоб пристосуватися один до одного і жити в світі.

З одного боку, вони можуть занадто любити друзів один одного. У більшості пар виникають складнощі, тому що один з них терпіти не може друзів іншого. До нашої парі це не відноситься, бо вони так цікаві й настільки зачаровані один одним і одного разу підуть прогулятися з одним з друзів … Важко підтримувати любов, коли кухня заповнена друзями, коли вітальня заповнена друзями, а ліжко доверху завалена пальто, шарфами і светрами друзів.

Інша риса, якщо вона в надлишку, теж може викликати проблеми, тому що обидва Водолія поділяють її. Це їх взаємне завзятість. Завзятість – це впертість, зведене в ступінь. В людях, якими править Уран, воно поєднується з непередбачуваною поведінкою, тому можна сказати, що ці дві якості породжують синдром винахідливого, нешаблонного впертості. Так, він буде непохитний у своєму бажанні укласти свого пса разом з собою в ліжко, щоб той згорнувся калачиком у нього під підборіддям. Важко і трохи неестетично цілувати на ніч чоловіка, у якого навколо шиї згорнувся калачиком Лабрадорскій мисливський пес. Ніколи не можна зрозуміти, хто ж цілує тебе у відповідь – чоловік, якого ти любиш, або собака. Вона в свою чергу може бути непохитною, наполягаючи на своєму праві водити його машину, незважаючи на те, що вже два рази за тиждень трохи не врізалася в поштову скриньку, а штрафні квитанції за неправильну парковку і перевищення швидкості вже нікуди не поміщаються. Це може засмутити чоловіка, який хоче бути впевненим у тому, що з його машиною звертаються за всіма правилами. Водолія майже неможливо умовити змінити точку зору (і взагалі неможливо змусити зробити що-небудь).

На щастя, навіть ті чоловік і жінка Водолії, Сонце і Місяць яких утворюють негативний аспект, можуть знайти легке рішення там, де випробовують напругу. Вони можуть зосередитися на загальних (або навіть різних) гуманітарних чи наукових цілях. Таким чином, у них значно поменшає часу на боротьбу із завзятістю один одного. Факт залишається фактом: багато пар місіонерів, науково-дослідні колективи, що складаються з чоловіка і дружини, автори, які пишуть разом і т.д., належать до цього типу 1-1 подвійного зв’язку Водоліїв. Присвятивши себе який-небудь ідеальної мети, вони менше ризикують втратити один одного через невдоволення і, неспокою.

Як я вже згадувала, чоловік і жінка, якими управляє Уран, вірять у зміни, якщо ті не відносяться до них самих. Він може схилятися до думки, що все і вся в цьому світі має змінитися, включаючи і її (його подружку), але відмовляється хоч трохи змінити свої звички. Те ж саме стосується і її. Очевидно, одному з них доведеться визнати, що він помиляється, а краще, якщо це зроблять обидва.

Більш щасливими хвилинами їхнього спільного життя виявляться ті, коли вони будуть підносити один одному сюрпризи. Водолії взагалі люблять сюрпризи. Ці двоє рідко натякають на свої плани, поки їх не здійснять. Стара модель «Форда-Т», яку він подарує їй на Різдво, буде зовсім несподіваною. Про будці, яку вона побудує, приробивши її до ліжка, щоб його улюблений пес спав в ній кожен другий вівторок, вона буде мовчати, поки все не буде готове.

Він не розсердиться, тому що це зробила його подружка, його кращий друг, дівчина, яка так схожа на його першу любов, що змусила його забути ім’я тієї Дівчатка. Чиє ім’я? Першого кохання, звичайно. Але також цілком можливо, що чоловік-Водолій забуде ім’я своєї дружини. Імена не так вже й важливі. Він пам’ятає найважливіше, що пов’язане з нею: як вона виглядає, коли її волосся намокли після зливи, як її голос заспокоює його душу, коли вона читає йому на ніч казки Толкієна, як вона готує йому по ранках суфле зі шпинату і пиріг з чорносливом .

Жінка-Водолій також розсіяна. Вона може час від часу забувати, як звуть її чоловіка або коханого, коли зайнята іншими справами, але вона пам’ятає те, що дійсно важливо. Вона буде пам’ятати, що він був першим, хто зміг показати їй Сіріус і Оріон в небі, хто пояснив їй, що використання біотуалетів без води може врятувати планету, хто у вигляді весільного подарунка підніс їй підписку на журнал Національного географічного товариства, а на день народження – ящик з інструментами, щоб ремонтувати машину. Ще, звичайно, вона згадає ті хвилини несподіваної потреби любові і миттєвого її задоволення і те, як після цього він дивиться на неї. Це вона буде пам’ятати завжди, бо саме це і важливо.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,176