Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Отже, ви чоловік-Стрілець, і ви досить хоробрі, щоб зустріти правду лицем до лиця – це краще, ніж лицемірство. Чудово. Тільки не забудьте про це, коли ви зустрінете дівчину-Водолія, адже вона така жіночна, тендітна, вона почувається вільною і при цьому така боязка …

Поза всяким сумнівом, все так і є. Але оскільки любові властиве трохи відтіняти неприкрашену правду, буде краще, якщо ми відкриємо вам очі на те, з чим ви можете зіткнутися в стосунках з тендітною, жіночною і вільної дівчиною-Водолієм, веденої непередбачуваним Ураном (ні в якому разі некерованою – нею керувати неможливо ). Зрозуміло, я допускаю, що ваша дівчина-Водолій відрізняється від інших (вони такі різні!). Тим не менш корисно знати все обхідні шляхи.

Я вже говорила, що Водолії кілька розсіяні, але ви, можливо, вирішили, що я перебільшую, щоб зробити астрологію більш кумедною. У мене немає заперечень проти забавною астрології, але я не перебільшую. Ви бажаєте доказ того, що вона розсіяна?

Ви чули про угорську актрису-Водолії За За Габор? За За була одружена не менше семи разів (Водолії так само непевні, як і жінки Ваги і жінки Близнюки, і як і ви самі!). У четвертому шлюбі чоловіком За За був промисловець по імені Герберт Хатнер. Будь ласка, запам’ятайте це ім’я. Це важливо. Водолій Габор вважала, говорячи її власними словами, що «він милий хлопець, але занадто хороший чоловік. Там не було ніякого виклику ». Але хочете знати, що сталося під час їхнього весілля? Її наречений залишив її прямо в шлюбній сукні і відправився по справах (з промисловцями таке трапляється). Звичайно, він скучив за своєю чарівною метелику-нареченій, як це властиво всім закоханим, починаючи з Ромео. Він подзвонив їй в готель.

«Скажіть містерові Хатнеру, що я ніколи не відповідаю на сторонні дзвінки», – крижаним тоном сказала За За ураженому готельному телефоністу, потім твердим, але витонченим жестом поклала на місце телефонну трубку і повернулася плескатися в свою ароматну ванну, наспівуючи щасливу пісеньку … Ні. Вони не посварилися. Вона забула ім’я свого нового чоловіка. Якщо ви мені не вірите, запитайте За За. Або Герберта Хатнера. Правда, я не знаю, до якого Сонячному знаку належить Герберт. А якщо він раптом теж виявиться Водолієм, він може не зрозуміти, про що ви питаєте, тому що сам все забув – і готель, і телефонний дзвінок, і, бути може, навіть шлюб …

Але, здається, дівчині-Водолію теж хочеться зрозуміти, кого ж вона любить. Він – це ходячий ящик з питаннями. Він чесний і прямодушний, як і ви. Він ідеаліст, як і ви. Він любить правду, навіть якщо вона ранить. Він любить дівчат. Втім, по більшій частині, він з ними дружить, хоча він невиправний романтик і надзвичайно влюбчів … Потім, він сентиментальний. І він не обдурить вас і не здатний на віроломство: він все вам скаже сам. У нього вдача Юпітера (Юпітер управляє всім великим). Він без розуму від тварин і може подарувати вам на день народження собаку або коня. Іноді він як клоун, який може розважити вас, але в інші хвилини він мудрець – джерело знань, розуму і філософії. Бачите – він багато в чому схожий на вас. Його хвилює незвичне, хоча це не завжди помітно, адже в ньому є подвійність. Він міг би бути дослідником, тому що він любить невідомість. Ризик його не лякає. Йому подобається грати – і грати на гроші (що вельми небезпечно, особливо в Лас-Вегасі), і він дуже любить подорожувати. Він може відправитися в Перу, забувши попередити вас про це. Але він подзвонить вам звідти, адже він буде радий, якщо ви до нього приєднаєтеся. Швидше за все, ви поїдете. Захопіть з собою шахи. І, мабуть, баскетбольний м’яч – спорт він теж любить.

Він торкається пальцем до її нозі, вона ніжно торкається рукою його щоки, і цього буває достатньо, щоб її Повітря перетворив його Вогонь в юпітеріанскую пристрасть. Бажання – це азартна гра, в яку вони відіграють удвох, іноді енергійно … іноді м’яко, і заспокійливо. Навіть їхні сексуальні відносини сповнені дружби і поступливості. Жодного з них не можна назвати власником, але при цьому обидва дуже ревниві. Це означає, що вони визнають за партнером право свободи бути самим собою, але при цьому не віддадуть нічого, що вважають своїм – наприклад, один одного. Вони категорично проти того, щоб ділити з кимось людини, якого люблять, адже вони обидва по суті своїй ідеалісти, і це їх тільки прикрашає. Звичайно, бувають помилки в результаті хвилинної слабкості, коли хтось із них зраджує своїм ідеалам. Це потім болісно для самого астрологічного ідеаліста.

Її численні друзі повинні йому сподобатися, якщо ні – він ясно дасть зрозуміти це прикре обставина і їй, і їм. Що ж, вона завжди мріяла про чесне людині, а бути чесним – значить, крім усього іншого, говорити правду, а це часом зачіпає. Але все-таки краще укол правди, ніж глибока рана, нанесена брехнею. Ці двоє сваряться часто, але ненадовго. Здатність забувати образи – найпрекрасніше, якість розсіяних людей, а вони обидва наділені їм в надлишку, хоча він, коли сердиться, спалахує миттєво, а її гнів може бути просто нестримним.

Не треба забувати, що вона народилася під Постійним Повітряним знаком (вперто мінливим або мінливе впертим, як вам більше подобається). І її жіночність зовсім не тендітна, адже Водолій – це чоловічий Сонячний знак, який управляється чоловічий планетою. Подвійна чоловіча енергія. Він теж народився під чоловічим Сонячним знаком, і сам досить агресивний. Крім того, їм теж управляє чоловіча планета. Але Стрілець – це Рухомий знак Вогню, а «рухливий» означає «мінливий». Тому його мінливість та її повітряна здатність адаптуватися до змін (крім тих випадків, коли вона вперта) не дає їх почуттів (і відносинам) стати чимось звично одноманітним.

У нього кілька гаряча голова. У неї достатньо холодний і незалежний розум (через що він теж може іноді розлютитися). Але хто ще здатний заспокоїти його і остудити своїм м’яким дотиком його палаючий лоб? Тільки вона … Це справжнє чаклунство, коли ці двоє дійсно люблять один одного.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,389