Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Телець і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Більшість Биков веде себе вдома скоріше як в посудній лавці, а не як в покоях королеви. Їх виводить з себе сама атмосфера, коли в будинку постійно «палацові прийоми», для розсудливого чоловіка-Тельця це занадто!

Не те щоб він недооцінював красу – більшість Тельців має приховані або явні таланти в мистецтві. Просто його найбільший талант – це дивитися на світ крізь окуляри практичності. Він береже свої гроші і почуття для стоїть справи, а корони і червоні килимові доріжки, з його точки зору, – справа неварта.

Дівчина-Лев шукає людину, яка визнає її королевою і зможе (на додачу до обожнювання і поклоніння) забезпечити їй таке життя, яку вона, як їй здається, заслуговує.

Тому ви можете зрозуміти, що вона відчуває, якщо чоловік-Телець, якого вона любить, чекає, що вона буде тулитися з ним в маленькій квартирці, і приносити йому пиво, коли він, сидячи в одних шкарпетках, буде дивитися телевізор або читати газету. Як приземлено і по-плебейські! Тому одного вечора вона його здивує: вона принесе йому воду «Перр’є» з льодом і з скибочкою лимона і витончену порцелянову тарілку з печивом, намазаним ікрою, вона вручить йому журнал «Нью-Йорк», розкритий на каталозі будинків вартістю від двохсот тисяч доларів і вище, і з любов’ю надіне йому на ноги затишні, зручні капці. Він тихо пробормочет слова подяки і ніжно їй посміхнеться.

На наступний вечір, коли вона повернеться від перукаря, він знову буде сидіти зі своїм пивом, бурчати на, неї через запізнення і дивитися новини по телевізору – в шкарпетках … Очевидно, один з них повинен чимось пожертвувати. Але це буде не Бик.

Бики не відступають. Вони або утримують свої позиції, або атакують. Повірте мені, краще їй це визнати. Однак якщо вона готова чекати, а не квапити його, можливо, колись … Звичайно, це буде не скоро, але вона просто не знайде людину з великими можливостями (приймаючи вовніманіе її неоціненну допомогу), який міг би дійсно подарувати їй королівство, щоб вона їм правила. Тільки дайте йому час і не пиляйте його!

У 1971 році я відвідала замок в Каліфорнії, власність покійного Вільяма Рендольфа Херста, Тельця. У всьому, відчувався Бик, створює з самої заповітної мрії казковий замок, реальний у всіх сенсах цього слова. У цьому дивному будинку в кілька сотень кімнат була масивна меблі. Все в маєтку було більше, ніж потрібно (типове для Бика захоплення всім грунтовним: чим більше, тим краще). Куди б я не подивилася, у всьому я могла побачити смак Венери до «життєво необхідної розкоші» типу золотий сантехніки у ванній кімнаті, шпалер з чистого шовку і товстих перських килимів.

Кожен чоловік-Бик буде убитий, побувавши в замку Херст і побачивши, як виглядають мрії Тельця, коли вони врешті-решт збуваються. Якщо він закоханий у Левицю, він неодмінно повинен взяти її з собою. На зворотному шляху вона буде мугикати, як кошеня. Можливо, тоді її осяє, що його ноги в одних шкарпетках ведуть його в потрібному напрямку. І якщо вона йому допоможе, а не буде перешкодою на його важкому шляху, він цілком може стати тим самим чоловіком, який одного разу подарує їй яхту на день народження.

Коли Бик в кінці кінців досягне своєї мети, Левиця доповнить його багатство своїми власними штрихами. Вона побачить, що з ним зручно і затишно, і він буде м’яко ступати в шкарпетках по товстим килимах під звуки стереоскріпок, оповитий хмарою постійної уваги. І буде щасливий. Але він образиться, якщо від нього будуть очікувати, що він стане ходити на звані вечори, грати в політику з її друзями, виконувати її королівські примхи і змахувати пил з її трону. Все це здається йому ганебною тратою часу, а Бики не люблять витрачати, час дарма навіть більше, ніж вони не люблять витрачати гроші.

Хоча ці два знаки Зодіаку знаходяться в напруженому аспекті, якщо у них вистачить терпіння перечекати важкі часи, все буде чудово. Якщо вони будуть терплячі (а Телець, загалом, терплячий), то принаймні половина проблем буде вирішена. Однак вона – знак Вогню, а всім Вогненним знакам трохи не вистачає, терпіння. Це створює додаткові труднощі на зразок постійної дратівливості і напруженості.

Коли жінка-Лев, горда, пихата і навіть холодна з незнайомими людьми, потрапляє в руки чоловіка, якого вона по-справжньому любить, вона перестає бути лютою Левицею. А Бик не буде чинити опір, коли вона своїми ніжними руками стане перебирати йому волосся, гладити його шкіру, масажувати йому спину, цілувати його у вушко або погладжувати його руку.

Чоловік-Телець чрезвичейно чутливий до дотиків, голосу і запаху, а так як майже всі жінки-Леви обожнюють користуватися парфумами, він буде повалений в состойніе повного екстазу. Однак цей чоловік завжди боявся стати Самсоном у владі чуттєвої Леви-Даліли …

Але якщо енергія між Сонцем і Місяцем у момент їх народження була напруженою (квадрат або опозиція), досягти гармонії в сексуальних відносинах їм буде непросто. Він може в кінці кінців втомитися від спроб догодити їй, якщо вона буде повертатися до нього спиною в ліжку і вважати, що він не заслужив її королівської прихильності вночі, тому що був недостатньо уважний днем. Або занадто заземлена, позбавлена ​​уяви любов Бика може залишати її лежачою поряд з ним без сну і сумує про принца, який ніколи не прийде, підкорити її спрагле любові серце. Вона може проливати беззвучні сльози, але вона занадто горда для того, щоб дати йому їх помітити або коли-небудь сказати про це. І в кінці кінців щира, чуттєва і любляча Левиця може стати абсолютно фригідною.

Фригідність – таємний страх пристрасної від природи жінки-Лева. Якщо постійно нехтувати нею, її вогненними фантазіями і палким серцем, вона може стати холодною і відчуженою – це її захисна реакція. Але це так неприродно і так сумно …

Його бичаче впертість і її фальшива гордість заважають їм обом. Їх відносинам бракує відвертості. Тому вони ніколи не обговорюють свої особисті розчарування, поки їх любов не перетвориться на зручні дружні стосунки або не закінчиться розлученням. Іноді один з них починає шукати забуття в спиртному, наркотиках або випадкових зв’язках. На щастя, обидва вони занадто благородні, щоб бути віроломними, і надто піклуються про свою репутацію, щоб виставити себе на посміховисько. Але ніколи не пізно визнати свою провину, щоб створити диво і вирішити проблему за допомогою ласки і ніжності. Їм обом треба згадати про те, з чого починалася їхня любов: це зробить їх м’якше і добріше і допоможе змінити їх ставлення.

Вона простить його за те, що іноді він буває трохи солоним і майже завжди впертим (тобто таким, який він і є). А він простить її за те, що вона іноді буває зарозумілою і зарозумілою (тобто такою, яка вона, по суті, несть). Може, варто спробувати пробачити один одному і образи? Просто їй треба зрозуміти, що його незграбність – частина його приземленою, але достатньо надійною натури, а його презирство до всього легковажному і нещирість їй іноді варто було б повчитися. Вона повинна буде зрозуміти, що його впертість показує його силу і що краще не провокувати його. А впертість так легко обійти: потрібно просто обійняти і поцілувати свого Тельця, повернувши йому гарний настрій.

Він повинен зрозуміти, що її зарозумілість – це тільки захист. Чи не краще просто визнати її дійсне перевагу жінки, якій так потрібні компліменти? Він завжди зможе перехитрити її, даючи їй зрозуміти, що він вважає себе щасливчиком, тому що одружився на винятковій у всіх відносинах жінці. А його Левиця вміє любити, як ніхто інший, якщо тільки її належним чином цінують і … люблять.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171