Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Не можу вирішити, на щастя чи на жаль, але ці взаємини, в основному напружені і важкі, наділені сильним позитивним чинником, просто чоловік-Терези та його кохана-Козеріг не завжди це використовують. Терези з тих чоловіків, які можуть погодитися з багатьма, якщо не з усіма, ідеями щодо незалежності жінок. Чому б і ні? Він справедливий. Він терпимо і легко приймає зміни і в своєму особистому житті, і в суспільстві. Він попереджувальний, логічний, розумний і готовий охоче вислухати і ту, і іншу сторону.

Його подруга-Козеріг народилася під Кардинальним знаком лідерства (як і він), так що вона любить сама розпоряджатися своїм життям, а також усім і всіма, що почне проявлятися в ній приблизно з шести років. З неї виходить чудова Ділова Жінка з великої літери. Вона – прекрасний виконавець і здатна спокійно впоратися з будь-якою справою. Вона може утримувати сім’ю, взявши на себе роль навіть не матері, а батька, тримати антикварну крамницю або станцію техобслуговування, а то й вантажну компанію. Вона може заснувати брокерську фірму, управлятися з мийкою для автомашин або з школою для тренування вівчарок. Вона, зі своїми стримано благородними манерами (яким би не було її походження) і спокійним, здоровим глуздом, просто народжена для того, щоб стати успішною діловою жінкою.

Мабуть, чоловік-Терези нічого не матиме проти того, щоб його подруга робила кар’єру. Хіба це не позитивний фактор в їх відносинах? І те, що вони не завжди використовують цю перевагу, швидше її вина, ніж його.

Хоча їй необхідно керувати, вона дуже не любить робити це відкрито, прямо, напоказ. Козеріг (чоловік або жінка) воліє бути тим, хто смикає за мотузки за лаштунками, а вам здається, що події відбуваються самі по собі. У діловому світі дівчині-Козерігові важко знайти, таке керівне становище, яке б її влаштувало, – прогрес ще не дійшов до того, щоб створити їй ідеальну ситуацію. Так що, за дуже рідкісним винятком, у неї два варіанти: підлегла і низькооплачувана посаду, так як вона все-таки жінка, або положення, відповідне її здібностям, яке може бути досягнуте агресивним наступом і залученням загальної уваги. Але їй не подобається покірно виконувати накази і бути маленьким гвинтиком у механізмі, а кар’єра, заради якої треба пожертвувати недоторканністю її особистого життя, – це не той рід лідерства, до якого вона прагне. Так що типова досить боязка дівчина-Козеріг або знаходить своє місце в якості професіонала в гуманітарних науках чи якомусь схожому, більш відповідному для «одинаків» роді занять, або вирішує присвятити себе вдома, задовольняючи амбіції свого знака, непомітно керуючи своїм чоловіком, дітьми , родичами і друзями – і роблячи це так тонко, що ніхто про це й не підозрює.

Часто саме вона непомітно робить його кар’єру. Ви ж знаєте, що за кожним успішним чоловіком стоїть жінка? Часто це саме жінка-Козеріг. Козеріги не витрачають свій дорогоцінний час на те, що не приносить успіху. Чого б вона не допомагала йому домогтися, вона завжди націлена на самий плідний результат. Але справа в тому, що він може віддати перевагу, щоб вона слідувала своїм інстинктам лідерства поза домом: він щасливий бути тією людиною, яку вона любить, але він може збунтуватися проти свого перетворення в її «довічну кар’єру».

Він належить стихії Повітря, а перше, що повинна вивчити «земна» жінка про «повітряному» чоловікові, – це те, що повітря не виносить обмежень, інакше він застоюється. І не тільки це: він випарується при першій же можливості. Якщо ця можливість є завжди, він, мабуть, і не стане цього робити. Але спробуйте замкнути його, і він легко може перетворитися в смерч або ураган гніву, а це вже не можна втримати.

Якщо вона щиро розкаюється, він повернеться, і їй доведеться бути досить справедливої, щоб визнати свою помилку. Вона попросить його постаратися зрозуміти і її в цій ситуації. Ні, давайте дещо змінимо. Визнати свою помилку і просити про розуміння можна. Він поставиться до цього абсолютно по-ангельськи. Але нерозумно просити його зрозуміти її точку зору. Одна точка зору для Терезів? Не робіть цієї помилки, якщо ви чекаєте від нього компромісу. Це ахіллесова п’ята Терезів, і деякі з них це усвідомлюють. Я особисто вважаю, що недобре користуватися слабкістю бідної людини, але можуть бути пом’якшуючі обставини, коли мета виправдовує засоби. У таких обставинах мудра жінка-Козеріг прийме його сторону з самого початку. Вона ясно дасть зрозуміти, що була повністю не права, продекламірует щось на зразок монологу (складно для Козеріга, але вона може прорепетирувати, беручи приклад з його красномовства), що містить всі причини, по яких прав він. Вона не зробить для себе ні найменшої знижки, змушуючи все виглядати зовсім безглуздим і несправедливим з її боку. Це спрацює.

Його це обеззброїть, і він не зможе протистояти інстинктам «судді», властивим його знаку. Він почне демонструвати їй всі недоліки її аргументації, показувати, де вона несправедлива до себе, запропонує взяти на себе хоча б половину провини і в підсумку кінчить якраз тим, чого вона від нього хоче: оголосить про своє повному усвідомленні того, чим він образив, засмутив і змусив вести себе так по-власницького. Він навіть не зрозуміє, в чому справа, крім того, що він якимось чином насправді побачив, що її почуття повинні бути виправдані. Незабаром він знову стане таким же милим і сентиментальним, як завжди, попросить у неї вибачення і переконає її повірити в можливість почати все спочатку.

Звичайно, вона не може відразу впасти в його обійми, якщо в душі у неї все ще падають сніжинки. Йому доведеться вжити всю свою чарівність, щоб вона більше не відчувала себе запереченого. А їй знадобиться все її ніжне переконання, щоб він швидше забув про її холодності і невдоволенні, а ця жінка може бути дивно ніжною, коли довіряє людині, з яким близька. Іноді їх відносинам буде не вистачати гармонії, але вона досяжна, просто обоє повинні зрозуміти, що потрібно іншому, визнати відмінності своїх бажань, чесно постаратися пом’якшити ті риси, які зачіпають іншого, і вчитися тому, чим кожен з них захоплюється. Якщо він допоможе їй подолати стримуючий вплив Сатурна, його здивує і обрадує її несподівана і зворушлива чутливість. Місяць відкриє – і для себе, і для нього, – що може багато чому навчити цю людину, показавши йому земну реальність фізичного союзу і сексуальної близькості. Нехай вона спробує бути виразительней, а він постарається бути більш зосередженим під час близькості з нею. Тоді все буде добре.

Іноді його логіка і тверезий розум заважають йому розуміти людське серце. Він справедливий і готовий до співчуття, але часто занадто розважливий для того, щоб зрозуміти істинні мотиви її вчинків. Терези не дуже проникливі в області людських емоцій – скоріше, вони вміють аналізувати результати емоцій, їх зовнішній прояв. Тому, незважаючи на всю свою витонченість, він може здатися дівчині-Козерігові холодним, адже в глибині її власної душі так багато самих тонких і теплих людських бажань …

Вони обидва – люди настрою. Він легко переходить від хорошого настрою до поганого, буваючи то милим і бадьорим, то примхливим і деспотичним кілька разів на тиждень або протягом одного дня. Її настрою не так мінливий не так різноманітні. Меланхолія Сатурна згущується повільно, але триває довго, і їй буває з цим дуже важко.

Їй потрібні його веселки надії. Йому потрібна її надійність. А хтось написав, що бути потрібним так само прекрасно, як і бути коханим. Іноді навіть краще. Коли люди потрібні один одному, їх, можливо, не надто яскрава любов тихо розростається в сильне дерево з корінням, що йдуть глибоко в землю, з гілками, що дають тінь … з листям, які співають на вітрі пісню, достатньо красиву для Терезів, але й дуже потрібну Козерігові.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,419