Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Діва – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Хоча Діві властиво скрізь вишукувати недоліки, жінки, народжені під цим знаком, не схильні щохвилини поправляти волосся і здавався в дзеркало.

Вони тримаються з гідністю, підкорюють доброю посмішкою і особливим блиском очей (очі Дів і Близнюків виблискують, як зірки, – ці Сонячні знаки відзначені магічним дотиком Меркурія). Є щось освіжаюче-прохолодне і зелене, як трава, щось чисте, біле і м’яке в аурі цієї жінки, і це «щось» врачует збентежені, душі.

Практична Діва патологічно боїться помилок, сповідуючи принцип: «Береженого Бог береже». Не робіть помилок, і вам не доведеться їх виправляти. Непотоплюваного логіка.

Роками Діва ховається від розчарувань і нещасть, заглушаючи в собі поклик любові. Вона понад усе ставить свої устремління, свою свободу, своє «це». Однак це розсудливе створення не може встояти перед чоловіком-Терезами, який домагається її невідступно і несамовито. Для цього чоловіки любов – скарб, за яке варто боротися і яке треба зберегти за всяку ціну. Керований Венерою, він щедро виливає на жінку ніжність і захоплення – крім тих рідкісних середовищ і п’ятниць, коли хтось (необов’язково вона) порушив його рівновагу, і він відчуває себе нещасним і переможеним. Він може кинути шкарпетки на підлогу, щоб вона підібрала, залишити брудну чашку на столі, щоб вона забрала і вимила, фліртувати на вечірках … Але цей шарм, ця посмішка, ці витончені манери і блискучий розум – вони не залишають байдужою навіть прискіпливу Діву.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,423