Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ці двоє відмінно порозуміються, якщо вона засвоїть просту істину: чоловік-Водолій сміється, коли сумний, і плаче, коли щасливий. Зрозумівши правила його гри, вона не дасть провести себе іншими трюками. І тими, що він викидає, приховуючи свою любов, і тими, що маскують глибину його почуття. Навіть закоханий по вуха, він намагається вселити і собі і їй, що ще не пізно повернутися до дружби. Ці відносини азартніше карткової гри. Дівчина-Овен любить гри, але тільки такі, де завжди виграє.

Водолія це не влаштовує. Він не згоден програвати, і його не пом’якшать навіть її сльози, повні гніву.

Швидше за все, він скаже своїй незалежній і напористою подрузі: «Звідки така чутливість? Чи не ти минулого тижня вимагала рівних прав на демонстрації жіночої ліги? Так грай на рівних! Довгий сама меблі, лагодь водопровід, міняй покришки … воюй, нарешті! »

Він не правий. На демонстрацію її заманила не турбота про рівні права, а збудливий шум і весела штовханина. Доводити свою рівність з чоловіком? Яка нісенітниця! Вона вільна від народження і знає, що її роль у цьому світі значніше чоловічий. Тому вона просто розсміється йому в очі: «Воювати? Та якби всім управляли жінки, воєн більше не було б ».

Рано чи пізно вона почне скаржитися, що він байдужий, відчужений, жорстокий – словом, садист. (Овни не розрізняють півтонів.) Не можна сказати, що це наклеп. Широта поглядів Водолія ставить його вище дрібних інтересів окремих індивідів, він дбає про добробут всього людства. Поглинений роздумами про здоров’я нації, він може забути, що обіцяв забігти в аптеку і купити ліки для близької людини. Він годинами міркує про геронтології та проблемах старіння, але не здогадається перевести бабусю через дорогу. Уран направляє його думки і дії на боротьбу зі Загальним Злом в ім’я Світлого Завтра, але робить сліпим до сьогоднішніх бід близьких людей.

Чоловік-Водолій найчастіше добрий. І цілі його шляхетні. Але як часто благими намірами вимощена дорога в пекло! Згадайте хоча б Робесп’єра, в гороскопі якого був Асцендент у Водолії. Він бажав блага Франції, але забув, що її населяють живі люди.

Водолій намагається співчувати друзям, але його співчуття не надто глибоко. Він вважає, що страждання вивищує душу, і не любить заважати Долі. Цей чоловік може бути добрим і ніжним, люблячим і веселим … коли це його влаштовує. Але він залишається холодним і безсердечним в очах чутливої ​​дівчини-Овна. Це протиріччя можна згладити, але не викорінити.

У нього безліч друзів, і, звичайно, не кожен доводиться їй до смаку. І чим більше часу він віддає друзям, тим більше шансів, що вона почне ревнувати. Як тут бути? Зрозуміти, що він не стане замінювати весь світ нею однієї. Залишається змиритися.

Які ще недоліки числяться за ним? Він непередбачуваний, ексцентричний, часто дивний. Що ж, це виклик її марсіанської готовності до боротьби.

Чимало несподіванок підстерігає дівчину-Овна, коли справа доходить до фізичного зближення. Рішуча і кілька прямолінійна, вона мчить вперед на всіх вітрилах. Але де її Водолій? Ще хвилину тому він був поруч. А, ось він! Доведеться повернутися і підібрати його. Він, як завжди, занурений у роздуми. Аналізує відчуття, які приніс перший поцілунок. Над Водолієм тяжіє звичка уважно вивчати перший життєвий досвід. Втім, не виключено, що саме фізична близькість допоможе цим двом краще зрозуміти один одного. Можливо, її щирість і гарячність розбудять в ньому незвичну ніжність. Але їй доведеться забути образ ідеального коханця, який малювався їй в мріях, і рухатися невторованими стежками.

Масу проблем їм принесе те, що вона Кардинальний лідер і тому любить керувати, а він відмовляється підкорятися. Крім того, обома, управляють владні, непередбачувані чоловічі планети. Марс і Уран – це вам не аптечна мікстура, а гримуча суміш.

На думку спадає стародавня казка (зізнаюся, я її перекроїла на свій лад). Закоханим є ельф і обіцяє виконати три бажання, але тільки три! Як вчинить Водолій? Вірний собі, цей навіжений зажадає небудь на зразок чорничного пудингу. Його подруга-Овен, розгнівана таким легковажністю, поводиться не розумніше: «Нехай цей безглуздий пудинг заліпить твою фізіономію!» І що ж у підсумку? Третім, і останнім, бажанням доводиться пожертвувати, щоб віддерти цей пудинг.

Сумно, коли люди не вміють розпорядитися своїми бажаннями … Але що це? Заспівали невидимі флейти, забили далекі барабани – сварки забуті, і знову все піде на лад.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Водолій і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. оксана в 06.05.2014 | Відповісти

    це правда

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,413