Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Телець і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Згадайте, як у дитинстві ви дивилися на фокусника і дивувалися тому, що білі кролики, шовкові троянди і кольорові стрічки зникають на ваших очах. Чоловік-Телець, якого не цікавить магічне мистецтво астрології, може отримати можливість випробувати це на собі, полюбивши дівчину-Рибу. Правда, існує також можливість, що одного разу oнa зникне назавжди, тому Бикові варто подумати про це заздалегідь, адже він так досвідчений у запобіганні можливих труднощів! Це попередження для Бика і Риби з негативними аспектами Сонця і Місяця в гороскопі. Якщо їх світила перебувають у гармонії, між ними може виникнути така любов, яка зустрічається не часто. Вони багато в чому схожі, і він щиро вважає, що йому пощастило – вона і турботлива, і уважна. Але така людська природа, що кожен чоловік неодмінно спробує втекти від занадто терплячою і розуміючою дівчини, і чоловік-Телець не виняток. Тому дівчина-Риба повинна докласти всі свої сили, але освоїти магічний фокус перетворення його в люблячого ручного Тельця. За її м’якою, приємною поступливістю ховається живий, найвищою мірою сприйнятливий розум: вона зловить його тоді, коли він найменше до цього готовий. Якщо все, що він хоче, – це таємно пофліртувати з іншою жінкою, вона, можливо, і простить його, принаймні так буде перший час. Але якщо він спробує обдурити її мрії або підпорядкувати її мінливу природу свого непохитному вподоби, виявиться, що вона здатна на жорстоке поводження.

Не можна сказати, що всі проблеми між ними будуть виникати через те, що він любить підкреслювати силу своєї натури. Причиною деяких з них можуть стати її повільність і невловимість, її таємничість і брак впевненості у собі, що часто супроводжується потоками сліз.

Чоловік-Телець легше зрозуміє дівчину-Рибу, якщо він буде пам’ятати, що вона живе не тільки власними емоціями, і це обумовлено впливом Нептуна. Яке було б йому, якби він був змушений жити, осушуючи сльози всіх оточуючих, вбираючи їх страхи, сприймаючи всі почуття – від божевільної радості до істерики? Таке життя зробила б невпевненим будь-якого.

Що дійсно може дратувати чоловіка-Тельця, так це ставлення жінки-Риби до правди. Правда для неї завжди залежить від того, що вона відчуває в даний момент. Правда для Риб не статична, вона постійно змінюється залежно від багатьох інтерпретацій. Люди, ситуація чи інша точка зору роблять її більш розмитою або, навпаки, концентрують.

Бик розглядає правду як факт – вічний і, незмінний. У цьому і проявляється полярність їх думок. Хто ж з них прав? Насправді кожен з них може виявитися прав – все залежить від того, якого роду правду вони мають на увазі. Є істини вічні й непорушні. Існують і такі, що перебувають у стані постійної зміни, оскільки відносяться до області людських почуттів та емоцій або залежать від громадської думки. Але якщо є любов жінки і чоловіки, це і є їхня єдина істина.

Відносини між чоловіком-Тельцем і жінкою-Рибою будуть по-справжньому красиві і щедрі, адже це союз Землі та Води. Ці двоє, особливо якщо зв’язок між їх Сонцем і Місяцем сильна і гармонійна, можуть існувати в ними створеному світі, відчуваючи одне і те ж. Їхні стосунки не відрізняються вибуховою пристрастю, властивої іншим парам Сонячних знаків, але в них є рідкісні ніжність і тепло. Їхні стосунки завжди оточує ореол таємниці, і це їх тішить: ймовірно, вони відчувають, що це не дає їх захопленню тьмяніти.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,183