Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чоловік-Водолій мріє про відданість, але якщо ця відданість завбільшки з океан, він проти: в мокрому стані йому незатишно. Надмірне почуття власника – це позбавляє його свіжого, повітря, свободи вираження, а саме це почуття так любить демонструвати жінка-Рак.

Типовий Водонос образиться, якщо його запитають, надів він калоші, скільки крохмалю він з’їдає і що він зробив з тридцятьма п’ятьма доларами, які були вчора у нього в кишені. Безумовно, йому лестить увага «місячної» дівчата, але коли це увагу загрожує його незалежності, він стане впертим або просто зникне.

Говорити цій людині, в який час він повинен бути вдома, досить безглуздо – йому потрібен вільний політ. Його дивна поведінка може довести дідуся-Рака до сліз. Часто він буде вести себе так, ніби йому в голову не приходить, що вона там одна, що вона плаче. Але коли йому захочеться печива «Аляска» або він втратить шнурок і йому знадобиться допомога, щоб знайти його, він з’явиться і оголосить, що це вона у всьому винна. Це вона привчила до печінкою «Аляска», і вареним на пару овочів, і до того, що шнурки повинні бути одного кольору. Ще вона нервує, коли він намагається пхати носа в її секрети (навіть якщо у неї немає секретів). Іноді вона тиха без причини, і її думки пливуть разом з Місяцем, а він лякає її питаннями, вриваючись в її тишу, коли їй найкраще побути одній.

Ви бачите, що кожен з них віддає перевагу, щоб інший не нав’язував йому своїх звичок, адже можна бути поруч, але не втручатися. Якщо вона зрозуміє його необхідність час від часу зникати з друзями або ходити на самоті в походи і, якщо він не стане стосуватися схованок її мрії, то принаймні половина їх проблем буде вирішена.

«Місячна» жінка завжди почуває себе трохи матір’ю з чоловіком, якого любить.

Скажіть, а як ще їй ставитися до Водолія? Так, у нього може бути більш або менш постійна робота і все таке, і він може не втрачати свої очки (тільки тому що він не носить окулярів, – в цьому випадку він втратить інші речі типу водійських прав, чекової книжки або ключів). П’ять років цій людині чи п’ятдесят, двадцять чи двісті, йому необхідна материнська ніжність. Правда, жінці-Раку, яка його любить, потрібно зрозуміти, що ніжність повинна бути розумною, адже в обіймах можна і задушити. Їй взагалі потрібно зрозуміти багато чого. Наприклад, те, що не можна змусити його йти по прямій, як стріла, дорозі без вигинів і поворотів. Водолії повинні робити зигзаги – це їхня солідарність з символічною блискавкою Урана. Дивно, але чим старше стає чоловік-Водолій, тим більше постійними стають його звички. Однак, чим старше стає жінка-Рак, тим частіше вона сумує, озираючись назад. Я не хочу вводити її в оману, стверджуючи, що з віком чоловік Урана зміниться, ставши таким же нормальним, як звичне більшість. Він все одно буде не від світу цього, просто стане трохи більш «постійним» у своїй дивності. Він, може, вже й не стане косити газон позаду будинку в костюмі, купленому йому до дня народження, але його розум оригіналу і єдиного у своєму роді людини залишиться тим же. Він може стати стриманіше, але все ще буде ухитряється час від часу влаштовувати сюрпризи, щоб зробити життя цікавіше. Іноді вона буде думати, що з ним не все гаразд, але частіше все-таки сміятися.

Її почуття гумору – одне із самих милих і славних її якостей, і, може, саме воно привернуло його до неї. Безумовно, його інтригує її жіноча загадковість. Її настрій може спантеличувати і навіть іноді зводити його з розуму, але ж він – знак Повітря і тому вміє пристосовуватися. Але він Постійний знак, скажете ви. Саме тому час від часу йому так потрібна невелика струс.

У союзі чоловік Водолій і жінка Рак, може бути, він прийме як належне те, що вона буде терпляче служити йому чи принесе в жертву свої мрії заради його талантів і осяянь. Він являє вібрацій, спрямованих на неї, отже, їй може знадобитися її чіпка хватка, щоб відносини стали більш визначеними. До того ж вона знайде його фізично привабливим, але їй не просто буде пояснити чому.

Між цими двома, безумовно, є сексуальний потяг. Їх притягує один до одного з самого початку, адже він народився під чоловічим знаком і управляється також чоловічий планетою – Ураном, а вона народилася під жіночим знаком і управляється дуже жіночною Місяцем. Астрологічне попередження занадто мужнім чоловікам і занадто жіночним жінкам: остерігайтеся природної схильності сильних домінувати над нібито слабкими, що несе в собі небезпеку садистських або мазохістських схильностей. Правда, в нашому випадку цього не відбудеться. Але може відбутися зміна ролей, тому що занадто жіночий вплив «місячної» дівиці ще й Основне. Вона може здатися смиренним ангелом слухняності, але ще невідомо, хто з них головний.

Однак якщо вона зможе поєднувати свої жіночі якості з його чоловічими і якщо вони зуміють поєднати жіночу та чоловічу енергії своїх знаків, це дасть їм особливе відчуття гармонії і повноти життя. Любов може стати для них справді величезною радістю, тому що це принесе їм почуття умиротворення і задоволення. Рідкісна «місячна» дівчина і Водонос не оцінять їх сексуальний союз як абсолютно особливий досвід. Вона викличе в ньому таку глибоку ніжність, про яку він і не міг підозрювати.

А він розбудить у ній таку пристрасть, яка здасться їй нез’ясовним місячним маною. Алхімік Уран допомагає йому несподівано міняти її настрою, і він звідкись знає заклинання, що допомагають перетворювати роздуми – в палкість … смуток – в безтурботність … похмуре відчай – в запаморочливі злети нової надії. Не дивно, що їх сексуальне єдність унікально, непередбачувано і завжди дивує силою і глибиною почуттів, особливо якщо світила в їх гороскопах гармонійні.

Ці двоє будуть постійно кидати один одному виклик, нез’ясовно переплітаючись потужними магнетичними вібраціями Місяця і Урана. Вони можуть нічого не говорити, але це буде красномовність недоговореного. Обидва вони знають, як користуватися своїми чарами, щоб зв’язати іншого. Він буде думати, що зможе встояти, але її ніжний дурман п’янить, адже вона тримає його за допомогою своїх магічно вабливих таємниць. Вона буде думати, що зможе втекти від періодичних любовних мук, але він зупинить її за допомогою своєї незбагненної загадковості. І вона не стане противитися … Якщо навіть він вирішить піти від неї, вся алхімія Урана буде марною, коли вона ніжно, але міцно обійме його, і він почує:

Я залишу слід на долоні –
Шрам надії, тавро печалі,
Щоб все Кассандри шепотіли:
Ось ще один програв …
Він пішов за музикою місячної,
За палаючими світлячками,
За мерехтінням вогнів болотних
У темряву циганських заклять.
І почув він крик гагари …
І його полюбили.
Її непросто залишити. Ці темно-лілові пісні будуть скрізь переслідувати чоловіка-Водолія, забарвлюючи його сни лавандою і мерехтливим сріблом сміху. Його друзі будуть думати, що він став ще більш незрозумілим, чим раніше … і це досить дивно. Але це і чудово!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,431