Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Телець і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Спроба поєднати спокій Тельця з емоційністю Стрільця подібна спробі протягнути верблюда через вушко голки, їх взаємини нагадують перетягування канату, хоча, якщо заповнити недоліки одного тим, що в іншого в надлишку, разом може вийти цілісна натура або щось на зразок того.

«Рожеві окуляри» дівчата-Стрільця допомагають їй не помічати більшості неприємностей. Вона бачить у всьому тільки хороше, і це змушує Бика поблажливо посміхатися над її наївністю і ідеалізмом. Коли неприємності все ж трапляються, її сердечні рани заживають повільніше, ніж зачеплене самолюбство. Нерозділене кохання, а точніше, любов до чоловіка, не виправдав її довіри, надовго валить її в пригнічений стан. Але второпати участь терплячого Бика може переконати її в тому, що не всі чоловіки нікчеми, яким не можна вірити.

Нерідко, коли він зображує Старшого Брата і втирає їй сльози, все закінчується коханням. Їй подобається його надійність, а його завзята віра заспокоює бурю в її душі. Так що вона може вирішити, що він і є чоловік її мрії. Може бути, і так … А може, й ні. Якщо Сонце і Місяць в їх гороскопах розташовані сприятливо, їм ніколи не буде нудно удвох, але при негативних аспектах світил їм буде потрібно певна хоробрість.

Вона обожнює сперечатися, причому любить схрещувати шпаги з гідним супротивником. Біда в тому, що чоловік-Телець сперечатися не любить. Він не любить навіть занадто довгих пояснень. Так що для цього вона може запросити своїх друзів. Але це тільки погіршить справу: Бикові не подобається, коли в його володіннях товпляться галасливі чужинці! Згладжувати гострі кути доводиться потім дуже довго.

У центрі сюжету багатьох їх трагікомедій часто одне і те ж: його впертість і її екстравагантність. Вона зазвичай швидко забуває свій гнів, але Бик може ображатися дуже довго. Так що непогано б їй знати, що всього один ніжний поцілунок може змусити Бика забути про всі неприємності!

Їх обопільне фізичний потяг відрізняється надзвичайною силою і здатно пом’якшити всі суперечності їх відносин. Її прямота і самозабуття допомагають Тельцю не боятися власних почуттів, а вона відчуває себе з ним не просто пристрасно бажаної, а по-справжньому улюбленою. Але все ж може статися так, що він буде повністю щасливий, а вона …

Жінці-Стрільцеві бачиться іноді якийсь уявний коханець, давній ідеал її романтичних мрій, так що часом чоловіком-Тельцем опановує дивне почуття, що він тут і ні при чому. Звичайно, йому краще промовчати, щоб все не закінчилося одним з Стрельцовской суперечок, адже мішенню в самий невідповідний момент може стати його чоловіча гордість. І все ж, незважаючи на її бачення уві сні і наяву та інші витівки, коханці існують тільки в її невгамовних думках, і не тоді, коли у неї є живий, теплий, добрий «плюшевий ведмедик», якого можна взяти з собою в ліжко.

Жінка-Стрілець охоче дозволяє собі закохатися, якщо рука, яку їй простягнули, і яку їй не хочеться відпускати, це рука друга. Правда, він вважає, що місце жінки – вдома, причому ближче до кухні і спальні. Якщо вона вважає, що її життя має сенс тільки поруч з її коханим і не стане заперечувати, їхні взаємини можуть тривати довго. Якщо ні … вони все одно знайдуть вихід з положення. Істинна любов завжди знайде вихід.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,177