Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Вона засмучена – неважливо чим. Життя жахлива, і немає надії на зміни на краще. Вона – Телець, і зараз у неї рідкісний випадок, але глибокий приступ відчуття марності всього земного.

З’являється чоловік-Терези. Він сідає поруч з нею, ніжно бере її за руку і ласкаво дивиться на неї. Чоловіки! Чоловіки – частина того, що складає вселенське зло. Ось ще один з них, який хоче піймати її на вудку і спокусити. Але хвилинку – цей не говорить ні слова. Він просто сидить поруч, зовсім поруч … від нього виходить таке що умиротворяє спокій, і він дивиться на неї з обожнюванням. – Як побуту не було, ця романтично … Нарешті він вимовляє:

– Нічого, люба, завтра все буде по-іншому. Його голос чудово солодкий – а вона так любить ласощі! (Він теж, хоча їм обом це шкідливо.) Але навіть це не радує її:

– Ні, завтра краще не буде. Не буде, не буде, не буде … Терези знову кажуть:

– Ти така гарна, коли сумуєш. Від сліз очі у тебе блищать, як смарагди. Але тепер я хочу побачити, які вони, коли ти смієшся. Повір – всі мрії обов’язково збудуться, якщо ти збережеш душевну рівновагу і не будеш бачити все тільки в похмурому світлі.

Тепер він посміхається. Посмішка Терезів – смертельна зброя, яке слід оголосити поза законом. Коли Терези використовують його проти бідних дівчат-Тельців, ті тануть … Але поки ця зброя не під забороною. Так що він посміхається.

Завтра буде краще. Насправді. Ось побачиш.

– Ні, не буде. Я хочу, щоб все було добре, але знаю, що цього не буде. Тут він цілує її:

– Буде.

Завтра все буде по-іншому. Світитиме сонце, будуть цвісти квіти, і жінка-Телець буде відчувати найглибшу любов до цього чарівникові, який просто намагався бути добрим. І який, може бути, зніяковіти, виявивши, що його участь означало для неї незламну клятву вірності – в горі і радості, у хворобі й здоров’ї, в бідності і в багатстві – назавжди.

– Так.

Голос, який ви тільки що чули, належить чоловікові-Терезам, який відповідає священику. Він не наважився образити її, не знав, як виправдатися, і з цього подумав: «Якого біса?» Взагалі-Терези не користуються лайками. Хіба цим божественним голосом можна вимовляти непристойності? У всякому разі, вони не вдаються до лайок, поки досить молоді, щоб вимовити «так» у перший раз. Після деяких помилок у виборі дружини вони іноді можуть дозволити собі міцні вирази на адресу інституту шлюбу, який так притягує їх.

Отже … Якого біса? Чому б не радіти життю? Шлюб – чудова річ, вона – красуня, так що поганого в тому, щоб одружитися з нею?

Бачите? Як справжні Ваги, він вже намагається почати дискусію, хоча ніхто не говорив, що йому не слід на ній одружуватися.

Можливо, він прийде до висновку, що прийняв вірне рішення, тому що не ухвалив рішення вислизнути, скориставшись своїм шармом. І можливо, вони будуть щасливі, коли, тримаючись за руки, будуть обходити свій будинок.

КАБІНЕТ-БІБЛІОТЕКА-ВІТАЛЬНЯ-ХОЛ.

Тут у них повна згода. Їй подобаються дорогі тканини м’яких тонів, краса і розкіш яких роблять кімнату затишною і теплою. Він любить гармонію пастельних відтінків, книга, зручну, спокійну обстановку. Може бути, виникне невелика суперечка про традиційному та сучасному, про стільці, лампі і т.д., але в цілому тут між ними буде злагода. Стереосистема коштує цілий стан, але для обох це предмет мрій. Хто може прожити без музики? У всякому разі, не Телець і не Терези. (Хоча йому не подобається занадто гучне звучання.)

КУХНЯ.

Вони все ще тримаються за руки, все ще в стані гармонії. Вона обожнює готувати (якщо вона типовий Телець), і хоча їй, можливо, більше до смаку картопля або баклажани, вона буде рада побалувати його і більш екзотичними стравами, які приведуть його у стан цілковитого екстазу (або в спортзал, щоб скинути зайву вагу) . Іноді він може провести кілька годин за містом з приятелями. Знаєте, просто поговорити з мужиками … Але до наступної годівлі він вже буде вдома.

СПАЛЬНЯ.

Тут вони будуть щасливі просто від усвідомлення того, що той, хто розуміє, що любов – найголовніше на світі, нарешті поруч. Для нього це вона, для неї це він. Ними обома керує Венера, тому сексуальні проблеми будуть їх турбувати найменше. Правда, їй хотілося б, щоб він більше уваги приділяв фізичної стороні любові і менше – красивим міркуванням на цю тему. А йому, мабуть, хотілося б, щоб її більше хвилювала поетична піднесеність їх відносин, ніж проста фізична близькість. Вони зійдуться десь на півдорозі між тілом, розумом і душею, але в підсумку будуть більш щасливі, ніж ті, хто існує в одному романтичному вимірі.

ВАННА.

Вона любить довго і з насолодою плескатися у ванні або під душем, він любить м’які килимки, пухнасті рушники, дорогі лосьоли для гоління, а також різнокольорові тюбики зубної пасти, щоб полірувати свою посмішку. Вона любить піну для ванни, туалетну воду, м’які килимки, пухнасті рушники і запашне мило …

Так що у всьому будинку просто немає місця для конфлікту. Крім, може бути, ганку, де вона буде сидіти на сходинці і чекати, чекати, коли він прийде додому увечері після занять у спортзалі або після заміської поїздки з друзями (чоловічої статі, як вона сподівається). Але чи є у неї на цей час? Воно йде на те, щоб допомогти йому зберегти репутацію чарівний. Це передбачає велику кількість чистих сорочок і шкарпеток. Його дратує, коли у нього шкарпетки не того кольору або коли светр здається бляклим поруч з сліпучо білою сорочкою. І при цьому він може чарівно бурчати на неї за те, що вона перетворилася на домашню прислугу (і в його пралю). Ось вам вже й проблема. Все це дуже складно, але Терези можуть виправити становище, закликавши на допомогу свою ясну, чітку логіку – якщо тільки Телець не затявся і не перестане його слухати.

Чоловіки-Терези іноді поводяться так, немов хочуть вичавити з життя всі знання і задоволення, – вони читають бестселери, ведуть інтелектуальні розмови, не пропускають фільмів, спектаклів, концертів, насолоджуються увагою гарненьких дівчат на вечірках.

Жінка-Телець воліє залишатися вдома, у сімейного вогнища, з’являючись в суспільстві разів на тиждень. У неї інші інтереси, і в основному вони полягають у тому, щоб бути з ним, гуляти вдвох по лісі, їздити за місто, робити ремонт у будинку, тобто витягати сенс з цього, щоб можна було побудувати майбутнє.

Йому потрібне спілкування. І його розум постійно повинен бути відточеним. Якщо вона хоче, щоб щасливі хвилини в кабінеті, спальні або кухні продовжувалися, то в перервах між ними їй доведеться витримувати спілкування з іншими людьми. Може бути, він захоче вивчати найдавніші цивілізації, займатися мистецтвом або проводити час в прокуреному нічному клубі. Ніде б він не реалізував свою потребу в спілкуванні, вона повинна одягати своє найкраще плаття і без скарг супроводжувати його.

Можливо, їй це не буде доставляти задоволення, але вона повинна не подавати виду і сприймати все це з притаманною їй прекрасним гумором. Зрештою, завтра буде краще, пам’ятаєте? Можливо, буде, якщо вони народжені під гармонійним поєднанням Сонця і Місяця. А якщо ні?

– Ні, – сумно відповідає чоловік-Терези, – завтра краще не буде, я впевнений. Життя – це злети і падіння, це величезна ніщо. І я – товсте нікчемність … Вона втішає його своїм ласкавим голосом:

– Ти зовсім не товсте нікчемність, дорогий, ти красивий і розумний. Твої очі, коли в них стоять сльози, виблискують, як смарагди. Все хороше прийде – потрібно тільки глибоко вірити. І зберігати душевну рівновагу. І не дивитися на речі з похмурою боку!

Тут вона сліпуче посміхається, і у нього перевертається сеердце.

– Які чудові думки, мила. Такі мудрі. У кого ти навчилася такої чудесної життєвої філософії? – Запитує він, посміхаючись їй у відповідь.

– У однієї людини, кого я знала дуже-дуже давно. Він навчив мене всьому, що я знаю про життя … і про Любові.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,415