Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Водолій-чоловік не поспішає принести шлюбні обітниці і здатний втекти з-під вінця, але далі цього його ексцентричність не заходить. Де в чому він навіть злегка старомодний.

Діва-жінка не стане змагатися з ним у дивацтв. Вона подбає про те, щоб цей навіжений ходив у чистій сорочці, де всі гудзики на своєму місці. Нагадає, як звуть його старовинного приятеля, підкаже, ким доводиться йому далекий родич, нагрянула з провінції. Вона стане хорошою матір’ю його дітям. Розділить його інтелектуальні інтереси і буде терпіти його друзів. Їх відносини містять зачатки успіху, але над ними треба працювати. Причому працювати доведеться їй.

Вона занадто ввічлива, щоб попросту виставити тих дивних типів, яких він зносили додому в самий невідповідний час. Я знаю одну Діву, яка протягом двох тижнів займала і розважала заклинача змій з Пакистану, поки її благовірний, що здала гостя з рук на руки дружині, тренував свого пітона для всесвітнього турніру.

Звичайно, Діва не секс-символ. Однак і Водолій не знав би, що робити з Рейчел Уелч, запроси вона його на побачення.

Дружина-Діва – це страховий поліс. Водолій може нагородити купу помилок – вона поспівчуває і зрозуміє. Вона буде терпляче доглядати за ним, коли він хворий або хандрить. Це жахливе спокуса – звалити на неї всі проблеми і турботи. Але ми не радимо піддаватися спокусі. Навіть святий набридне чекати щовечора його несподіваної появи або розкривати йому обійми, коли він зволить помітити її, кинувши щось на кшталт «Ти гарна, малятко!». Їй хотілося б жити з ним в повітряному замку, який побудувала його божевільна фантазія. (Адже Діви не так манірних, як пишуть у старовинних астрологічних книгах.) І він довірив цій жінці прати його шкарпетки, тому що вона не глузувала з його примарним будинком. Але потім він якось забув, що кликав її в захмарні висоти. І вона тужить у балії з брудною водою, поки він ширяє у піднебессі.

По правді кажучи, половина провини лежить на самій Діві: вільно їй було звалювати на себе всі обов’язки!

Вона вже з останніх сил бреде по стежці боргу, вона заблукала в дрімучому лісі його забаганок. Її підвела надмірна лояльність до чоловіка, якого вона обіцяла любити, – неважливо, принесений чи обітницю перед вівтарем або в душі. Ви знаєте, як Діва тримає обіцянки. Цю жінку не можна назвати безсловесної жертвою. Напевно, вона скаржиться і бурчить. Але Водолій залітає так високо, що до нього можна тільки докричатися.

Закиди Діви можуть напоумити Водолія, але їй не варто перегинати палицю. Якщо вона буде надто наполеглива, спробує «приземлити» його устремління, нешкідливий дивак може перетворитися на безжального, нісенітного диктатора (особливо якщо у нього Місяць в знаках Овна, Скорпіона або Льва). При кожному зручному випадку він постарається втекти з дому. Водолій – Повітряний знак, а всі народжені під таким знаком потребують повітрі, щоб дихати і парити.

Жінки-Діви дуже вимогливі. Я знаю одну вдову, яка відкинула кандидатури майже трьохсот претендентів, запропоновані їй шлюбним агентством. Уявляєте? Три сотні чоловіків самої різної зовнішності, з різними характерами, звичками, захопленнями. Але думаю, Водолій, з його багатосторонньої, калейдоскопічно натурою, міг би підкорити цю надто розбірливий жінку.

Немає ніяких причин, щоб фізична сторона цього союзу розчарувала коханців. Навряд чи вона оцінить по гідності всі злети і зигзаги його шаленої фантазії. Повітря є повітря, земля є земля, і один одного їм не зрозуміти … Хоча хто знає … Може, їй здасться чарівним його божевілля. У всякому разі, це буде забавно. Можливо, одна з личин його мінливою сексуальності принесе їй несподівано повне задоволення.

Водолія напевно зацікавить ореол таємничості навколо Діви, він може будувати здогади роками, а це його улюблене проведення часу.

Йому варто приборкувати свою тягу до експериментів, щоб не образити її уявлень про пристойність: не виключено, що вона відмовиться зайнятися коханням на галявині біля будинку.

Водолій любить задиратися, але було б помилкою дражнити її занадто часто. Діви не з тих, хто зволікає з розривом. Вони відсікають непотрібне з крижаним холоднокровністю хірурга. Їм потрібна постійна зміна вражень, свіжа їжа для допитливого розуму. Діва не задовольниться парою чергових фраз на кшталт «Що у нас на обід, малюк?».

Звичайно, у Діви свої недоліки. Вона буває маніакально акуратною і, замість того, щоб милуватися зірками в романтичну літню ніч, заклопотано збирає пушинки, які прилипли до одягу. Її шокують поєднання коричневих шкарпеток з чорними черевиками, що вкрай дивує Водолія, який вище таких дрібниць.

Якщо з її обличчя не сходить похмура гримаса, якщо вона надмірно пунктуальна і метушлива – це погані симптоми. Вантаж, який вона на себе взяла, їй не під силу. Пізній обід на брудній кухні, роздратована міна при щовечірні ритуалі розчісування волосся (двісті дотиків щіткою) – це сигнали тривоги. Вона нещасна, вона сумує.

В ту їх першу зустріч він дивився телевізор, стоячи на голові і жуючи горіхи. Тепер він твердо стоїть на негах, як будь-який обиватель. Саме час вирвати Діву з буденності – замовити квитки на літак до Єгипту і злітати до великої піраміді Гіза, щоб розгадувати її таємниці, стоячи на голові в царській кімнаті або гробниці.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 1,194