Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Якщо тільки їм обом не приносить задоволення, коли їхні почуття постійно «освіжає» грозами і ураганами, краще з самого початку встановити, хто з цих двох буде головним. Знаєте, як це буває? Попереду глава родини, трохи позаду його дружина – і ніяких розбіжностей.

Жінці-Терезам треба визнати, що саме він – чоловіча половина дуету, так би мовити, головна партія. Звичайно, вона народилася під впливом чоловічого знаку, але нею керує Венера, а це сама жіночність.

Знак Водолія – теж чоловічий знак, але, на відміну від Терезів, він перебуває під сильним впливом самовпевненої чоловічий планети Уран (чоловіче чарівність завжди злегка самовпевнено, чи не так?). При цьому в астрології Водолій символізує гомосексуальність. Ні, це зовсім не означає, що Водолії – гомосексуалісти, це тільки говорить про те, що водолійську натура терпимо ставиться до всіх стилів життя, що являють собою братство і вселенську любов (особистісні особливості такого плану ми тут не обговорюємо). Жінка-Терези може обережно спробувати поставити свого Водолія в залежне становище, непомітно перебудувавши їх життя за своєю власною програмою. Вона зіб’є його з пантелику своїми ямочками на щоках, чарівністю та посмішкою, і він піде за нею. Але прийде час, коли він відмовиться. А ви пам’ятаєте, що таке впертість представника Постійного знака? Цей чоловік не зрушиться ні на йоту, якщо вважає, що він правий. І нічиє вплив не зіб’є Водолія з пантелику, якщо свою лінію поведінки він щиро вважає правильною і вірною. Я не сказала «справедливою»? Справедливість – це по її частині. І визначення того, що вважати справедливим, часто служить основною причиною неприємностей між цими двома особистостями, які могли б бути просто ідеальною парою. Хочете приклад?

Я знала одну жінку-Терези та її друга-Водолія. Думаю, вони були друзями. Вони ніколи не говорили, що вони коханці, але ж Водоліїв не розбереш, тому що вони не в станів провести грань між любов’ю і дружбою. Але справа не в цьому. Жінка-Терези подарувала своєму другу-Водолію подарунок: забавного товстого цуценя сенбернара. Щеня ріс, поки не виріс у величезну собаку, а разом з ним росла відданість Водолія до свого улюбленця. Але вони посварилися (не сенбернар і Водолій, а жінка-Терези і Водолій). Вона ретельно все зважила, і не один раз, і після багатьох годин хворобливого роздуми прийшла до того, що вона вважала справедливим рішенням.

Він обіцяв завжди бути її другом. Зрештою, саме він постійно говорив: «Якби ти дійсно була, моїм другом, ти б зробила це» або «Якби ти дійсно була моїм другом, ти б не зробила цього». Вона подарувала йому сенбернара тоді, коли думала, що вони друзі. Цей подарунок стверджував їх союз, який більше не був в силі. І тепер вона прийняла рішення. Вона покликала шерифа і наполягла на тому, щоб собаку їй повернули. Водолій вийшов з себе. Все це він вважав за верхом несправедливості. Цей сенбернар став його найкращим другом, і тепер вона забирає свій подарунок?!

Якби вона розбила тільки його серце – але вона розбила їх дружбу! З Водолієм це майже неможливо, особливо у взаєминах з Терезами, тому що їх знаки стоять в сприятливому аспекті Тріна, який згладжує майже всі труднощі, з якими вони стикаються. Але тільки не цю. Водолія і його пса Бодді не можна було розлучити.

Жінка-Терези зробила серйозну помилку. Можливо, вона зможе коли-небудь щось виправити, але на це потрібно багато часу і терпіння. Водоліям потрібно час, щоб змінитися, але їх не можна змусити зробити це насильно.

Якщо ці двоє прийдуть до спільного розуміння дружби і справедливості, вони можуть відчути, як благотворно вплив п’ятого і дев’яти будинків в їх союзі, адже їх пов’язує золота нитка розуміння.

Він вважає її гарною, і хоча часто любов сліпа, тут він, мабуть, правий. Більшість жінок-Терезів дійсно володіють цим скарбом Венери, і навіть ті, хто не переможе на конкурсі краси, наділені такими посмішками, які можуть не тільки засліпити чоловіка, але і на час позбавити його здорового глузду.

Вона вважає його самим дотепним з усіх, кого вона коли-небудь знала. Правда, його розум іноді спантеличує, але хто знає, може бути, саме так і виглядають необмежені фантазії істинного генія? Іноді в його міркуваннях не надто багато логіки, але у неї досить жвавий розум, щоб все зрозуміти і знайти в реальності точку опори для його непередбачуваного натхнення. Він теж високо цінує її чудовий розум і її здатність розмовляти з ним на будь-яку тему, тому інтерес до неї пояснюється не тільки її чарівністю або ямочками на щоках.

Але вcе ж саме на розумовому і філософському рівнях у них можуть бути незгоди. Вона обожнює розкіш, красу і комфорт і може просто не помічати непривабливі сторони життя, що явно не збігається з гуманістичними поривами Водолія. Він навіть може звинуватити її в егоїзмі і потуранні своїм слабкостям, хоча це не зовсім так. Ви знаєте, що Терези хвилює будь-яка форма несправедливості, просто в них часто проявляється чисто венеріанської небажання бачити і, приймати те, що так далеко від краси і гармонії.

Йому слід тактовніше допомогти їй використовувати властиве Терезам почуття справедливості, а не нагороджувати її такими презирливим епітетами, як «ледача» або «зіпсований дитина».

Час від часу вони можуть по-різному дивитися на життя, але до любові це не відноситься. Тут цих двох чекають спокій і незворушність. Їх серця і тіла дивно гармонують один з одним, і часто радість, яку вони відчувають, коли їх любов отримує фізична вираз, згладжує всі гострі кути в їх відносинах. Вони прекрасно відповідають один одному не тільки духовно: їх тіла налаштовані на одну хвилю щастя. Іноді їм здається, що вони любили один одного не тільки в цьому житті … Може, бути, згадуватимуть у снах про з’єднання душ і тіл в напівзабутих минулих життях і іноді нагадує про себе неявній тугою за минулим, особливо під час близькості. Тому для жінки-Терезів і чоловіки-Водолія навіть самий перший раз може виглядати так, ніби вони вже знали один одного давно, а тепер знову зустрілися.

Жінка-Терези, яка хоче утримати невловиму любов чоловіка-Водолія, повинна поступитися йому першість. Іншого шляху немає. Але, мабуть, після того, як їх розбіжності, образи, душевні страждання і зіткнення двох «я» закінчаться. Останнє слово буде за нею. Якщо вона терпляча.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,179