Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Телець і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Практична натура чоловіки-Тельця обов’язково відгукнеться на практичну суть дівчини-Козеріга. Він буде захоплюватися її самостійністю, його заінтригує повна гідності стриманість, не кажучи вже про її спокійною красою. Телець не любить, щоб щось давалося йому без праці, і вона зацікавить його відразу ж. Її любов важко завоювати, вона не здається в полон легко і бистро.Поетому, як вважає Телець, вона – нагорода, якої варто домагатися.

Але як бути з видимим недоліком її чуттєвості? Незважаючи на удаване відсутність інтересу до сентиментальних виявленнях любові, Телець – найбільш сентиментальний з усіх знаків Зодіаку. Його серце б’ється сильніше, коли він виконує їх улюблену пеcню, несподівано відчуває десь запах її парфумів або чує чийсь сміх, нагадує йому про неї …

Козеріг жіночої статі не стане обмирають від спогадів, але це зовсім не означає, що вона не здатна на відданість або глибоку прихильність. Насправді її вірність непорівнянна з вірністю жінок інших знаків, якщо тільки вона знаходить людину, яку, на її думку, варто любити. Вона може бути ніжною, сміхотливою, м’якою і тішить – в кінці кінців, Козеріг – жіночий знак. Але це також і Кардинальний і Земний знак, а це означає, що вона не хоче, щоб чоловік повністю панував над нею, адже чуттєвість може затьмарити її розважливість або змусити її зробити помилку, про яку вона буде шкодувати. Козеріг не витрачає часу на жаль, яке вона вважає марною сентиментальної емоцією, і їй завжди доводиться відповідати за вчинки, позбавлені здорового глузду. Іноді вона забуває про це, але Сатурн – ніколи. Для неї спокутування провини як прийом ліків: нікуди не дінешся.

Вона може бути гарненькою, жіночною, але при цьому витривалою, як старий чобіт золотошукача. У неї можуть бути гострі зворушливо-ніжні почуття до того, хто для неї ближче і дорожче всіх, і вона вміє бути вірною, покладаючись не тільки на серце, але і на розум. Коли вона, трапляється, дуже довіряє серцю, розум їй цього не прощає. Вона не ховає неприємні факти під сентиментальними відмовками ідеалізму. Вона виправляє свої помилки і рідко озирається назад.

Чоловік-Телець буде захоплюватися її здоровим глуздом і практичністю, адже в цьому вони такі схожі, але відсутність у неї чуттєвості … це робить його нерішучим. Але оскільки її єство так підходить йому, чи не краще запастися терпінням (а це ще одна якість, яким володіють обидва) до тих пір, поки вона не прийме одне з своїх серцево-розумних рішень: любити його і вийти за нього заміж. Потім вона, ймовірно, буде так сентиментальна, як тільки він міг бажати, – ні з кого не вийде кращої дружини і матері, ніж з Козеріга. Для всього іншого світу вона може залишитися снобом, холодним людиною і кар’єристкою, але її чоловік, діти і родичі будуть знати тільки її любов!

Ревнощі не повинна бути великою проблемою для цієї пари. Ні Тельця, ні Козеріга окремий акт невірності емоційно не зачепить так, як людей знаків Вогню і Води. Це швидше схоже на те, що хтось позбавив їх цінної власності. Телець прийде в таку ж лють, як якщо б у нього вкрали машину або чекову книжку. Дівчина-Козеріг буде так само холодна і сердита, як якщо б вона зловила хитруна, який побажав привласнити фамільне покривало її матері або антикварний годинник її батька.

Тепер розумієте, як це важко? Але ні він, ні вона не зважаться зруйнувати міцну зв’язок або шлюб через випадкову невірності.

У Тельців і Козерігів немає великого бажання міняти існуючий стан. Але якщо вони зроблять це, ви можете бути впевнені в трьох речах: вони ніколи не пробачать; вони ніколи не забудуть, і вони ніколи не звернулись і не почнуть спочатку з новою надією на майбутнє. Що втрачено, то втрачено, що, пішло, то пішло. Переможені ніколи не плачуть, якщо вони Тельці і Козеріги, проте невдача може глибоко зачепити їх обох. Вони можуть зануритися в похмуру меланхолію, і це будуть місяці і навіть роки внутрішньої печалі, поки вони нарешті не вирішать, що сумувати над пролитим молоком і далі просто непрактично. Оскільки це чоловік Телець і жінка Козеріг, то потрібен цілий переворот, щоб розрубати вузол, який вони з найщирішими намірами так намертво затягнули.

У сексуальному плані така міцність відносин тільки радує. Коли чоловік – Телець, а жінка Козеріг, це набагато краще, ніж навпаки. Він спокійний, але чуттєвий коханець, повний еротичної здатності розбудити в ній пристрасть, а вона не з тих, кому потрібні нескінченні любовні ігри і сентиментальний шепіт до їх фізичного єдності. Або невиразне бурмотіння про подяки та прихильності після. Природне мовчазне почуття близькості робить цю жінку щасливою. Не дивно, що вона може спокусити Тельця з великим успіхом, ніж палаюча жінка знака Вогню або мінливе створення знака Повітря. Однак сентиментальний Телець може зажадати зайві п’ять хвилин, щоб продемонструвати їй свою відданість, але вона прийме це з розумінням.

Вони будуть щасливими, романтичними і чуттєвими коханцями – і коли вони доживуть до золотого весілля, у них буде союз, повний любові і тепла. Звичайно, якась жінка-Козеріг може намагатися розділити секс і любов через гірких спогадів або юнацьких образ. Телець може зробити це ж несвідомо і по тих же самих причин (у обох неправдоподібно довга пам’ять). Але вони можуть багато чому навчити один одного. Його ніжність поверне її до дівочим мріям, і вона поступово забуде образи минулого – їхні обриси будуть змінювати теплі й повні любові образи сьогодення і майбутнього.

Типовий Телець дуже відданий своїй сім’ї, і це допоможе йому витерпіти прихильність дівчини-Козеріга до своєї. Відданість Козеріга родинним зв’язкам може бути коротко підсумована у вірші Мілна:

Джеймс Джеймс Моррісон Моррісон
Уезербей Джордж Дюпрі
Дуже дбав про свою матір,
Xoть йому було і від роду три.
Ви можете замінити ім’я на Джейн Джейн Моррісон Моррісон … і ви зрозумієте, що вона також «дуже піклувалася про свою матір, хоча років їй від народження було лише три». І вона буде піклуватися про свою сім’ю, коли їй перевалить за сто, а батьки будуть жити другу сотню років. Телець буде милостиво схвалювати відношення його супутниці-Козеріга як до її власних, так і до його родичів, якщо тільки його мати не Рак. У цьому випадку справа може прийняти не дуже приємний оборот. Це може породити все – від помірного вибуху емоцій до повномасштабного землетрусу.

У матері-Рака сильне почуття власності по відношенню до сина, а дружина-Козеріг – власниця по відношенню до чоловіка (ревнощі і відчуття власності – не зовсім одне і те ж). Можливо, Телець чесно попередить Козеріга, що його маму краще не чіпати … Коротше, якщо жінка-Козеріг і Телець (особливо з Місяцем або Асцендентом в Раку) змушені вибирати між любов’ю і сімейними узами, це схоже на камеру тортур …

Вони підходять один одному в чому, Козеріг і Телець. Проживши разом роки, вони навіть зможуть читати думки один одного:

Він. Ти б хотіла? ..

Вона. Так, якщо ми зможемо приїхати туди вчасно. Мені потрібно? ..

Він. Ні, не дзвони ім. Поїдемо самі. А пам’ятаєш …

Вона. … Нашу першу річницю, коли ми залишилися вдома …

Він. У всякому разі, на тобі тоді було біле вечірнє плаття, і я …

Вона. … Пролив на нього виноградний сік, і я …

Він. І ти розсміялася. Більшість жінок заплакали б. Тоді я …

Вона. Тоді ти сказав, що радий за мене …

Він. Хіба це не було …

Вона. Нерозумно і сентиментально? Так, але я ніколи цього не забивала.Посмотрі на годинник, ми все одно спізнилися. Ти …

Він. Все ще хочеш піти? Ні. Давай залишимося вдома і …

Вона. Так.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 32 T. 0,391