Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Коли чоловік-Водолій безпорадно занурюється в Водну стихію жінки-скорпіона, тому що вона зачарувала його таємницями своїх «глибин», він не може не здивуватися, що дійсно хоче, щоб його оточував цей вражаючий зелений світ романтичною невідомості, де він ніколи не знає, чи знайде незліченні скарби або наступить на ската. Крім того, а раптом він не знайде дорогу додому? Глибини океану Скорпіона завжди рухливі, мінливі, оманливі.

До того ж він дуже хоче знати, що відбувається там, на поверхні океану та суші. Адже вода – це не його стихія.

Однак чоловік-Водолій, навіть якщо він зумів порозумітися з цим оточуючим їх світом, рано чи пізно може виявити, що його запас терпіння вичерпується. Скорпіони схильні до власництва в любові, а Водолії просто не хочуть, щоб ними довго володіли. Все ж якщо йому справді дорога його інтригуюча магнетична дівчина, він скоро зрозуміє, що бути власністю краще, ніж не бути нею, і що він скривдить її, вимагаючи занадто багато свободи. Тоді вона перестане цікавитися, де і чим він зайнятий, і навіть може вести себе так, ніби він взагалі помер. Немає сенсу стукати у двері, дзвонити їй по телефону або писати листи. Його більше немає. А вона не спілкується з привидами. Глибокий холод розгніваного або пораненого Скорпіона – цього Водолію винести важко.

Звичайно, її крижана відстороненість, можливо, удавання, її захист від більшої образи, спосіб дати йому запам’ятовується урок. Іноді вона сама заганяє себе в глухий кут тим, що, навіть відчуваючи, що її помста зайшла занадто далеко, вже не може ні зупинитися, ні повернути назад. І тут чоловік-Водолій просто зобов’язаний їй допомогти. Він володіє дивовижним талантом руйнування чого завгодно: традицій, умовностей. Він зможе вивести її з глухого кута, і вони знову вирушать у плавання, на цей раз не забуваючи про обережність. Обидва повинні засвоїти цей урок. Їй доведеться зрозуміти, що він насилу переносить сильні емоції і самодисципліна – не його гідність. А йому добре б ніколи не забувати, що за спокійною зовнішністю цієї жінки криється Емоційна вулкан, і чим важче, у неї на серці, тим спокійніше її обличчя.

Водолій ніколи не носить масок. Якщо він дійсно засмучений, вона побачить це відразу. Однак хоча він може не користуватися маскою, щоб приховати свої мінливі емоції, Водолій любить дивувати людей. Він не завжди говорить про те, що думає, і тому є кілька причин. Іноді думки миготять в його голові так швидко, що він не встигає навіть толком вловити їх, а не те що висловити. В інших випадках він мудро утримується, бо відчуває, що через кілька хвилин поміняє своє рішення або думка. А ще буває, що він тримає свої думки при собі, тому що йому потай подобається бачити її здивування, коли він несподівано каже або робить щось незвичайне.

Вона може тижнями скаржитися на потертий вигляд і погану роботу машини, не отримавши від нього жодного слова підтримки або співчуття, і його відсторонений погляд буде показувати, що він навіть не чує її. Але в одне чудове ранок вона визирне з вікна подивитися, яка там погода, а за ніч на передньому дворі матеріалізувалася нова машина її улюбленого кольору. Коли вона підбіжить обійняти і подякувати йому, він прикинеться, що не знає, як вона туди потрапила.

Деякі називають Водоліїв божевільними, але жінка-Скорпіон, яка любить свого Водолія, скаже, що це помое розкріпачення і свобода самовираження, якої їй так бракує. Скорпіони ведуть своє особисте життя так, як хочуть, відмовляючись пристосовуватися до чиїхось поняттям про пристойному поведінці. І все ж Плутон не дає їй відкривати свої справжні емоції, висловлювати свої глубочайшіечувства, в той же час заохочуючи її вести себе незалежно і зневажати будь-який контроль над її діями. Остання якість – одна з причин взаємної симпатії Орла і Водолія. Чоловік, керований Ураном, так само зневажає вимоги, загальноприйнятої моралі. Різниця в тому, що всі знають про його незалежності, а її незалежність зазвичай демонструється тільки за зачиненими дверима. На людях вона буде бурчати через його витівок, а залишившись віч на віч, обдарує його захопленим поглядом.

Мстива потреба цієї жінки зрівняти рахунок може проявити себе через роки після нанесеної їй образи, бо Скорпіон нескінченно довго готовий чекати зручної можливості.

Їх відносини можуть будуватися не на те, що привернуло їх один до одного, коли вони зустрілися вперше. Більш ймовірно, це буде якась інша зв’язок, дивний і незвичайний взаємний інтерес, можливо, який-небудь загальний борг або обов’язок, або ж робота. Вона буде схвалювати його гуманні ідеали, але може бажати, щоб він більше уваги приділяв не їх поширенню, а особисто їй. Поступово відносини досягнуть більш високого рівня емоційності, і пристрасть буде не за горами. Йому слід знати, що сексуальність Скорпіонів глибока і сильна, але не обов’язково веде до нерозбірливості, як він міг чути. Дівчина-Скорпіон, яку образили, може пуститися у випадкові зв’язки, тому що була шокована невірністю чоловіка, якого вона любила всією Душею (або думала, що любила). Типова жінка-Скорпіон відноситься до сексу майже як до релігії, підсвідомо розуміючи його потенційну силу.

Їй слід знати, що відносини Водолія до близькості чоловіка і жінки межують з відстороненим цікавістю. Навіть після того як, поступово заглиблюється знайомство посилить їх взаємну потребу один в одному і збільшить фізичний потяг, вона вважає, що цей чоловік стає набагато кращим коханцем, коли вона доводить йому, що вона його друг у всіх відносинах. Водолій віддасть усього себе тільки жінці, якій може повністю довіряти.

Домашня життя, дача, робота, їх власні сім’ї, щось одне або все разом часто буває основою або напруги, або гармонії між Водолієм і Скорпіоном. Боротьба за мирне співіснування буде набагато легше, якщо їх світила (Сонце і Місяць) при народженні стоять в позитивному аспекті, і значно важче, якщо в негативному.

Деякі Водолії, які самі знаходяться під певним планетним впливом Скорпіона, будуть бурчати час від часу, але тіпічнийВодолей занадто захоплений перешкодою, яка бачить прямо перед собою, щоб витрачати енергію, кидаючи недобрі погляди через плече. Він, ймовірно, з радістю дає їй достатню свободу, тому що знає цьому ціну. Оскільки він не кам’яний, він може іноді ревнувати, але для цього завжди буде вагома причина, тоді як, щоб сколихнути її підозри, достатньо, натяків. Вона може страждати даремно, тому що Водолій, який може покластися на cвою дружину, як найкращою одного, майже ніколи не піддається на флірт з цікавості після одруження. Однак якщо його будуть постійно несправедливо звинувачувати в невірності, він може прикинутися, що у нього любовний роман там, де ніякого роману немає, тільки щоб показати їй: недобре брати з нього слово честі більше одного разу.

У душі жінки-Скорпіона криється незмірна глибина пригніченого бажання і емоцій. В душі чоловіка-Водолія знаходиться невичерпне джерело постійного збудження і винахідливих ідей. І все ж, як вони не різні, обидва володіють вірою в себе і сильною волею, тому і можуть вирішити триматися разом, бо там, де достатньо волі, мудрість серця завжди допоможе знайти дорогу до любові.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,436