Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Зазвичай, розглядаючи відносин між чоловіком і жінкою одного знака Зодіаку, на першому місці в заголовку я поміщала жінку. Крім усього іншого, це данина ввічливості. З Терезами все навпаки, і на те є свої причини.

Терези – чоловічий Сонячний знак, який управляється жіночої планетою Венерою. Скажемо прямо, це означає, що природу людини-Терезів, до якого б полу він не належав, не можна визначити однозначно як чоловічу або жіночу, адже в ній знайшли відображення і чоловічі, і жіночі якості. У цьому немає нічого образливого. Подібне змішання рівних часток лише призводить до того, що жінки-Терези виявиться надзвичайно привабливими і чуттєвими, а чоловіки-Терези сильними, і при цьому чоловіки-Терези ще й привабливо чуттєві, а жінки-Терези чудово сильні. Щоб у всьому цьому розібратися, треба зрозуміти, де закінчується одне і починається інше. Скажу прямо, чому я почала з чоловіка: хтось повинен був поступитися, і, по справедливості це слід було зробити жінці. Якщо вона дійсно любить чоловіка, вона поступиться йому – в кінці кінців, їх відносини будуються на рівноправній основі. Вона нічим не зачепить його чоловічої гордості, зате він зможе оцінити її жіночі якості, адже порядок, встановлений Матір’ю-Природою ніколи не слід порушувати. Іноді дівчині-Терезам, навіть якщо вона здається збірним образом всіх звабливих жінок від Єви до Клеопатри, треба нагадувати собі, хто з них двох у дійсності чоловік. І їй це неважко, адже вона обдарована такою здатністю чарувати, такий тактовністю і талантом м’якого переконання, яких вистачило б і на кілька життів. Астрологія не рекомендує їй мовчки погоджуватися з його вимогами або сприяти прояву в ньому чоловічої переваги. Вона може ховати внутрішню силу за зовнішньою лагідністю і не демонструвати свій інтелект без особливої необхідності. Але вона повинна зрозуміти, що він теж перевершує її, в деяких відносинах. Тоді все буде добре.

Оскільки вони обидва ментальні Повітряні знаки, вони просто не можуть існувати без періодичних довгих дискусій, здатних перейти в серйозні суперечки. Цього можна уникнути, якщо домовитися обговорювати тільки ті питання, по яких між людьми розсудливими не може бути розбіжностей.

Заради гармонії Терези зазвичай йдуть на компроміс. Вони схильні до співпраці від природи, за винятком випадків, коли, на їхню думку, виявляються порушеними питання моралі й етики. Тоді їм обом однаково важко відмовитися від своєї думки. Якщо один з них вирішить, що інший веде себе з ним безчесно, або якщо ситуація здається несправедливою, звичайні для Терезів компроміс і співробітництво змінюються на гніви лють, причому почуття будуть виражатися словесно. Але ні він, ні вона не стануть мовчазно дутися в кутку: вони будуть обговорювати свої проблеми до тих пір, поки так чи інакше не вирішать їх, навіть якщо на це піде вся ніч. А це не кращий варіант, оскільки Терезам потрібно більше відпочинку і сну, ніж людям інших знаків, інакше їх зазвичай жвавий розум притупляється і втрачає свою ясність. Вони навіть перестануть мислити логічно! Але суперечки між Терезами можуть мати і щасливий кінець, зробивши їх відносини більш глибокими, адже в результаті вони можуть прийти до чогось нового, потрібного і корисного.

З астрологічної точки зору цікаве що коханці або сімейні пари Терезів часто носять подібні імена, подібні Генрі і Хелен, Маку і Мері, Джиму та Джанет. Все це реально існуючі сімейні пари, в яких обидва партнери – Терези. Я знову згадую спочатку чоловіків? Постійно згадувати одну стать раніше іншого несправедливо – у всьому має дотримуватися тонке рівновагу. До того ж це просто негармонійно. Вам не здається?

Хелен, Мері і Джанет думають саме так. Краще б і Генрі, Маку і Джиму думати так – якщо вони не хочуть почати один з тих характерних для Терезів довгих суперечок, в яких завжди перемагає жінка. Хто може витримати удар залізного кулака в оксамитовій рукавичці і вийти переможцем? У всякому разі, не добродушний чоловік-Терези. Крім усього іншого, як гадаєте, на чиєму боці буде Венера? Ви абсолютно праві – так воно і станеться!

Як і у всіх інших випадках поєднання чоловіків і жінок одного знака Зодіаку, чоловік і жінка Терези повинні розуміти, що саме через схожість характерів їм треба стежити за тим, щоб негативні нахили одного не посилювалися подібними властивостями іншого. Їм доведеться бути обережнішим, щоб не підтримувати один в одному те, що зовсім не є гідністю. Наприклад, інтерес, до вечірок, який може приймати різні форми потакання власним слабкостям. Любов Венери до солодкого теж здатна подвоїти труднощі; а вже згадувана схильність до суперечок, якщо вчасно не спрямувати цю енергію в потрібне русло, може призвести до тривалого конфлікту, що надзвичайно шкідливо для Терезів і може дуже погано позначитися на їх душевному здоров’ї. Крім того, є ще тяга Венери до романтики, що часом стає причиною невірності і ревнощів, так що цим двом краще фліртувати тільки один з одним – це чудовим чином збереже їх любов, коли всі інші пари Сонячних знаків втомляться один від одного і забудуть про романтику . Ці двоє зазвичай чуйні до почуттів іншого і вміють отримувати, насолоду від збігу інтересів. Вони обидва люблять музику і взагалі мистецтво, довгі прогулянки і читання. У їхньому будинку майже завжди є хороші книги і колекція музичних записів. Вони люблять ходити в кіно, а потім обговорювати діалоги, гру акторів, режисерський задум, світло, операторську роботу і сюжет. Терези – природжені критики, особливо ті, у кого Місяць або Асцендент в Діві або Близнюках.

Терези – знак, зазначений красою, і все по-своєму привабливі. Але це ще означає, що Терези цінують красу в інших, і коли хоча б один із них більше не відчуває фізичного задоволення при погляді на партнера, він може почати шукати красу в комусь ще. Правда, навіть уявна зрада підсвідомо ображає їх моральне почуття і змушує кожного з них повернутися до того, кому вони мало не змінили.

Якщо хтось проаналізує алхімію їх сексуальних відносин, виявиться, що вона на 70 відсотків складається з душевного споріднення, на 20 відсотків з почуття прихильності і на 10 відсотків – з фізичного потягу. Але не обманюйтесь. Ці 10 відсотків містять в собі більше, ніж ті ж кількість у інших чоловіків і жінок. У любові Терезів є магія уяви: вона ніколи не буде одноманітною, ніколи не втратить свіжості. Швидше вони будуть страждати від періодів ухильності і відчуження, тоді він занурюється з головою в роботу, а вона цілком зайнята справами, будинком або дітьми. Однак їх почуття може прокинутися знову від найменшого жесту, від незримого імпульсу, адже їх зв’язок один з одним тонка і міцна одночасно. Старе любовний лист, випадково знайдене в ящику столу … розлитий в повітрі запах морозу і яблук в золотий з голу6им жовтневий день … І, звичайно, та особлива мелодія, тільки їх пісня, яка завжди наповнює їх серця (і тіла) особливої, ніколи не старіючої музикою …

Типовий чоловік-Терези зазвичай щасливий у справах, чим би він не займався. Він може бути представником вільної професії або працювати у великій фірмі, але він рідко задовольняється тим, що просто виконує чиїсь розпорядження. Терези – Кардинальний знак, і він повинен керувати. Якщо періоди невезіння і вимушеного підлеглого положення затягуються, це може призвести до домашньої диктатурі, адже Терезам необхідно кимось керувати. Втім, треба віддати їм належне – зазвичай навіть це виглядає дуже мило …

Типова жінка-Терези – чудова господиня. У неї достатньо таланту і смаку, щоб перетворити звичайне стандартне житло в затишний будинок, наповнений особливим повітрям добра і краси. Вона зібрана і спокійна в критичний момент, і «а неї можна покластися. Його мрії – це її мрії. До того ж саме вона здатна домогтися їх здійснення. Саме вона принесе багато в жертву, але допоможе своєму чоловікові закінчити поліцейську школу, отримати диплом лікаря або юриста, стати актором, письменником, художником або музикантом, виконавчим директором авіалінії або кондитерського магазину – всі його прагнення вона розділить з однаковим запалом. І дійсно – що б він означав без неї?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,189