Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Телець і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Хтось якось написав вірш про людину, яку ніщо не могло втримати, «ні дощ, ні буря, ні морок ночі не могли збити його з призначеного кола». Воно було присвячене листоноші. Але це, звичайно, повинен був бути листоноша-Телець, які розносять «валентинки».

Повільна, тліюча пристрасть Тельця пробуджується не просто і не відразу. Вона підкрадається непомітно і росте в ньому, поступово набираючи силу. Після того як його серце попалося в пастку, і може бути, він пройде через усі – через дощ, сльота і сніг і навіть через раптові бурі злості й урагани емоцій жінки-Близнюків.

Ніщо і ніхто – ні загроза для його репутації, ні негативне ставлення родичів або друзів – не зупинить і навіть злегка не пригальмує цього завжди розважливого чоловіка, коли він закоханий. У ту мить, коли зазвичай практичний Телець попадається в романтичну павутину, його здоровий глузд відступає перед знов відкритими їм почуттями слуху, нюху і дотику, можливістю бачити жінку – предметно спокійною, але глибокої пристрасті. Сильний, відданий і надійний, він здатний давати обіцянки вічній вірності і виконувати їх. По-справжньому закоханий Телець закоханий назавжди. Якщо його любов не приходить до, казковому фіналу. Телець може кинутися в інші чуттєві експерименти, стаючи, наприклад, похмурим алкоголіком (одна з самих жахливих помилок, які можуть допустити Бики) або ненаситним ненажерою. Це однаково неприродні стану для Тельця, адже крайності – це не для нього.

Він – ніби збулася мрія будь-якої дівчини. Але не дівчата-Близнюків. Близнюки легковажні. Вони як повітряний змій у вільному польоті: вони красиво парять, ловлячи сонячне світло в хмарах і лише відбиваючи його.

Актор-комік Ореон Вин одного разу досить точно описав дівчину-Близнюків, яку він знав: «Я запитав забрав, коли день народження у її чоловіка. І вона негайно вигукнула, що, слава Богу, у неї немає чоловіка ».

«Ви говорите так, ніби не любите чоловіків», – сказав він їй, здивований. «Ні, – весело відповіла вона, – я обожнюю чоловіків! Просто я терпіти не можу мужів ». – «Але чому? – Наполягав Бін. – Чим вони завинили? »Дівчина задумалася тільки на секунду:« Ну, вони такі власники. Як ніби вони хочуть знати, кому ви призначаєте побачення … »

Звичайної людини, що читає це, і, звичайно, Тельців відповідь дівчини-Близнюків може просто шокувати. Але тільки не астролога. Розумієте, «побаченням» для Близнюка може бути і безневинна домовленість з її перукарем, консультація у косметолога або похід до стоматолога. Ця жінка завжди призначає побачення, щоб зустрітися з людьми, а потім спізнюється на них або взагалі про них забуває. Це не означає, що вона шукає пригод. – Їй просто весело і приємно розмовляти з людьми. Принаймні, так це починається, а зазвичай цим же і закінчується, якщо її, звісно, ​​правильно розуміють. Пам’ятайте, що Близнюків завжди двоє, а один чоловік навряд чи може зробити щасливими відразу двох дівчат. Тельці цього не розуміють.

Звичайно, це не повинно руйнувати відносин, і дівчина-Близнюки може бути, глибоко прив’язана до одного чоловіка, навіть якщо вона потребує цілої компанії. Але спробуйте змусити власника-Тельця зрозуміти цю потребу! Було б краще, якщо б вона пояснила йому все це до весілля. Якщо ж вона чекає довше, – коли він стане вважати, що вона належить виключно йому, – і тільки потім каже йому, що їй просто необхідно піти і розважитися, оскільки їй нудно, або починає брехати, його реакція може бути вже некерованою.

Звичайно, якщо його Луна або Асцендент знаходяться в знаках Близнюків, Терезів, Водолія, Льва або Овна або якщо у нього Марс або Венера в Близнюках, та ще в поєднанні з її Сонцем, все може бути чудово. Тоді у нього є стійкість і спокій, щоб вчасно «приземлити» її, досить Повітря, щоб захоплюватися її ентузіазмом, або достатньо Вогню, щоб підтримати в ній спалах волі. Що стосується дівчини, то якщо її Луна або Асцендент знаходяться в знаках Тельця, Діви, Козеріга, Риб або Рака (особливо якщо у неї Марс або Венера в Тельці), їй навіть сподобається сидіти у нього на колінах і мугикати, поки він гладить її по голівці.

Інакше їм буде важко спілкуватися. Наприклад, на грунті грошей: вона обожнює їх витрачати, а він вважає, що їх треба збирати. На грунті їжі: він любить поїсти, а вона терпіти не може готувати. Салати вона ще може покришити однією рукою. Небудь більш складне вона залишає кухареві свого улюбленого французького ресторану. Йому буде дуже важко зрозуміти її меркуріанські настрою, адже вона змінює їх так само часто, як деякі люди в тропіках міняють сорочки.

Вона переходить від горя до радості, від великодушності до скупості. Спочатку вона хоче бути актрисою, потім – отримати диплом антрополога. Зрозуміло, що Телець здатний стати дратівливим після однієї з таких швидких змін.

Їх сексуальні відносини можуть бути настільки ж мінливими, і це вимагає сталевих нервів. Тельці – чуттєві, з еротичними нахилами і дуже пристрасні коханці. Близнюки же ставляться до сексу як до чергового хвилюючого пригоді в країні уяви.

Чоловік-Телець хоче обіймати справжню жінку, а не лісову німфу або астральне тіло. Її розум – це світ, повний дивовижних образів, але це нестерпно для Тельця, який твердо стоїть на землі і живе в реальному світі. І тут має бути місце компромісу.

Все, що бентежить чоловіка-Тельця в його улюбленій-Близнюках, можна «укласти» в один дуже просте питання. Хто вона? Чи дійсно вона його жінка – та, володіння якою він так довго чекав, чи вона тільки плід його уяви, народженого бажанням? Йому так хочеться літати разом з нею високо в хмарах, але він не впевнений в тому, що знає як … Його тужливий збентеження описано в цьому вірші:

Це ти?
Чи це не ти,
Не мрія, а лише та,
Що в одязі мрії?
Були міцними стіни у наших будинків на піску …
Це ти?
Я, тебе гукає в тузі:
– Це ти?
Були стіни міцні, але одного разу їх змило водою.
Хто сказав, що не ранять бідою
Нас пішли сни?
Заберуся на вершину,
Щоб все побачити до кінця,
– Але звідси не видно обличчя.
Це ти?
… Я боявся завжди висоти.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Телець і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Ксения в 09.11.2012 | Відповісти

    очень похохоже, ну очень!!! телец и близнец, но я близнец…..

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,416