Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чоловіка-Водолія мало що дивує. Однак він може бути не готовий до того, чим обернеться його знайомство з дівчиною-Тельцем. У нього своя етика, вона може здаватися дивною, але це його власні правила, і вони непохитні або, скоріше, постійні. У ньому дуже розвинене почуття людяності. У нього немає забобонів стосовно жінки, його цікавить усе, незалежно від статі. Хіба він міг її образити? Їм було так весело разом! Він просто намагався бути її молодшим братом. Її іншому. Її приятелем.

Її товаришем.

А дівчина-Телець була створена Матір’ю-Природою для любові. Так що він зробив помилку вже на самому початку. Він приділив їй стільки уваги, ставив їй шокуючі питання інтимного змісту і виявляв співчуття, коли вона плакала? А йому слід було б зробити зусилля – і помітити, що вона жінка. Вона, звичайно ж, усвідомлює, що він чоловік. Вона відразу ж це помітила! Її любовна арифметика була абсолютно простий: один чоловік плюс одна жінка … Це дорівнює екстазу, навіть на рівні дотику. Водолій почуває себе спокійніше, коли двоє залишаються двома. Тоді він точно знає, де знаходиться. Один. Вільний від зобов’язань і від боязні втратити свою індивідуальність.

Ймовірно, він присвячував їй стільки часу, щоб подивитися, як у неї заб’ється серце, виявляючи щось живе цікавість, яке є у нього при будь-яких його експериментах. Але вона не зрозуміла, що була всього лише матеріалом для його цікавого розуму. Вона ретельно все обдумала (як зазвичай роблять Тельці) … і вирішила, що він її любить.

Можливо, це так і було. Але у чоловіка-Водолія є здатність перетворити любов з першого погляду в дружбу, начебто для перевірки її достоїнств, а потім так все і залишити. Для дівчини-Тельця таке ставлення до почуттів – вірний шлях до того, щоб потрапити в невдахи. Вона вірить, що справжня любов, що означає з’єднання двох душ, – рідкісний випадок. Сумно упускати її зараз, щоб, може бути, знайти в одному з майбутніх втілень … А багато Водолії упускають свою любов.

Звичайна дівчина-Телець, заплутавшись у відносинах з чоловіком-Водолієм, страждає від цього більше, ніж він. Якщо вже вона закохується, то вона хоче, щоб любов тривала «вічність і ще три дні». Це було б і його початковим наміром, якби не його схильність до ексцентричним вчинків, які вона не може передбачити, і, Бог тому свідок, він сам не може пояснити.

Він Постійний знак, тому цілком здатний все життя згадувати про що пішла жінці з вдячністю. Але він людина Урана і може піти на розрив легко й безповоротно.

Водолій, незважаючи на сталість його звичок, без праці приймає зміни, а Телець немає. Зміни її лякають. Це означає щось нове, незнайоме і ще невипробувані. В обіймах коханого вона почувається впевненою і захищеною. Вона звикла до нього. Точно так само, як вона звикла до своєї зачісці, линялий джинсам, старим пластинках, розбитому кавник, розірваним тенісним туфлям – але, звичайно, з більш глибоким почуттям. Навіть якщо життя з ним сповнена суперечностей і стає часом нестерпною, вона буде вперто вірити, що ще є надія. Вам потрібно захоплюватися її витримкою. Але якщо вже вона остаточно вирішує залишити його, ніщо не змусить її повернутися. Звичайно, якщо вона серйозно хотіла зробити це, а не просто випробувала цей крок як останнє відчайдушний засіб. Такий прийом часто закінчується різким поверненням Водолія зі свого потойбічного світу в реальний і усвідомленням того, що він може втратити щось більше, ніж зручна дружба. Але якщо її відхід не любовна стратегія, Водолію легше зрушити гори, ніж переконати Тельця спробувати почати все спочатку.

Якщо розташування Сонця і Місяця несприятливо, найменший вітерець може викликати аварію корабля. Через те, що їм управляє Уран, все може трапитися швидше, ніж вона зрозуміє, що сталося, вона залишиться одна в море емоцій без рятувального круга, а адже вона зроблена з Земної, а не з Водного матеріалу! Однак за допомогою взаємного гармонійного розташування Сонця і Місяця в їх картах вони переживуть будь шторму.

Їх сексуальні відносини можуть бути приводом для засмучень, якщо вона не зрозуміє і не прийме його непередбачуваність.

Йому доведеться не поспішати і запастися терпінням, щоб зрозуміти неквапливість і глибину її пристрасті і її чуттєвість. Їй необхідні вираження любові не тільки під час їх близькості, а він може бути і чутливим, і делікатним. Просто їм треба хотіти зрозуміти один одного.

Цей постійний пошук може привести їх до чистої високої пристрасті, і це варто зусиль, тому що Водолій може внести в сексуальне єдність то несподіване чарівництво, яке розкриває і серцю, і душі, і тілу інші виміри.

Ці двоє такі різні! Вона дівчина. Він хлопець. Вона б хотіла, щоб він ставився до неї як до жінки, він би хотів, щоб до нього ставилися як до чоловіка (але чоловіки – жахливо нудні типи, з хлопцями веселіше). Вона любить товсті килими і велику затишну меблі. Він швидше ляже спати в наметі. Вона любить розтирати спину запашної щіткою у ванні, пахучою ароматичними маслами. Він любить бити себе бамбуковими листям у душі, як японець. Вона розташована до миру і спокою – до того, що він кличе нудьгою. Він налаштований на суперечку і непередбачуваність – на те, що вона вважає бедламом. Врешті-решт вона може втратити терпіння …

Однак, якщо він навчить її трошки літати, а вона пояснить йому, що значить «бути разом», тоді … хто знає? «Якщо» – маленьке слово, що має велике значення. Але «любов» – слово з шести букв, що володіє безмежною владою.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,176