Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Телець і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чоловік-Телець йде до своєї мети по прямій, крок за кроком, але не стрибок за стрибком. Він цілком задоволений заслуженими нагородами. Невдача чи нещастя чи обурять його спокій: сильний Бики тоді йде прямо, як ніби нічого не сталося. Він вміє нести важкий тягар відповідальності і хоробро приймається виконувати обов’язки. Його наполегливе і спокійне працьовитість часто в кінцевому підсумку вінчається солодкої перемогою. Чоловік-Телець прекрасно використовує хоробрість і залізну волю свого символу – Бика. Цей чоловік знає, чого він хоче, і здатний жертвувати собою, якщо це необхідно, без плачу чи скарг, щоб знайти ті зелені пасовища, які він шукав.

Ніщо не викликає в ньому велику любов, ніж дівчина-Телець. Вона вражаюча! Дозвольте іншим дівчатам тріпотіти романтичному екстазі від босих пророків, що лежать цілий день в траві, що проводять годинник в неробство, нанизувати намисто любові і бренькав на гітарі. А їй дайте практичного Бика, що носить взуття, якщо він оповить нитка бус навколо її шиї, вони не будуть зроблені зі смажених кавових зерен. Вони, будуть з реального ювелірного магазину, і заплачено за них буде як слід! Якщо він бряжчить на гітарі, цим можна заробляти на шматок хліба, а не просто стогнати під місяцем літньої ночі в Центральному парку.

У цієї пари все спільне. Так, у її сумочки міцна ручка, а він тримає гаманець обома руками. Вони обидва люблять природу і просто обожнюють все, що росте на землі. Є у них і ще одна спільна риса. Обидва знають, що Санта-Клаус несправжній. Він не живе на Північному полюсі і ніколи там не жив. Він президент їх банку, його звуть Крістофер Дж. Крінгл, і він їздить не на оленячої упряжці, а на хорошому, солідному «Бьюїк»-седані. Якщо вони весь рік будуть вести себе гарною регулярно вносити гроші на рахунок, він наповнить їх панчохи дивідендами і відсотками, які дозволять їм одного разу обзавестися будинком в тихому місці, поруч зі спокійною рікою, далеко від гудків таксі, галасливих підлітків і димних нічних клубів великого міста .

Іноді ви можете зустріти Биков, настільки несумісних зі співом цвіркуна в сільських сутінках, немов вони – це жива заперечення їх земного Сонячного знака. Але не робіть передчасних висновків: суть Тельця в них проявиться обов’язково! Так, американський кіноактор Глен Форд, Телець, виступив одного разу в популярній програмі зі словами: – «Я здивую всіх тим, як багато акрів землі я купую в Австралії, де збираюся жити».

За зовнішнім блиском якої б то не було зайнятості або кар’єри (включаючи політику) Бика не завжди видно бажання вирватися з тісного міста в благословенні світ і свіжість солодко пахла села. Мрія може виплисти в будь-який момент, але спливе обов’язково – хоч під кінець життя.

Якщо Бик плануємо будувати фундамент спільного майбутнього в музиці, мистецтві, бізнесі, фінансах, політиці чи десь ще, жінка-Телець буде так само терпляча, як і він. Вона чекатиме – як зазвичай, без скарг. Все це звучить надзвичайно чарівно, чи не так? Вони підходяща пара – і нерозлучна.

Спочатку вони повністю занурені в любов. Потім вони міцно стоять на ногах перед міністром, пастором, рабином або мировим суддею, дивлячись на них спокійними очима і кажучи «так». На третьому етапі, коли закінчується медовий місяць, вони починають говорити «ні».

Вона хоче мати дітей, але він вважає, що краще відкласти створення сім’ї до збільшення банківського рахунку, – тоді вона все одно народжує одного або двох дітей, тільки щоб показати йому, що він не може нею керувати.

Вона хоче купити дорогий електроорган, тому що любить грати і співати, він говорить їй: «Ні. Ми не можемо собі цього дозволити ». Якщо вона стане лестити або вмовляти, він скаже «ні!» Трохи голосніше. Тоді (після ретельних підрахунків щомісячних надходжень до домашній бюджет) вона замовляє орган. Або дорогу стереоустановку – справа не в цьому. На наступний день він відсилає покупку назад в магазин, тільки щоб показати, що вона не може ним управляти.

Можливо, йде фільм, який вона хоче подивитися. Вона покриває його щоки поцілунками, навіть якщо він вже приведений в зневіру і близький до люті. Вона вмовляє, але він не хоче.

Пізніше, після того як вони затишно влаштуються в ліжку і вимкнуть світло, він скаже: «Ти забула поцілувати мене на ніч».

Вона (м’яко, мелодійно). Ні.

Він. Чому?

Вона. Тому що не хочу. (Кілька хвилин повної тиші …)

Він. Я їду в готель.

Вона (негайно скочивши). Чому?

Він. Тому що хочу.

Питання закрито. Він з люттю тягне улюблене ковдру в кабінет … Часом він дійсно переїжджає в готель на тижні і навіть місяці, як він і обіцяв (і він може!).

Я знаю одну віддану пару, яка живе в Лос-Анджелесі, обидва Тельці. Бик довго відмовлявся одружитися. Він вважав, що вони повинні спочатку перевірити свою любов на міцність, перш ніж зроблять такий рішучий крок. Його подруга-Телець плакала, просила, благала, розлючує – він не ворушився. «Ти мене любиш?” Так. Він її любить. Але він ще не готовий до укладання шлюбу, і нічого більше.

Минуло більше десяти років. Вони залишилися вірні один одному, і у них народилося четверо дітей – два хлопчики і дівчатка-близнята. Вони все ще офіційно не одружені. Тепер вже він плакав, просив, благав, виходив з себе і намагався напоумити її – вона не поворухнулася ні на дюйм.

Звичайно, не псу пари Тельців заходять так далеко. Зазвичай середній Телець, чоловік або жінка, наполягає на повній законності перед вступом у будь спільне підприємство, будь то бізнес або шлюб.

У любовному союзі Тельців їх взаємне впертість і відмова подивитися на все з іншого боку часто заводять їх у тупик ментальних і емоційних забобонів, і у них виникають складнощі у спілкуванні. Однак одним з кращих якостей Бика є його здатність вчитися на власному досвіді. Те, що Телець зрештою розуміє, ой вже ніколи не забуде. Якщо ці двоє спробують вивчити урок прощення (завжди складний для Биков), вони зможуть міцно взяти один одного за руки (Бики все роблять, міцно) і знайти вихід з глухого кута.

Секс, звичайно, є загальним людським досвідом, але він виключно важливий для Тельців-коханців і подружжя. Їх перше потяг зазвичай повністю фізична – розумовий і емоційний приходить пізніше. Зрештою, послідовність не так важлива, адже у пари Тельців все виходить дивно прекрасно. Секс для середнього або типового Тельця – досліди чуттєвості, і фізичне вираження любові між цими чоловіком і жінкою може стати початком духовного пізнання один одного.

Більшість Биков не виносить навіть згадки про наркотики. Для Тельця, якщо ви палите «травку», – ви дурень і слабак, якщо ви «на колесах» – ви безперечно розумово відсталий, а якщо ви сплуталися з кокаїном або героїном – ви на небезпечному шляху, що веде прямо до духовного самогубства настільки ж швидко , як і до самогубства фізичній. Обміркуйте це!

Більшість Тельців твердо вірить в те, що наркотики – Помилкові пророки, проти яких застерігає Апокаліпсис в Новому Завіті. І якщо людство не зрозуміє цього, то вони передчасно приведуть його до Кінця Світу. Напевно, в космічному розумінь наркотики були потрібні, щоб підштовхнути розкрилося свідомість до можливостей майбутнього. Це був галактично-космічний експеримент, приготування до духовного пробудження Землі. Тепер же час зупинитися, обернутися і обдумати те, що накопичилося у нас всередині. Кожному Сонячному знаку довірено особливе і певне доручення. І Тельцям (як і Козерігам) доручено утримувати нас на реальній землі.

Як не дивно, саме солідні і абсолютно земні Тельці першими зрозуміли, що весь шум навколо електронного підслуховування і підглядання був всього лише матеріальним рівнем репетиції швидко наближається час, коли кожна людина зможе «читати» ауру інших людей.

Так і наркотики були на матеріальному рівні репетицією швидко наближається відкриття Третього Очі у кожної людини, який дозволить їм побачити і зрозуміти людську ауру. Всі діти народжуються з відкритим Третім Оком. Користуючись медичною термінологією, можна сказати, що вони народжуються з м’яким шишкоподібним горбком. Але в міру того як діти погоджуються з втратили уяву дорослими, він стає все твердіше, і у них, як у дорослих, з’являються «камені в голові».

Багато істинні містики і екстрасенси (включаючи володіє телепатією Тельця Пітера Харкоса) перенесли удар по голові близько Третього Очі (шишковидного горбика), що і стало причиною його нового пом’якшення. Тибетські ченці домагаються цього за допомогою фізичних вправ, медитації та навіть хірургії. Але є інший спосіб відкрити свій Третій Око – це любов. І це набагато безпечніше і набагато Приємніше, ніж падати зі сходів або ударятися про двері, і приносить набагато більше радості й задоволення, ніж нудні і монотонні східні обряди.

У 1975 році у мене була розмова з трьома освіченими Тельцями про те, що для Земних знаків настав час перейти до наступної стадії духовного розвитку – розуміння того, що людина може ясно «побачити Бога» і «пізнати Істину» тільки за допомогою контролю над свідомим розумом – через правильне харчування, вправи і уникнути зловживання сексуальною енергією і, що найбільш важливо, – за допомогою Щодня, щогодини роботи, яка називається взаємною любов’ю, добротою і прощенням.

А тепер чи не повернутися нам до обговорення стосунки Тельців до наркотиків?

Для них вживання наркотиків схоже з швидким поглядом в абсолютну Істину – настільки абсолютну, що вона може буквально підірвати розум ще не достатньо розвиненої особистості, не кажучи вже про її душі. З езотеричної і космічної точки зору, Тельці потрапили тут в саму суть.

Може здатися дивним,, що Телець, самий неезотеріческій з дванадцяти Сонячних знаків, міг підійти так близько до духовної правді щодо наркотиків. Однак астролога це не дивує. Бачте, кожен знак на підсвідомому рівні сильно відчуває вплив, тяжіння свого протилежної Сонячного знака. Так, Скорпіон, протистоїть Тельцю, глибоко духовний і психологічним, чуттєвий і чутливий, управляється сильної планетою Плутон. З часом Тельці будуть такими ж знаючими, як і Скорпіони, у всіх духовних питаннях. Відповідно до астрологією, знак Тельця управляє горлом і голосовими зв’язками. Протилежний знак – Скорпіон пов’язаний із статевими органами і сексуальною енергією. Коли до чоловіка приходить статева зрілість і з ним відбувається сексуальне зміна, воно супроводжується зміною голосу.

Так знак Скорпіона знову повертає нас до сексу, що, безсумнівно, сподобається Тельцям, адже це їх так цікавить!

Телець будь-якої статі може проводити годину за годиною, вдихаючи в екстазі запах шкіри коханого, роздивляючись заплутану, ніжну, тонку, як павутина, небесну карту ліній його руки, сп’янити відчуттям м’якого волосся, ніжним смаком мочки вуха … слухаючи нищівної крещендо биття серця партнера. Які наркотики можуть з цим зрівнятися?

Поезію любові Тельці рідко висловлюють словами і не надто чутливі до емоційного підтексту сексу, але вони, звичайно, сприйнятливі до його чуттєвим можливостям. У Тельця немає того недоліку в шостому почутті, який відчуває більшість інших людей, – у них є гостре відчуття занурення в п’ять інших. Між двома Тельцями рідко бувають якісь серйозні розбіжності на грунті сексуальної єдності. Вони обидва сентиментальні теплі і любяще, їх емоційною поведінкою м’яко керує Венера. Однак іноді саме вона змушує Тельців піддаватися спокусам всіх видів, включаючи їжу, випивку, гроші, секс і все, що ви тільки можете собі уявити (виключаючи, однак, вищезазначені наркотики, – їм спокушаються лише рідкісні Тельці). Ці двоє однаково сильні, терплячі і емоційно стійкі. Бувають, правда, рідкісні сплески сліпої люті, коли Тельці дійсно розлючені, але, на щастя, це трапляється раз на десять років …

Що ж стосується будь-яких тимчасових проблем у спілкуванні, Тельці точно знають, як сказати: «Я винен» і «Ти потрібна мені» на мовчазному мовою знаків, зрозумілих тільки Тельцям. Для цих Двох дотик руки в темній кімнаті може замінити будь-які слова.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,489