Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ось вони в Центральному парку Манхеттена або в Кенсингтонському саду в Лондоні разом слухають оркестр. Або, скоріше, він слухає, а вона робить замальовки пастеллю. Чи не правда, це звучить так романтично, виглядає так чудово? Все і було б чудово, якби не одна дрібниця: немає оркестру. Концерт, який він слухає, звучить у нього в голові. Тому, коли він починає махати руками в ритмі ударних, взад і вперед качати головою в такт скрипкам, відбивати ритм ногами і тихо наспівувати мотив, він буде виглядати трохи дивно.

Якщо бути чесним до кінця, вона думає, що він божевільний дурень. Але оскільки вона Козеріг і в неї такі граціозні манери, то вона трохи почервоніє, ще більше зосередиться на малюванні і прикинеться, що нічого не помітила. Вона розлютилася, якщо тільки він запропонує їй підспівати або запитає, як їй подобається барабанщик. Козерігів не так-то легко змусити розлютитися. Потрібно щось і справді немислиме.

А чоловік-Водолій якраз може бути таким. Його дивність може здаватися безмежною, особливо якщо дивитися на неї спокійним поглядом дівчини-Козеріга. Думаю, деякі читачі пам’ятають: у моїй першій книзі я писала, що це єдина дівчина, яка може дивитися на потворну жабу і знати, що насправді це зачарований принц. Тому я повинна визнати, що, якщо вона здатна на таку Любов і віру, вона також може вирішити, що цю примхливу натуру можна якимось чином врятувати і перетворити у створінняя, більш схоже на той тип чоловіка і батька, який вона вважає ідеальним. Якщо, звичайно, виявиться, що він того вартий. Припускаючи, що в нього є багато інших справжніх чеснот, вона може прикинутися, що чує барабанщика, і навіть підспівати йому. Але вона однаково буде шукати можливість змінити його і м’яко показати, що вона розуміє його, але набагато важливіше, що думають про все це інші люди. Тобто потрібно завжди поводитися так, щоб тебе поважали.

Вона не права. Страшенно не права. Цю людину ні крапельки не хвилює, поважають його чи ні. Він нічого не має проти цього, але йому все одно. І час від часу це буде каменем спотикання між ними. Чоловік-Водолій високоіндівідуалістичний, у нього можуть бути видатні ідеї і думки. І дівчина-Козеріг може бути такою ж. Різниця в тому, що вона тримає свої ідеї при собі, уникаючи глузливих і грубих суджень сторонніх, а він ніколи не боїтся показать свою ексцентричність. Оскільки в обох є зони підвищеної чутливості, то вони можуть зрозуміти один одного.

Її світ на відміну від його світу не вигаданий. Він практичний, осяяний мистецтвом (багато Козерігів володіють почуттям прекрасного), населений цуценятами, сповнений мріями про теплі кухні і сім’ї, які разом співають різдвяні пісні. Бажання Козеріга ніколи не виходить за рамки того, що можна заслужити. Світ Водолія здається їй вигаданим, нереальним, там може трапитися неможливе (і воно, як правило, трапляється), він населений істотами будь-яких розмірів і форм.

Їй потрібно буде любити його друзів. Це необхідно для жінки, яка любить Водолія. Він дивно відданий своїм друзям, але ви також повинні пам’ятати, що він може назвати навіть швейцара, якого бачив тільки раз, своїм другом. У Водолія дуже розпливчасте зрозуміліше дружби. Іноді вони настільки розпорошені, що можуть представити свою дружину так: «Мій добрий друг, Елоїза».

Оскільки дівчата-Козеріги стають тихими, скромними дружинами, які не особливо настирливі, цікаві або вимогливі, то легко зрозуміти, чому вона так приваблює чоловіка-Водолія. Але вона не стане настільки тихою, скромною і невимогливою, щоб він міг взагалі забути про її існування. Відомо, Водолій здатний забути про багато що, і про те, що вони одружені, а тому йому слід про це час від часу нагадувати. Ні, він зовсім не невірний чоловік, просто його дивує, що він дав обіцянку на все життя.

У цього чоловіка, скажу я вам, є пунктик з приводу обіцянок. Він їх терпіти не може. Це дивне породження прямоти, притаманної Урану. Він вважає, що безглуздо і смішно щось стверджувати, коли ти не впевнений, що будеш думати так само через тиждень, місяць чи рік. Ніхто не може бути впевнений у тому, що він не зміниться, особливо Водолії, так навіщо ж когось обманювати? Більшість людей, народжених під цим знаком, не виносять, коли їх звинувачують у тому, що вони підвели одного або порушили клятву, тому вони будуть робити все можливе, аби не давати обіцянок.

Це не означає, що існує мало Водоліїв, які вірні своїй клятві і все життя залишаються з однією жінкою. Їх багато. Деякі з них дійсно дуже люблять, але навіть ті, хто не надто закоханий, неохоче йдуть на розлучення. Дружині Водолія рідко загрожують суперниці. Однак Водолій жваво цікавиться жінками, і на це у нього є вагома причина. Вони складають половину людства, а Водоліїв дуже цікавлять проблеми людства в цілому. Спершу він може навіть не помітити, що жінки – істоти протилежної статі. Це жодним чином не говорить про його власної безстатевості. Просто для нього це не головне. Але тим не менш якщо жінка зробить хоч найменше зусилля, в нагороду в більшості випадків вона отримає відданого чоловіка або чарівного коханця.

Це досить дивно (але по міркуванні, ймовірно, і немає), але чоловік-Водолій часто викликає напади ревнощів у своєї подруги, навіть якщо це холодна, безпристрасна дівчина-Козеріг. Оскільки незнайомець може залучити Водолія з першого погляду, то він може відноситися до незнайомця, як до близького друга. Якщо незнайомець – жінка, то його дружина-Козеріг може і не зрозуміти, що це зовсім нічого не означає.

Фізична сторона їх відносин може бути мінливої ​​і непередбачуваною. Все, пов’язане з Водолієм, – змінне і непередбачуване. Його ставлення до сексу може коливатися від сильної цікавості до неупередженого ємства. Її відношення зможе коливатися від почуття того, що подружній борг і справді обов’язок, до глибокої насолоди близькістю без усякої фальшивої скромності або удавання. Ніхто з них, мабуть, не схильний не недооцінювати, ні переоцінювати секс. Обидва приймають його таким, який він є, і здатні займатися ним без надмірної пристрасті чи емоційних сплесків, хоча деякі Водолії привносять у фізичне єднання відтінок подібної сну нереальності. А деякі жінки-Козеріги червоніють кожен раз навіть при думці про свою сексуальність. В області сексу він може придумати щось, що вона знайде зачаровуючим, навіть неспокійним, але якщо вони закохані, то зуміють подолати будь маленькі неув’язки сексуальної сумісності.

Якщо у когось з них Місяць перебуває в гармонійному аспекті з Сонцем іншого, то їхній фізичний союз буде більш ніж задовільним. Якщо Сонце і Місяць обох знаходяться в опозиції або в квадраті, то повнота може бути ілюзорною. У будь-якому випадку непереборного душевного голоду виникати не буде. Такого, про який писали поети. Часто дівчата-Козеріги досить повільно розвивають свої сексуальні інстинкти, і про багатьох, але не про всіх Водоліях можна сказати те ж саме. Тому чим пізніше вони одружуються, тим більше у них надії на успішний шлюб.

Основою для розбіжностей може стати її перебільшена відданість своїй сім’ї або його відмова дотримуватися пристойності по відношенню до сусідів та родичів. Але їм краще зосередитися на хороших якостях один одного і не зациклюватися на маленьких неприємностях і відмінностях. Жінка-Козеріг може бути напрочуд люблячою, емоційною, стійкою і відданою, з сильним почуттям моральної відповідальності. Вона рідко зробить щось, що заподіює йому біль, або поставить в незручне становище. Це вірно по відношенню до всіх Козерігів, за винятком рідкісних представників цього знаку, які в дитинстві вибрали неправильний шлях і не здатні на романтичне кохання, вважаючи сексуальну любов справою само собою зрозумілою, чимось на зразок рукостискання.

Що стосується чеснот Водолія як батька і чоловіка, то ніхто інший не вміє так довго підтримувати інтелектуальний інтерес, а любов починається з розуму. Тобто вона починається з розуму для народжених у стихії Повітря, як Водолій. Для тих, хто народився в стихії Землі, як Козеріг, любов починається з емоційної стабільності. Водолію трохи не вистачає надійності та емоційної безпеки. Але за допомогою терпимості і терпіння з боку його подруги він може цьому навчитися.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,394