Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це вірно. Ця пара може виявити, що їх відносини скоріше стануть постійними, якщо вони будуть частіше залишатися вдома, нехай і не щовечора. При всій гармонійності їх характерів занадто багато вечірок може призвести до непорозумінь і навіть до гніву. Більшість чоловіків-Терезів обожнюють відвідувати будь свята – від катання на санях до пікніків. Цей чоловік також захоплюється інтелектуальними салонними вечорами – наприклад, обідами на честь улюбленого їм політичного кандидата. Особливо якщо цим кандидатом виявляється він сам.

Левиця теж рідко відкидає такі запрошення. Більше всього на світі вона любить увагу і збудження в рівних дозах, так що будь-яка велика і навіть середнє збіговисько людей приводить її в захват. І це питання чисел. Просто чисел. Чим більше гостей, тим більше можливих компліментів. Кожен чоловік-Терези по натурі трошки плейбой, кожна жінка-Лев – трішки плейгерл. Жоден з них не народився, щоб жити в пустелі в компанії однієї лише мудрої сови.

Я не кажу, що вони повинні залишатися вдома і читати кожен вечір книжки про хоббітів, просто занадто часті вечірки збільшують небезпеку почути дисгармоніюють акорди в симфонії їх Сонячних знаків. У чому проблема? Її ревнощі – його тяга до жінок. Або, може бути, так: спочатку – його тяга до жінок, потім – її ревнощі. Зрештою, дівчина-Лев не ревнує без причини. Причина повинна бути. Цей чоловік надасть їй не одну.

Щось в ньому змушує будь-яку жінку відчувати себе Клеопатрою. Це неможливо визначити, це просто природний дар. (Мабуть, він зобов’язаний цим своїй планеті Венері.) Його вишукане чарівність справляє на жінок незабутнє враження, навіть коли він всього лише просить подати йому маринад. Якщо він при цьому ще й посміхнеться, то передала маринад дама незабаром відчує тремтіння в колінах. Подібна сцена далеко не пестить погляд Левиці. Їй дуже захочеться випустити маленькі акуратні лаковані котячі кігтики – і вчепитися!

Крім того, є ще одна проблема. Захоплені чоловіки збираються навколо неї, коли вона приходить абикуди. Не сумнівайтеся, вона заохочує їх гарячими поглядами і витонченими манерами. Повторюю: ревнощі небезпечна. Але не ревнощі її чоловіка-Терезів, а беспокоящее її відсутність у нього ревнощів.

Розумієте, більшість чоловіків-Терезів вважає, що ревнувати нечесно. Яке право він має, думає він, злитися на її безневинний флірт на вечірках, коли всі ці «подавальниці маринаду» починають чистити пір’ячко, як тільки він входить в кімнату? Така обдумана терпимість не подобається його жінці-Леву, оскільки їй лестить помірна здорова ревнощі. Будь-яка жінка знака Вогню зрозуміє це. Це доводить, що він турбується. А коли єдина відповідь, яку вона отримує: «Іди потанцюй з цим цікавим чемпіоном по лижам, люба. Я обговорюю грецьке мистецтво з цієї милої леді, скульптором. Вона зображує людське тіло в мармурі. Страшенно цікаво, правда? »- Очі Леви виблискують диким попередженням, а її царствена посмішка стає … І якби він мав хоч якийсь чутливістю, він тут же перестав би цікавитися скульптурою і танцями. Звичайно, іноді стрілка його ваг трохи коливається разом з його нормальним веселим настроєм. Тоді він цілком може обурюватися її увагою до інших чоловіків аж до бійки, але ці випадки виключення, а не правило. На щастя, цей чоловік піклується про всі дрібниці, які стосуються їхнього суспільного становища. Його талант миротворця неперевершений, навіть коли мова йде про битву з власною подругою. Він якось вміє знайти і сказати щось зворушливе або сентиментальна, зробити що-небудь пристрасне або чудово божевільне і дивовижне. Він зробить це так витончено, проговорить так мелодійно, що ображена Левиця забуде про свої рани і впаде прямо в його обійми. Знову переможе любов. Власне кажучи, ми могли б передбачити це з самого початку. Це поєднання типу Терези і Лев, що надає багато можливостей посваритися, але набагато більше можливостей помиритися.

Чоловіка-Терези майже напевно чекають складнощі з коханою їм жінкою-Левом. Її погляди не такі туманні, як у нього. Вона знає, у що вірить, не утрудняється чітко визначити свою думку, може сердитися, якщо коханець-Терези намагається змусити її зрозуміти, що врешті-решт все на світі однаково. Плебеї дорівнюють тим, хто з любов’ю піклується про них і велить ними? Дорівнюють своїм правителям? Що за нісенітниця! Це поняття абсолютно суперечить її жіночим і ліберальним стандартам, але краще, мабуть, не нагадувати їй про це.

Чоловік-Терези, ймовірно, буде дарувати своїй жінці-Леву несподівані подарунки, завдяки чому вона відчує, що її плекають і обожнюють. Це дуже важливо для Леви, зірка чи вона в «Метрополітен-опера» або погонщіца мулів високо в Андах. Вона любить подарунки. Чоловік-Терези володіє величезним талантом дати цій жінці відчути, що її високо цінують (якщо тільки його Асцендент або Місячний знак не Діва або Козеріг). Тому їхні стосунки можуть варіюватися від більш ніж задовільних до п’янкі чудових. Коли Левиця відчуває, що бажана і викохана, вона здатна на дуже спекотну тропічну пристрасть, а чоловік-Терези обожнює жінок, які люблять займатися коханням.

Цей керований Венерою чоловік знає: щоб вивільнити її багаті емоції, він повинен пообіцяти їй щонайменше Місяць і зірки. (Сонце їй не потрібно, тому що воно вже належить їй по праву народження.) З ним їй легше відкинути обережність, ніж з більшістю чоловіків. Отже, їх сексуальність призведе до чудесної теплою близькості. Навіть спори можуть додати блиску їх любові. Він може вибачитися за нанесену образу, як чарівно каянник лорд Ессекс, а вона може пробачити його з доброзичливим витонченістю королеви Єлизавети, чий коханець повстала проти її королівської гідності. Але він не повинен дозволяти своїм думкам десь витати або дивитися відсутнім поглядом у розпал пристрасті, в який-небудь тремтливий мить, коли їй потрібно знати, що його помисли зосереджені на ній, і тільки на ній. Вона може охолодити його запал з усіма його далекими думками несподіваною гнівною командою: «Спати!», А сама ляже спати одна. Вона не буде грати другу скрипку в його мріях. Особливо в його нічних мріях. А також в його кар’єрі. Вона – номер перший. Йому корисно це пам’ятати. Вона неодмінно перерве кожен мрійливий відсутній погляд цього повітряного чоловіки, і відбудеться приблизно така розмова.

Вона: Розкажи, про що ти думаєш. Прямо зараз!

Він: Ти прекрасно знаєш, про що я думаю, дорога.

Вона: Ні. Поняття не маю, розкажи.

Він: Я думаю про прекрасне весняному дні, який був би схожим на будь-який інший. Але я зустрів тебе, і сонце засвітило так яскраво, як ніколи раніше.

Вона (насупившись). Був січень. Коли ми зустрілися, була зима. Був вітер і сніг. (Ось тепер він попався!)

Він (розпливаючись в посмішці). Ну, весна була вже близько. Я відчував її запах у повітрі. Завдяки тобі мені здалося, що вона вже прийшла. Так я це пам’ятаю. Іноді я думаю, що ти могла б змусити розтанути сніг. Коли в моєму серці зима, це так і відбувається.

Вона усміхнеться, зітхне … і чуттєво потягнеться, мугикаючи, як кошеня. Його чарівність знака Терезів знову перемогло.

  1. 2 коментарі до “Сумісність чоловік Терези і жінка Лев – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. сергій в 20.06.2016 | Відповісти

    Правда !!!!!!

  3. Miray в 06.06.2019 | Відповісти

    Ну… Це правда на сто відсотків

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,172