Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Телець і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Чоловіку-Тельцю, не встояв перед магнетичним чарівністю жінки-скорпіона, чекають самі болісні або найсвітліші переживання в його житті. У всякому разі, середини не буде.

Це може бути перше, якщо між Сонцем і Місяцем в їх гороскопах існує негативний аспект. Однак, якщо світила, знаходяться в гармонійних взаєминах, більш ймовірний друге виходить. Якщо між їх планетами все спокійно. Телець цілком може кинутися в цей вир, зануритися в містичний світ, в незмірні глибини її любові.

Я не маю на увазі, що темперамент цієї жінки занадто гарячий для Тельця або що її душа занадто схильна холодному містицизму, щоб він зміг зрозуміти її. Зрештою, і мовчазний Рудольф Валентина, легенда, загадка і зірка кіно, був Тельцем. Так що Бик цілком здатний прослизнути під покривом ночі в курінь дівчини-Скорпіона, романтично роздуваючи ніздрі. Так як її фізіологічно тягне до того, хто належить до протилежної їй Сонячному знаку, вона може навіть вибігти босоніж йому назустріч, і в місячному світлі вона буде здаватися самою царицею Нефертіті. Ось в чому родзинка їх взаємин: коли вони вдвох, жінка-Скорпіон стає, для свого коханого-Тельця будь-який з богинь любові всіх часів і народів. Вдень вона скидає маску Скорпіона і … стає сором’язливою секретаркою, або милою скромницею, або розгубленим дитиною.

Незважаючи на своє удаване спокоєм зовнішню м’якість, це не та жінка, з якою любов стає святом. Вона чарівна, жіночна, блискуче розумна, терпима і пристрасно. Але вона не мирна великоока дівчинка, яка всього лише хоче, щоб її любили; Скорпіон живе емоціями, які іноді роками ховаються всередині. Ось чому вона здається настільки покірною, а потім раптом, без жодного попередження, вибухає кипучим гнівом або зникає за стіною крижаного мовчання, з яким ще важче впоратися і яке, звичайно, ще важче зрозуміти.

Якийсь час вона робить те, що велить їй її коханий, якщо тільки він не стає занадто вимогливий. Тоді вона виявляє свою приховану силу. Такт і здатність до компромісу – це не найсильніші сторони її характеру. Втім, нього теж. Ні Телець, ні Скорпіон не уявляють собі, що таке прийняти точку зору іншої людини, хоча це і не зовсім так. Телець не здатний зрозуміти чужу думку. Скорпіон, володіючи незвичайною проникливістю, представляє його собі дуже легко, проте вона воліє свої власні бажання. Тут вони повинні прийти до якоїсь угоди, інакше їм доведеться провести все життя мовчки, повернувшись спинами один до одного! Обидва вони народжені під Постійними знаками. Але обидва вони також народжені під жіночими знаками, так що вони цілком могли б проявити м’якість і поступливість.

Ним керує Венера, планета любові та миру. Нею – Плутон, планета пристрасті і таємниці. Тому їх сексуальні відносини супроводжуються зазвичай пристрасними сюрпризами і вибухами почуттів. Вона порівнює секс із таємничістю свого власного існування і поклоняється йому як священному акту Любові. Крім того, її займають ті його приховані властивості, які може прояснити лише близькість з коханою людиною, хоча навколо її бажань завжди панує атмосфера чистоти. Для жінки-Скорпіона секс – не дешеве розвага, і вона буде наполягати на тому, щоб її любили не тільки за її зовнішню привабливість, але і за всі якості її натури.

Чоловік-Телець ніколи не зможе зрозуміти їх любовні стосунки повністю – з тією глибиною, з якою розуміє їх вона, але, зрозуміло, не стане заперечувати насолоди, дарованого їм. Для Бика, як і для Скорпіона, сексуальна близькість – це сакральний акт, постійне оновлення духовної енергії, що відбувається завдяки круговороту пристрасті. Однак одного сексу буде недостатньо для міцного тривалого союзу, є й інші грані їхнього кохання, які вимагають постійної уваги. Цим двом нелегко помиритися після серйозної сварки. Телець говорить: «Я пробачу тебе, але я не можу дивитися на це крізь пальці». Реакція Скорпіона трохи відрізняється від цього: «Я пробачу тебе, але я тобі цього ніколи не забуду». Обидва вони собі брешуть, оскільки насправді сенс цих слів: «Я не можу пробачити». Пробачити по-справжньому – значить дивитися крізь пальці і забути. Відмова від істинного пробачення – річ темна, недобра. З нього можуть, вирости холодну відчуження самотності, старіння, хронічна депресія і емоційна нестійкість, подібно до того як з жолудя виростає величезний дуб.

Іншою причиною охолодження між ними може бути почуття гумору Тельця. Часом Бик потребує «комедії положення», йому треба, щоб в житті було трохи гумору, легкого і яскравого, – адже його життя досить серйозна. Вона може сміятися його дотепним зауваженням, але її очі ніколи не будуть посміхатися. І одного разу він зрозуміє, що вона терпіти не може, щоб над нею жартували. Вона ніколи не зможе по-справжньому сміятися над самою собою, хоча саме це допомогло б її емоціям стати на кілька тонів світліше.

Відносини між Тельцем і Скорпіоном прекрасно ілюстровані історією таємничої незнайомки, невідомою і пристрасної прихильниці Рудольфа Валентина.

Якщо не вважати невизначених чуток, ніхто-де досі не знає, хто вона. Втім, як би сіни звали, вона могла бути лише жінкою-Скорпіоном, розуміючої, що життя, любов, секс і смерть нероздільні. Хто б ще міг кожен рік, в річницю смерті свого коханого-Тельця, одягнувшись з ніг до голови в чорне і закривши обличчя вуаллю, приносити на його могилу квіти в пам’ять про незламною пристрасті, горе і вірності?

Такі взаємини Тельця й Скорпіона. Ніякого легкого флірту, ніяких випадкових зв’язків. Це буде або повний розрив і холодну байдужість, або пристрасть, яка триває все життя, і більше того – після смерті. Все або нічого.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,187