Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Спочатку вона відчуває, що її тягне до нього, як магнітом. Їй здається, що вона майже розчинилася в глибині цих мрійливих водолійську очей, ніби вона легке хмара в Повітрі його експресії. Будучи Левицею, вона, природно, пручається. Але це марно. Вона відчуває, як її забирають ніжні подуву його чарівності, як її заколисує солодка музика його волинки. (Всім іншим звуки волинки можуть здатися трохи загрозливими і різкими, але вони солодкі, якщо ви Лев, оскільки вони нагадують вам про зміну варти, парадах на честь коронації та іншому тому подібному.)

Ненадовго все постає в рожевому світлі і виглядає краще, ніж в казці. Він веде себе як справжній святий. Іноді вона впевнена, що навіть бачить ореол над його головою, правда, досить дивної форми. (Це його аура, а аури Урана завжди дивної форми. Вони нагадують перевернуту піраміду з світяться ребрами, що обрамляють трикутні грані. Незвично. Незвичні і кольору. Щось подібне до янтарно-блакитного, пересеченного чорними і білими смугами.)

Дивно, але майже те ж саме відбувається спочатку і з ним. Він відчуває себе вимушеним ходити босоніж по її пурпурному оксамитовому шлейфу, цілувати діаманти на її тіарі. Він стає на кілька футів вище, прислухаючись до її легкому диханню, а її таємності і врівноваженість змушують його то німіти, то тремтіти. Він теж іноді буває впевнений, що бачить її сяючий червоно-золотий ореол. (Це її аура у формі Сонця, блискуча і сліпуча, чаруюча і гіпнотизуюча його.) Вона вела себе як Королева Ангелів. Вона муркотала, як кошеня, і щебетала, як колібрі. Вона посміхалася, як темно-рудий Чеширський кіт, і сміялася. Вона була диханням Небес, палаючим пристрастю, проте холодним …

Раптово небо посіріло, стало душно. Набігли грозові хмари. Злива, схожий на Ніагарський водоспад, який змусив би самого Ноя залишити ковчег, полився з його ураніческого глечика, в той час як його Повітряна сутність роздула ураган, а її Вогняна стихія запалахкотіло, як пожежа ломлюся. Коротше кажучи, їх сезон любові закінчився. Він став сварливим, наданими, скупим і саркастичним. Вона стала грубою, важливою, мій і образливою. Він вирішив, що вона нудна, а вона – що він невихований. Все так сумно … Що ж сталося?

Сталося те, що їх полярності переплуталися. Знаки Лева й Водолія протилежні на кармічні кільці Життя. Вони протиставлені один одному індивідуальності, що знаходяться під впливом, вольових, магнетизму, по-друге, вібрацій типу? Але протилежність приваблює, коли стать теж протилежний, і в цьому криється причина подружнього забігу на довгу дистанцію. Принаймні, так думає більшість людей. Але вони помиляються. Справжня мета Любові, шлюбу і збігу аур складається в тій, щоб поєднати протилежні сили в м’якій гармонії, щоб з’єднати найкраще і відкинути чи послабити найгірше. Простіше кажучи, їй не слід було б заздрити йому, а краще постаратися перейняти у нього ті якості, яких у неї немає. Вона тільки виграла б від цього. Також йому слід було б зрозуміти, що в ній є якості, які поліпшили б його життя, якби він постарався перейняти їх. Ось що таке протилежність. Вона означає не протистояння, а з’єднання для щастя. Але завжди існує небезпека, що Левиця і її Водолій можуть втратити захват і натхненне обіцянку своєї любові або одруження, постійно намагаючись перевершити один одного на кожному кроці. Можу дати пораду: беріть і віддавайте. Не віддавайте надто багато, але й не беріть занадто багато. Тільки рівні дали підпорядкування та переваги дадуть вам справжнє рівність.

Більшість Левиць намагаються триматися подалі від жінок-Водоліїв, але Левицю може нез’ясовно залучити Водолій-чоловік. Він приймає життя і людей так легко, як і їй хотілося б (вона тільки прикидається, що так робить). Потай вона усвідомлює, що її помилкова гордість занадто часто приховує справжню внутрішню теплоту, і іноді їй хотілося б зуміти розслабитися, не піклуючись про те, що про неї подумають. Поряд з цим чоловіком їй хочеться розпустити волосся і побігти, взявши його за руку, по зоряним полям, як уявним, так і реальним. Вона заздрить свободі його депресії, його здатності усуватися і ставати бездушним. Її власні пристрасті, які зазвичай перебувають під контролем, іноді все ж керують її вчинками, про що вона згодом шкодує. Як же він залишається таким холодними байдужим до трагедіями розчарувань? Можливо, якби вона стала його частиною, вона зрозуміла б його чарівність і змогла б більше схожим на нього.

Чоловік-Водолій завжди був спантеличений тим, що не може вважати Львів своїми друзями (окрім, мабуть, пари рідкісних Львів, чиї Місячні знаки знаходяться в сприятливому взаємодії з його рідним Сонцем). Однак його інтригують протиріччя Леви, цієї гордої і гордовитої Кішки, яка змушує його дивуватися тому, наскільки чарівним може бути інтелектуальне спілкування наодинці. Попри все, вона змушує його дивуватися любові і визнати, що, можливо, він помилявся, женучи від себе емоції типу «дитячого лепетання», не заслуговують на увагу дорослого чоловік. В остаточному підсумку він відчуває непереборне бажання стати, наскільки дозволить природа, її частиною, і це новий досвід для його серця, не кажучи вже про його тілі. Він цього не розуміє, але, оскільки його цікавлять будь загадки, він, звичайно, не залишить її невирішеною. Інстинкт сищика робить його рішучим, і він починає шукати причини такої чарівної влади жінки над ним. Врешті-решт він приходить до висновку, що знайде відповідь лише через володіння нею.

Так він і поступає. І відкриває для себе радість, потрясіння, захват, ідеал. Сентиментальні люди, виявляється, мають рацію! Дивно … Звичайно, йому доводиться поборотися за неї. Вона все ж Левиця, а «велика кішка» не здається, поки чоловік, якого вона любить, не доведе їй своє захоплення. Однак, коли вона нарешті присвятить його в свої лицарі, даруючи йому свою любов і всю себе, їх сексуальну насолоду буде досконалим.

Часто чоловік-Водолій більш розкутий і ніжний з жінкою-Левицею, ніж будь-хто, навіть він сам, міг би подумати. Також і Левиця часто розуміє, що може насолоджуватися коханням з чоловіком-Водолієм, не стримуючи дрімаючих в душі почуттів. Вона інтуїтивно знає, що цей чоловік не підніме її на сміх і не буде дивитися на неї зверху вниз, якщо вона буде чесною з ним під час близькості. Таким чином, їх фізична єдність може міцно зв’язати їх, змушуючи знову і знову шукати миру після сварок. Взаємне бажання, коли воно глибоко і досить наполегливо, – це могутній цілитель звичайних ран і образ.

Тим не менш хоча чудова сексуальна сумісність – красиве обрамлення любові будь-яких чоловіки і жінки, проте тільки сексу недостатньо, щоб забезпечити тривалий щастя. Цим двом доведеться поступатися і пристосовуватися, щоб бути разом, інакше її споконвічна пристрасть поступово перетвориться на лід, а його ніжність і стихійний відповідь на її теплоту і сонячний характер переродятся в типове для нього мрійливе байдужість.

Левиці потрібно час від часу говорити компліменти, даючи зрозуміти, що чоловік, якого вона любить, дорожить нею. Левиця, зголодніла за замилуванням і увазі, стає такою ж небезпечною, як і справжня голодна левиця. Голод є голод, і він може змусити кого завгодно поводитися незвично. Природна ніжність чоловіка-Водолія змушує жінку, в яку він шалено закоханий, грати в «угадайку». Він натякає. Він пропонує. Він відкриває їй свій розум (чого не робить практично ніколи з іншими людьми) і вважає, що це переконає її, як вона необхідна йому і наскільки більше він потребує в ній, ніж може висловити. Але це не спрацьовує. Вона не любить загадки, оскільки сама прямолінійна і пихата. Нічого не поробиш, йому доведеться навчитися виражати свої почуття, якщо він хоче утримати її. Це буде непросто, оскільки компліменти і залицяння – складна наука для чоловіка-Водолія. Він почуває себе ніяково, висловлюючи найглибші почуття і емоції словами. Йому простіше відбутися жартами. Можливо, він напише їй поему або пісню, але палка промова бентежить його, іноді навіть заподіює біль.

Їй варто постаратися зрозуміти, що цей чоловік зі своїм непередбачуваним і ексцентричною поведінкою – особливе людська істота. Він не віддасть свою любов кому попало. Вже те, що він сказав «я люблю тебе» навіть одного разу, повинно дати їй зрозуміти, що він серйозний у своєму ставленні до неї. Їй не треба змушувати його повторювати слова любові, щоб довести свою відданість. Сказане одного разу для нього істинно доти, поки він не відречеться від своїх слів. Повторення слів, вчинків або думок здається цьому чоловікові, чий розум постійно звернений до майбутнього, а не до минулого, жахливої ​​тратою часу. Так само він ставиться й до слів «спасибі», «будь ласка» і «немає за що», які його намагалися змусити повторювати сто разів на день ще в дитинстві. Він не бачить у цьому сенсу. Є інші способи, якими людина може висловити подяку і чемність.

Він може спробувати пояснити їй це якось опівночі або ясним днем, в залежності від того, коли така думка раптом прийде йому в голову. «Розумієш, – скаже він м’яко і спокійно, – неважливо, що говорять люди. Важливо, що вони роблять ». Якщо вона мудра так, як можуть бути мудрі керовані Сонцем, вона у відповідь посміхнеться йому і скаже: «Я розумію». І ніколи не забуде мить, коли він постарався змусити її побачити і зрозуміти це, оскільки він, ймовірно, ніколи не повторить цього. Водолії відкривають свою душу дуже рідко, і лише на мить. Якщо ви дуже зайняті або переповнені жалем до себе, можливість буде упущена назавжди.

Людина може вибрати собі собаку (або навіть білку, або змію), і тварина зворушливо причепиться до нього і буде вдячне за те, що, йому подарували домашнє тепло і взяли до себе. Але ви знаєте, що говорять про кішок. Кішка сама вибирає собі власника. І робить це тільки після того, як вирішить, що ви заслужили таку честь. Ви повинні бути щасливі, що вона дозволяє пестити її і чесати їй за вухом, якщо хочете, щоб вона залишилася у вас і муркотала, прикрашаючи ваш будинок. Водолію слід пам’ятати, що його Левиця розмірковує приблизно так само.

Що стосується будь-яких сумнівів жінки-Лева у відношенні її непередбачуваного, ексцентричного й незвичайного чоловіка-Водолія, можливо, він трохи ненормальний, але саме це допомагає йому відгородитися від навколишнього світу і не вносити в нього свою частку божевілля. Коли вона ненадовго замислиться про це, вона зрозуміє. І її сонячна усмішка повернеться, і якраз вчасно: він вже замерзав один без неї. Але він ніколи не зізнався б їй у цьому. Він би просто відвернувся і пішов, зухвало насвистуючи, згадуючи, що вона називала його розсіяним, коли він забував принести їй подарунок на день народження або річницю весілля. Адже це вона забула – він одного разу говорив їй, що любить її.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Водолій і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Андрій в 11.04.2016 | Відповісти

    нє ну, все наче про мене (я Водолій), так я 100% так нелюблю коли після того як сказав “я тебе люблю”, треба ще щось доводити. Шо ще не зрозуміло… шо глуха чи що)))) ахахах)))
    а так стаття відповідає тому і дає уявлення мені про те що я можу розвинути із партнером, що народився під цим знаком зодіаку… принаймі дає чітке уявлення про те що я нерозумів…
    дякую автор!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,176