Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Те, що жінка-Близнюки і чоловік-Терези так схожі, може зробити їх щасливими і в той же час здатне стати причиною всіх їх неприємностей. Вони добре знають один одного, розуміючи обопільні якості хамелеона і різні настрої, і зазвичай будуть триматися разом проти сторонніх – тих, хто не розуміє їх повітряної ментальності. Якщо у нього або в неї чутливість і емоційність підкреслена Водним елементом, а Місяць або Асцендент потрапляють в Земної знак, щастя їм астрологічно гарантовано. Та й в іншому випадку ці двоє все ж мають щось більше, ніж середній шанс на успіх, виключаючи маленькі хвилювання в «особливо вітряні дні» (а трохи легковажні можуть бути обидва). Чоловік Терези і жінка Близнюки, вони більш сумісні, ніж більшість подружніх пар, які намагаються скласти досконалу картину з питань, натяків, загадок і навіть осколків любові.

Вони обидва естети: їх зворушує краса, зачіпають неакуратність і безлад. Але в той же час і Близнюки, і Терези, потребуючи красі і порядку, можуть потребувати ще … і в живому Стрільці, енергійному Овні, діяльної Діві, які б все це робили. Звичайно, деякі Близнюки і Терези акуратні, але навіть вони не заперечували б, щоб хтось перетворював всю цю плутанину в порядок. Так як жінка-Близнюки швидше, вона частіше буде встигати піднімати за чоловіком-Терезами розкидані їм шкарпетки. Зате він ніколи не відмовить їй у грошах (якщо вони у нього є), коли їй хочеться, щоб у них в будинку стало красивіше. Найчастіше їх будинок відрізняється гарним смаком, затишний і сповнений книг. Якщо навіть вони живуть в наметі, вона буде добре натягнутою, з картинками на тканині, і в ній буде м’яко звучати музика. Терези не можуть винести гучних звуків, кривих кілочків біля палатки і Кривобоков стільців.

Коли ці чоловік і жінка сваряться, починати сварку завжди буде вона, а закінчувати він. Принаймні, так здасться спостерігачам. Жінка-близнята, незважаючи на весь її повітряний шарм і тонку жіночність, вельми гостра на мову і часто цим користується. Її улюблений-Терези пустить в хід іншу зброю, адже він просто майстер ховати справжні наміри за живою посмішкою і переконливим голосом. Чоловік-Терези ніколи не буває так безневинний, як виглядає і говорить (або як намагається переконати в цьому вас). Дивлячись на його спокійне обличчя, ви і не подумаєте про те, які суперечливі рішення дозрівають в його розумі і як буркотливий буває він по відношенню до близьких, поки ці рішення все ще приймаються.

Дівчина-Близнюки може вирішити стати модельєром, потім у неї виникне ідея водити реактивний літак, потім вона захоче перекладати з санскриту, вивчати рукописи Мертвого моря, відкрити зоомагазин або записатися на курси, щоб вивчати закон. І чоловік-Терези розбереться з усіма її заплутаними рішеннями та емоціями краще, ніж будь-хто інший. Він не стане, подібно Земній знаку, виходити з себе так, що це буде схоже на землетрус. Не буде, як знак Вогню, палахкотіти від обурення і гніву. І, подібно до Водного знаку, не протверезить її, виливши їй на голову свою мовчазну зневагу. По-перше, він це все розуміє. По-друге, він досить логічний, щоб контролювати її, не даючи їй дійти до нерозсудливості, м’яко показуючи їй всі «за» і «проти», поки вона не зрозуміє і не вирішить шукати свою Синього Птаха ближче до будинку – і до нього. Терези можуть впливати на Близнюків тим, що вносять у всі ясність. А дівчина-Близнюки так потребує, в ясності! Неспокійний її дух, а не душа. І їй завжди хотілося знати, хто вона, чого вона шукає … Чоловік-Терези з його логікою міг би пояснити їй все це. Але … її характер – це суміш меду і спецій. Вона – це всі книги, які вона прочитала, відображення всіх її ідей, судження та філософія її дзеркального «я», діаметрально протилежного її власним. Спогади про першому танці … перекотиполе і торнадо … мерехтливі свічки напівзабутого новорічного вечора … Світ дівчини-Близнюків так мозаїчний, що чоловік-Терези, який любить її, може в ньому заблукати … Тому краще він буде направляти її … на відстані. У його ментальності є щось байдужу й холодну. І це не дає йому відчувати себе природно в мінливої країні казок, де їй так добре.

Їх фізична любов здатна дати їм таке відчуття висоти, яке здатні зрозуміти тільки два Повітряних знака. Правда, іноді він чекає, коли вона повернеться в його обійми зі свого уявного світу.

Їх пристрасть може не бути всепоглинаючої, як між двома Вогненними або Земними знаками, але вона буде схожа на порив свіжого вітру, який обернеться річним зливою, оновлюючим природу. Грози може і не бути, адже часто всі свої емоції вони спершу переживають в розумі.

Ці двоє по черзі можуть то проявляти активність, то очікувати любові, немов перемикаючись з одного енергії на іншу, і це дає їм відчуття постійно мінливого блаженства. Вони можуть доповнювати один одного, гармонійно стаючи одним цілим фізично, але не дивуйтеся, якщо розум і душа будуть притягати їх не менше, ніж сексуальність, хоча вони можуть лише ледь усвідомлювати це.

Не всі жінки-Близнюки хочуть мати дітей. Але якщо вони вибирають батька для своєї майбутньої дитини, їм, мабуть, може бути чоловік-Терези. Якщо вона виходить за нього заміж, це тому, що їй все в ньому подобається. Правда, потім вона може по-жіночому спробувати змінити його. Керований Венерою чоловік-Терези, мабуть, буде терпіти це – до тих пір, поки не усвідомлює, що це позбавляє його звичного рівноваги. Тоді він делікатно, але наполегливо нагадає, що він Кардинальний чоловічий знак, і повернеться до своїх старих звичок – і це буде краще для них обох.

Йому ніколи не буде з нею нудно – вона така різна! Вона може бути самою балакучої, коли розмірковує вголос, і самої мовчазною, коли він демонструє її своїм друзям; самої енергійної – в ліжку, самої ледачою – вранці, коли він чекає, що вона принесе йому сніданок … Ну, яка інша жінка могла б бути калейдоскопом радості, досади, щастя, здивування, роздратування, захоплення і розчарування? Тільки та, в якій двічі прихована таємниця Жіночності!

Так, вона може бути неакуратною, втратити ключі, витратити всі гроші, зіпсувавши йому настрій, – але що він може вдіяти? Він спробує навчити її бути більш логічною і постійною, буде критикувати її недоліки, стане іноді вести себе як суворий суддя, який позбавляє її свободи, і одного разу усвідомлює, що вона – то єдине, що він не може врівноважити на своїх терезах. Будучи дочкою Єви, вона посміхнеться, знаючи, що вона – це загадка, яку не можна розгадати за допомогою розуму. І так само, як Єва, вона не стане ділитися з ним своїми таємницями: нехай він про все здогадається сам!

Але якщо вона бачить те, що вона хоче бачити, забарвлюючи факти фантазією, щоб уникнути розчарувань, він дивиться на життя, людей і ситуації спокійно і логічно, з дивним байдужістю, без химерних точок зору. Якщо він не зробить щирого зусилля, щоб зрозуміти її стан, він сам може цим змусити її піти на маленьку брехня, захищаючи свою точку зору. Їй важко, коли від, неї вимагають точної, досконалої і неприкрашену правди, не дозволяючи ніяких «може бути» або «припустимо, це було». І вона постарається втекти від цієї реальності, пірнувши в нереальність ще глибше. Терезам не зашкодить, якщо він додасть кілька крапель уяви Близнюків до всього того, що він так серйозно врівноважує на своїх терезах. Так як істина часто не те, чим вона здається, – Меркурій навчив її цьому, – логіка може бути оманливою, а факти можуть дурити.

Вона знає, що справжня мудрість здобувається тільки пристосовування до постійно мінливих форм життя. Він це обміркує, зважить і … не погодиться. Але десь на півдорозі, посередині цих протилежних точок зору. Близнюки і Терези зустрінуться, легко торкнуться Друг друга, зупиняться – і залишаться разом.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 32 T. 0,396