Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Телець і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Уявіть собі, що ви величезний стрімчак на вершині гори. Вас ніщо не лякає і не хвилює. Ви так міцні, що жодна буря не чіпала вас, хоча інші скелі вітер перетворив на безпорадні голяки. В один холодний день нешкідлива на вигляд крапелька води блисне на вас і скотиться в глибоку тріщину, яка у вас від народження, але яку досі обходили стороною дощі і вітру. Що ви будете робити?

Ви нічого не будете робити. Вам боятися маленької крапельки? Але на наступний день раптово похолодає, і крапелька всередині вас замерзне. Це заподіє вам біль. Як же ви тепер ставитеся до краплині води, яка розширюється всередині вас і загрожує розколоти вас надвоє?

Тепер уявіть собі земного, уразливого чоловіка-Тельця, закоханого в ніжну «місячну» Водну діву. Це може потрясти його до глибини душі! Але вже занадто пізно: вона проникла в те сокровенне місце, якого ще ніхто не досягав, – в його серці. Можливо, воно не розірветься надвоє. Але сам він уже ніколи не буде таким, як раніше, – до того, як дівчина поманила його, і він побіг уздовж берега моря під опівнічної місяцем по зигзагам крабів сліду, кричачи, сміючись і … відчуваючи. Телець знає все про близькість, але «почуття» – це дещо інше слово. Вона навчить його всім значенням і синонімах цього слова.

Інша дівчина-Рак заявить, що вона не типова для свого знака: «Я не люблю готувати, я не хочу мати дітей, і я ненавиджу сидіти вдома». Не дозволяйте їй морочити вам голову, як вона морочить голову собі! Причина її крайнощів в тому, що вона ще не знайшла того чоловіка, за яким вона таємно тужить: того, хто буде захищати її і укутати в теплу ковдру своєї відданості. Вона може в душі любити дітей, любити готувати і займатися господарством. Але вона не збирається стояти біля плити або гойдати колиску заради якогось абстрактного чоловіки. До тих пір, поки він не матеріалізується з її опівнічних снів, вона буде приховувати свої ніжні материнські почуття і сентиментальну жіночність за прагненням до фінансової незалежності або успішній кар’єрі. Але якщо ви прислухаєтеся до того, що у неї всередині, то почуєте: «Мені самотньо, страшно і сумно. Збуваються чи коли-небудь мрії? »

Так, збуваються. Якщо в них вірити. Ця формула так оманливе проста, що тільки дуже небагато людей розуміють її правду. Галілей одного разу сказав: «Чого б ви не бажали, моліться так, немов ви це вже отримали. І це у вас буде ». Це дійсно так. Якщо ви насправді хочете цього, «це вже не сон». А коли ваша мрія стане реальністю, цілком залежить від сили вашої уяви. Проте дівчина-Рак розташована молитися про щось не «так, ніби вона це вже отримала», а так, як якщо б у Долі не було і наміри дати їй це. Тому справа не в Долі, а в її власних коливаннях. Сталість – це те, чого так не вистачає «місячної» дівицю.

Чоловік-Телець закохується повільно, щоб любити довго. Він не здається до, тих пір, поки не з’явиться нарешті та, справжня жінка. Він витратить багато часу на прийняття рішення, але його капітуляція буде миттєвою, а вірність – вічною, якщо, звичайно, вона сама все не зіпсує …

Більшість Тельців не відчуває любові у всій її фізичної і душевної повноти років до двадцяти, а іноді й пізніше, тоді як їх приятелі вже давно відкрили рахунок любовним інтрижкам і навіть шлюбів. Але не забувайте про те, що Бик володіє винятковою здатністю надолужувати згаяне, а глибина і сила його любові гідні того, щоб чекати. Це ж відноситься і до дівчини-краби: вона теж повільна ухвативается за щось і ще повільніше відпускає. Навіть якщо це «щось» – стара шаль або зламаний парасольку, тріснуте дзеркало або рожева стрічка від її дитячого чепчика, торішні квитанції або колишні коханці.

Телець ревно ставиться до любові – тобто грунтовно, розумно і практично, а не з ревнощами, як ви могли подумати, і він буває нестійкий примхливим або надмірно захопленим, але це нікому не заважає.

«Місячна» дівчина може дозволити собі і безпідставні ревнощі, що переходила в депресію, і підозрілість, і це може призвести Бика в лють. В принципі він не проти того, щоб його трохи ревнували. Він навіть може отримувати від цього задоволення. Але підозрілість – це вже зайве! У неї бурхливу уяву: її страхи, засновані скоріше на фантазіях, ніж на фактах, можуть викликати потоки сліз і легкий приступ істерії. Вас це лякає? В дійсності все не так безнадійно. Не у багатьох сполучень знаків Зодіаку є такі шанси на успіх, як у Тельця і ​​Рака.

Телець, завдяки гармонійній і мирної Венері, більш розташований до того, аби спокійно сприймати їх відносини. Жінка-Рак підпорядковується Місяці, що відбиває світло, і вона сама інстинктивно відображає той настрій, який створюється навколо неї. Будь-яка зміна в її безпосередньому оточенні відбивається, як у дзеркалі, у її думках і почуттях. Іноді всі ці відображення створюють затемнення, в ній самій. Їй не просто зрозуміти себе, хоча у неї безпомилкова інтуїція у всьому, що стосується почуттів і думок інших. Багато людей перевіряють їй свої таємниці і нагороджуються за це серцевим участю і мудрою порадою. Зате її власні таємниці вивідати майже неможливо. Бик може сказати їй:

– «Я не розумію тебе. Ти говориш, що любиш мене, але ти все свій час проводиш в суєті. Діти, покупки, благодійні посилки … То тобі треба в банк, то в тебе батьківський комітет … То ти взагалі сидиш одна і дивишся на місяць … Я тобі не потрібний. Я просто існую десь поруч ». Тепер вона, може бути, зрозуміє, що він ображений: він не отримує тієї уваги, якого потребує, тих дотиків і поцілунків, яких він так чекає, – всього того, що змусило б його відчути, що він палко любимо. Однак через те, що йому не вистачає її «місячної» чутливості, він може не розуміти, наскільки їй необхідні і всі її заняття, і світ її мрій. Їй треба відобразити назад все те, що вона бере у житті.

З цього має бути очевидно, хто повинен зробити перший рух до перемир’я – той, хто краще розуміє іншого. І це, звичайно, вона.

Однак занадто прямолінійного Бикові її спроби можуть здатися нещирими і якимись невизначеними. А їй слід просто підійти і сказати: «Ти мені потрібен, і я не можу жити без тебе, а причина, по якій я суечусь, в тому, що …» і т. д. і т. п. Потім їй слід просто довести це – свого земного любов’ю. Це єдина мова, яку розуміє чоловік-Телець. Простий. Скромний. Чесний. Приземлений. І чуттєвий. Бик не любить, коли його дражнять! Але Бикові подобається, коли його дражнять …

Зазвичай у них прекрасна сексуальна сумісність, не рахуючи тих випадків, коли погано «поєднуються» їх карти народження. Правда, їй іноді хочеться, щоб він був трохи тактовності зі своїми романтичними жартами і трохи делікатно в усних висловлюваннях пристрасті. Але в цілому з тактом і делікатністю у Тельця все в порядку. І він може виманити дівчину-Рака з панцира – обіцянкою виконання таких бажань, про які більшість жінок читало тільки в романах! Бик дасть «місячної» дівчині впевненість у тому, що вона гаряче любима і що він має над нею владу (в глибині душі вона дійсно цього чекає).

Чоловік-Телець оточить жінку-Рака любов’ю, достатньою для того, щоб прогнати всі її страхи – навіть ті, які вона «збирала» з дитинства. Він хоче її, і вона йому потрібна! І він ясно доведе це – якщо вона йому дозволить …

Справжньої любові важко чинити опір, до того ж вона пропонується з такою щирістю, на яку здатен тільки Телець. У відповідь жінка-Рак буде шалено його обожнювати (особливо під час повного місяця) і, можливо, ніколи його не залишить. Якщо, звичайно, він не посварить її з усією її родиною або не дозволить собі сказати щось не те в адресу її мами. Тоді він може на час її втратити. Не вона повернеться до свого Тельцю, коли зміниться місяць (за умови, що він вибачиться). Примирення може і не відбутися, якщо вона не простить його до того, як він попросить вибачення (адже він не попросить вибачення!)

Вона, така чуйна … А може, непостійна? Він, такий терплячий … А може, упертий? Що ж вірно? Все залежить від того, як на це дивитися. Поки на Тільце шори, він не бачить реальності. Поки Рак виглядає в своє «місячне» дзеркало, правда іноді спотворюється, його емоції непередбачувано змінюються. Відносини цих, двох повні туману, але можна завжди знайти дорогу один до одного крізь цей туман, якщо поміркувати над стародавньою мудрістю: «Шукай істину, і ти знайдеш себе». А що є істина? Любов. Самовіддана і всепрощаюча любов. Справжня любов.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Телець і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. ігор в 13.12.2013 | Відповісти

    це правда-но я тратив,свою любов,я телець вона рак,

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,421