Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Весна подобається всім, але Овни, Водолії і Близнюки знаходять у ній щось особливе, нез’ясовне, чудесне. Нетерпляча дівчина-Близнюки може влаштувати собі весну, коли їй здається, що Природа з цим запізнюється. І вона відлітає у Флориду чи Каліфорнію, ближче до сонця, примушуючи весну прийти раніше. Давно, коли вона була ще дуже маленька, вона засвоїла, що є безліч чарівних речей, які здатні змінити життя, коли щастя занадто зволікає, і секрет більшості з них в одному – в перервах.

Жоден чоловік не зрозуміє її пристрасть до цього слова так, як Водолій. Так, чоловіки Тельці, Терези і Близнюки теж іноді це розуміють, але не до кінця. Водолій був народжений для того, щоб вносити у світ зміни. Правда, з однією обмовкою. Він хоче, щоб змінювався світ і люди довкола нього, але не його власна позиція і не його суть. Можуть змінюватися його настрою і манери, але не найголовніше. Пам’ятайте – адже він Постійний знак. На самому початку роману з дівчиною-Близнюками він буде радісно літати з нею всюди, але пізніше він не захоче згортати зі своєю власною колії. Безумовно, колія Водолія завжди набагато цікавіше інших, але для дівчини-Близнюків, переповненій ідеями і можливостями, колія є колія, і немає нічого більш пригнічувальної для її ширяючого духу, ніж вигляд Водолія, міцно застряг у своїй колії. Однак ці прояви його сталості (наприклад, з місцем проживання) жодною мірою не означають, що ця людина передбачуваний. Так що з поетичною і романтичної точки зору тільки справедливо, якщо дівчина-Близнюки зачарована чоловіком-Водолієм. Все життя вона літала, як світлячок, включаючи те одне, то інше зі своїх настроїв і приводячи своїх друзів у відчай своєю меркуріанський непередбачуваністю. Але як тільки вона зав’яже стосунки з чоловіком, яким управляє Уран, їй доведеться проковтнути досить велику порцію того, чим вона зазвичай пригощає інших.

Він запросить її пообідати з ним, а потім сходити на попередній перегляд нового фільму Стіва Мак-Куїна або Пола Ньюмена (звичайні улюбленці Водоліїв), але коли вона вже зачесала волосся і пов’язала жовту стрічку, у дверях з’являється істоти у водолазному костюмі і в ластах, дуже схоже на жабу. Це він. Він передумав щодо обіду в ресторані перед кіно. Він вирішив, що вони пообідають у неї вдома, а поки вона готує обід, він попірнати за раковинами крабів-відлюдників, щоб зробити їй намисто. Вони якраз встигнуть в кіно до початку фільму, якщо вона поквапиться і можна буде швидко поїсти, коли він повернеться після своїх підводних пошуків. Так, життя (і любов) з цією людиною може бути такою божевільною, але хіба це не чудово?

Просто неймовірно, наскільки часто вони відчувають одне і те ж в один і той же час. Водолія, який обожнює шокувати людей, це спочатку дивує, а те, що знайшлася жінка, яку важко шокувати, неймовірно його заводить. Він як маленький хлопчик, який йде на руках, щоб справити враження на дівчинку, яка йому подобається, – а вона позіхає і … раптом йде на ліктях! З дівчиною-Близнюками йому треба весь час перевершувати самого себе.

Одного ранку він може заїхати за нею на жовтому «Жука» з наклейкою «ЛАСКАВО ПРОСИМО, НЛО!» На бампері. Але ж учора його машина була сіра? Так, була, але сьогодні ясний блакитний сонячний день – саме час поміняти колір! Він може почати відрощувати бороду або вуса без жодного попередження або, якщо у нього завжди була борода, так само несподівано її збрити, натягнути на самі вуха вовняну шапочку, схопити її на вулиці і налякати до смерті: «Не впізнаєш мене, люба?»

Нарешті вона зрозуміє, яке тому, хто ненавмисно виявляється пасажиром «американських гірок» емоцій і швидко мінливих настроїв. Це може навіть навчити її трохи втихомирювати власну розумову акробатику і, можливо, навіть вчасно приходити на побачення. Їм би обом не завадило розвинути в собі стійкість і надійність. Але, з іншого боку, завжди є ймовірність, що вони, навпаки, будуть провокувати один одного на нові «петлі Нестерова». У будь-якому випадку це буде весело.

У них завжди є шанс виявити, що вони – споріднені душі, особливо якщо сонце Місяця в їх гороскопах знаходяться в гармонійній аспекті. Навіть без цього або при негативному аспекті між їх світилами при народженні вони можуть знайти між собою більше спільного, ніж з більшістю інших людей, яких вони знають.

Звичайно, вона буде іноді дратувати його своєю рухливістю, але на неї так важко сердитись! Ніхто на світі не вміє вибачатися більш чарівно, ніж Близнюки. Можете дозволити їй зробити що-небудь не так – просто щоб подивитися, як вона буде просити за це вибачення! Водоліям вибачатися важче. Жодному Постійному знаку (Водолій, Телець, Лев, Скорпіон) це не буває легко. Більшості з них просити вибачення так само приємно, як ходити босоніж по гарячому вугіллю. Так що їй не варто чекати, що ця людина буде часто йти на таке приниження. Це лякає його. До того ж, якщо він зараз виросте розпещеною, розбалуваною її надмірними вибаченнями, вона може вирішити, що він повинен чинити так завжди. Чоловіки-Водолії не люблять, коли від них заздалегідь чогось чекають, – я вам вже говорила про це. Краще цього не забувати.

Людям може стати смертельно нудно, коли їх не цікавить одне в одному нічого, крім сексу, але цьому чоловікові й цій жінці таке, мабуть, не загрожує. Близнюки і Водолій завжди знайдуть про що поговорити і чому, навчити один одного, і вся принадність у тому, що половину цього часу вони навіть не знають, що вони вчаться. Секс для цієї пари зазвичай не надто важливий. Він, звичайно, їм небайдужий, але він не займає першого місця в їхніх стосунках. Секс просто є, і все. Більшість щасливих пар Близнюки-Водолій насолоджуються фізичною стороною свого кохання так само, як діти насолоджуються шльопання по калюжах, запуском змія або полюванням за метеликами. Це захоплююче, збудливо чисте задоволення, без складнощів, без темних, таємничих кутків – світла, залита сонцем кімната в їхніх серцях. Він цілком може бути з тих небагатьох Водоліїв, яким доводиться майже нагадувати правила сексуальної гри, тому що його думки, як бджоли, рояться навколо і він занадто захоплений чимось іншим і неуважний, щоб зосередитися на принади фізичної близькості. А вона може виявитися однією з тих Близнюків, які досягають повного задоволення в розмові, а не в надмірно-почуттєвої пристрасті. Тим не менше, коли їм все ж таки трапляється займатися любов’ю, це буде радістю для обох, як би часто або нечасто це не відбувалося.

Ці двоє дивним чином вгадують бажання один одного.

У чоловіка-Водолія з ущербної Венерою в карті народження може бути безліч самих різних ідей в області сексу – або він взагалі буде схилятися до платонічної любові, ніколи не здійсненої повністю.

Але якщо це середній, нормальний, типовий «ураніанец», він прекрасно володіє мовою любові, і він може передати силу свого бажання пильним поглядом, легким підняттям брови або … ворушінням лівого вуха. Що жe до неї, подвійність її знака буде самим приголомшливим чином проявлятися в її здатності бути особливою, тільки його жінкою вночі … і зовсім іншою людиною на наступний день. У неї також може бути більше одного імені (вигадане ім’я або прізвисько), можливо, навіть більше одного чоловіка. Близнюки часто намагаються отримати всього за два або більше. Водолії теж часто одружуються не один раз, іноді просто з цікавості. Але в змаганні за кількістю шлюбів лідирувати таки може вона.

І все ж саме чоловік-Водолій буває абсолютно вірним одній жінці. Його проблема із Близнюками в тому, що іноді він відчуває, що має справу з двома жінками. Я вважаю, його вірності вистачило б на обох. Жінки-Близнюки дуже багато фліртують – вони просто не можуть втриматися. Але Водолій, як правило, не буде робити з мухи слона, коли мова йде про ревнощі, а легкого, дружнього флірту він може взагалі не помітити. Він розуміє, що таке дружба. Насправді їй би навіть хотілося, щоб він не розумів цього так добре, тому що його друзі цілком можуть викликати у неї ревнощі. Їй просто доведеться пам’ятати, що Водолію буває важко відокремити, любов від дружби, але для нього, якщо він типовий Водолій, сексуальний аспект відносин все-таки пов’язаний з першим, а не з другим. Правда, іноді це поєднується, є в нього одне слабке місце – це його перша любов. Він ніколи не забуде її, ніколи … Вона завжди залишиться десь у глибині його пам’яті, будь то його вчителька в першому класі або чарівна бегемотиха в зоопарку, яка підморгнула йому, коли йому було три роки. Звичайно, це могло бути набагато серйозніше, і його перша любов – це цілком реальна жінка, яка може одного разу знову виникнути з нізвідки. Але і в цьому випадку, за винятком дуже рідкісних ситуацій, він віддасть перевагу туманне, зоряне спогад всім проблемам, які з’являться, якщо почати знову з того ж місця, де він колись зупинився.

Головне, чого вимагатиме від неї ця людина, – це правди. Але саме цього він може від неї ніколи не дочекатися: вона бачить правду через хвилясте скло уяви, забарвлене її мріями та бажаннями. В іншому ці двоє поділяють одні й ті ж вібрації, їх аури зливаються в галактику настроїв, налаштовану на одну і ту ж частоту, вся справа в тому, як це відіб’ється в кожному з них. Відмінності дуже тонкі й складні. Вона спантеличує його водоспадами сліз і сонячними проблисками сміху. Тоді він перевертає зображення – і виходять водоспади сміху і сонячні проблиски сліз … може бути, тому, що Водолій вже знає те, чого ще належить навчитися Близнюкам. А вона ще не знає, що причина, по якій Веселощі римується з Сумом, укладена в ній самій, хоча ще не відчувається нею, і що таємниця Радості і Печалі у тому, що вони і є близнюки, і вони нероздільні, але завжди готові помінятися місцями.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,387