Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Типовий чоловік-Стрілець у молодості зовсім не так ставиться до шлюбу, як того хотілося б дівчині-Терезам. Якщо вона закохана, вона уявляє собі вінчальну сукню і обручки. У цьому немає нічого поганого: їхній шлюб, скоріше всього, був, би вдалим. Але якщо ця людина не вичерпає свою спрагу мандрів і цікавість до весілля, він, ймовірно, спробує зробити це після весілля. Що краще?

Нехай дівчина-Терези вибирає. Їй знадобиться час, щоб в усьому розібратися і прийняти рішення, але ми не можемо чекати, поки вона ретельно обмірковує всі сторони питання, так що краще продовжимо наше вивчення її взаємин з чоловіком-Стрільцем. Трохи пізніше вона нас наздожене.

Взагалі багато чоловіків-Стрільці неохоче вступають у законну зв’язок, як тільки вони вирішать, що це любов. Справа не в тому, що він проти шлюбу, але ж він тільки що вирвався з-під гнітючої влади своєї сім’ї, і йому потрібно якийсь час, щоб насолодитися своєю свободою, перш ніж знову її втратити.

Мудрішими і безпечніше дозволити Стрільцеві спочатку розстріляти десь свій сагайдак стріл, щоб потім, коли він повернеться, бути впевненою, що більша частина його цікавості і деяка частина його бажань вже задоволені і що тепер він жадає почати все спочатку, але на цей раз разом з коханою жінкою.

З іншого боку, якщо вона дасть йому повну свободу і він забреде занадто далеко, він може забути повернутися або де-небудь загубитися, так чи не краще з самого початку міцніше тримати його за руку?

Звичайно, бувають винятки, але найчастіше шлюб – одна з основних проблем, що стоїть перед люблячими один одного чоловіком і жінкою цього поєднання знаків Зодіаку. Самотня жінка-Терези – як Терези з відсутньої хащами, так що можете собі уявити, як це змушує її почувати себе марною. Не можна досягти повного рівноваги і гармонії, коли у вас немає половини необхідного, а людина, яку вона любить, і є для неї та, інша половинка, потрібна їй, щоб досягти рівноваги і цілісності. (Правда, є жінки-Терези, повністю зосереджені на кар’єрі, але і їм потрібна сумісність з діловим партнером.)

Чоловік-Стрілець, власне, не проти близьких стосунків, тому що він теж не любить бути один. Він набагато щасливіше, якщо поруч є друг, а якщо цей друг до того ж ще і гарний, і ніжний, і його (а точніше, її) можна обійняти, це навіть краще. Якщо вона достатньо розумна, щоб скласти йому компанію і в веселому суперечці, і в філософській бесіді, він нічого не має проти, якщо вона прихопить свій фотоапарат, польовий бінокль, маленький намет, спальний мішок, фляжку і ліхтарик і відправиться за ним. Але як тільки вона почне заводити розмову про покупку майна або про пошуки постійної роботи, він почне рватися з прив’язі. Коли він стане старше, він, як і всі, прийме це. Юпітер в астрології керує пенсійним віком, і це часто змушує чоловіків, керованих Юпітером, рано йти на пенсію, а працювати потім. У них все виходить навпаки. А поки десь вдалині співають сирени, і їх пісні спокусливішого, ніж її «Шанель», її шарм, її чудові ямочки і, на жаль, навіть її обійми.

Так що краще всього для жінки-Терезів, яка любить Стрільця, просто бути разом з ним скрізь, не намагаючись переробити його на свій лад. Їй потрібно зрозуміти з самого початку, що вона ніколи не зможе повністю контролювати цього Кентавра з блискучими очима. Він народився з енергетикою чоловічого знака, керованого до того ж чоловічий планетою – Юпітером, та хоча Терези і чоловічий знак, але ними керує Венера, абсолютно жіноча планета. У якомусь сенсі це дає перевагу жінкам-Терезам, тому що вона, володіючи чоловічим складом розуму, обдарована ще й чарівною жіночністю. Це потужне поєднання, але і йому не під силу заглушити подвійну чоловічу мужню вібрацію Стрільця, змусивши його підкоритися спідниці. А якщо таке й станеться, він буде внутрішньо глибоко нещасний, як би не намагався приховати це. А сенс любові в щасті, а не в нещасті, чи не так?

Звичайно, він оцінить її тонкий розум, а її оптимізм так схожий на його власний! Часто вона живе в світі уяви, тому біди не здаються їй до кінця реальними. Якщо це реальність, з якою не можна не рахуватися, вона таки вміє або вирішити цю проблему, або відсторонитися від неї, поки вона не переросла в серйозну кризу. У неї дивовижна здатність не звертати уваги на потворність, якщо вона вирішила, що його ніяк не можна прикрасити. Їй треба, щоб нею захоплювалися, навіть якщо вона розуміє, що це не більше ніж лестощі. Вона може вмовити себе повірити у що завгодно, істинне чи облудне, якщо це дозволяє їй відчувати себе коханою і потрібною, і це, до речі, одна з причин, по якій дівчата-Терези виходять заміж рано чи помилково. Але саме її оптимізм допомагає їй перетворити негативне в позитивне, тому що вона вміє вірити: завжди є шанс – тому, що за кожним Сьогодні обов’язково прийде Завтра.

Незважаючи на її талант малювати веселку на сірих хмарах і бажання миру і гармонії всяку ціну, вона дуже чутлива до шпильок і кривд. Вона захоплюється дотепністю Стрільця, але не хоче бути мішенню або подушечкою для шпильок!

Жінка-Терези поважає чесність і ідеалізм, тому що ці якості притаманні і їй. Вона любить людей, великі зборища, мистецтво і музику так само, як і читання, навчання, суперечки і всі форми інтелектуального спілкування. Чоловік-Стрілець скроєний якраз за такою міркою. Його жінка повинна бути щедрою, доброзичливою і товариською і не тільки рівною йому по розуму, а й близькою по духу. Йому потрібна жінка, яка ніколи не буде його пиляти, яка вірить у його мрії, розуміє слово «свобода» і яка буде добра до його чотириногим друзям. Жінка-Терези створена якраз для Стрільця. Втім, вона створена як треба і у всіх інших відносинах, все-таки вона близька родичка Венери Мілоської!

Він відчуває кожне її бажання раніше, ніж вона сама усвідомлює його. Він також моментально реагує на інтерес, що проявляється до його подруги-Терезам всіма чоловіками в радіусі дії її абсолютно чарівні венеріанської посмішки. Вони захоплюються її розумом та іншими її достоїнствами, а вона так любить, коли нею захоплюються! Вона не бачить в цьому нічого поганого, чому вона повинна це припинити? Вона не так гаряча, як він, і, мабуть, спокійніше поставиться до того, що його ентузіазм просто притягує інших жінок. А так як обидва вони привабливі, повні інтересу до життя і до людей, не будемо виключати романтичну ревнощі в якості серйозної небезпеки для їхніх взаємин.

Повітря й Вогонь добре поєднуються, і їх любов підтверджує це. Вона може викликати в ньому приплив пристрасті і коли просто дивиться на нього, і коли захоплена яким-небудь розумним суперечкою. У першому випадку це ніжне, але гаряче бажання – щось подібне відчував Ромео, підіймаючись на балкон до Джульєтти. Друге пробуджує в ньому настільки ж гаряче бажання, але без ніжності, тому що свідомість того, що жінка рівна йому за інтелектом, завжди викликає в чоловіку відчуття поєдинку, а на підсвідомому рівні це так і є.

Вона вміє усмирити його метущийся дух, а він – розбудити її уяву. Правда, іноді йому здається, що, належачи йому, вона невловимо від нього вислизає. Нехай його це не турбує, адже вислизати – це так властиво повітрю! Її часом турбує його палкість, нетерплячість і вимогливість у фізичній близькості, але ж це просто один із проявів його радісних, чесних і прямих почуттів.

Буває, що відносини двох будуються тільки на фізичному потязі, а воно може і пройти … Стрільця і Терези пов’язує багато чого. Вона бачить за його бравадою довірливу душу маленького хлопчика, а в кожній жінці-Терезах десь всередині захована шкільна вчителька. До того ж у нього є тисяча питань, на які у неї є щонайменше дві тисячі відповідей. І він зі своїм миттєвим чуттям на те, що справді важливо, теж багато чого навчить її.

– Що мені робити? – Хвилюється вона. – Я думаю про наше майбутнє з такою радістю в серці, а розум змушує мене бути обережною …

– Розум – не той інструмент, яким вимірюють любов, – говорить він і цілує її. – А що ти відчуваєш зараз, люба?

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Стрілець і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. людмила в 10.09.2016 | Відповісти

    Було дуже цікаво читати, адже я жінка терези, а мій коханий чоловік- стрілець! Враження, що написано саме про нас!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,421