Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Він придбав собі відмінного друга, який до того ж ще й жінка, так що хто знає, хто знає … Можливо, це буде чарівна любовна історія, а ще краще – платонічна дружба на все життя. Оскільки Стрілець так любить правду, незабаром він її отримає, адже його подруга-Телець не згодна бути ні просто другом, ні пасивним об’єктом випадкового захоплення.

Виявивши це, Лучник буде спантеличений і подумає про себе: «Що б це значило?» Що значило, що значило? Одруження – ось що! І не варто так дивуватися.

Жінка-Телець може полюбити Стрільця з цілком зрозумілих причин. Він ідеаліст, веселий товариш, розумний співрозмовник, мрійник, філософ, розважливий підприємець і до того ж маленький хлопчик, за яким треба доглядати. Зрозуміло, не слід очікувати, що, жінка-Телець встоїть перед чарівністю такої людини. Навіть якщо в першу ж ніч він розповів їй все як є, вона його просто не чула! Однак іноді Стрілець забуває, що він Вогняний-знак, а полум’я може стати некерованим. Стрільцю треба охолонути, якщо він не хоче зайнятися від власних іскор або опинитися похованим під вантажем її «земного» гніву, який може звалитися йому як сніг на голову, якщо він запалить в її серці вогонь любові і не опинимося здатним підтримати його.

Перше, до чого прагне жінка-Телець, коли вона закохана, – це положення постійної коханої або законної дружини. Чого вона абсолютно не потерпить, так це долі однієї з дружин у гаремі Лучник. Вона не нерозважливо ревнива, подібно Левиці або дівчині-Овнові, і не стане підозрювати свого коханого без достатніх підстав. Однак вона власниця, і її уявлення про любов засновані на власній винятковості. Така жінка ніколи не прийме пропозицію арабського шейха.

Насправді Стрілець здатний зберігати виняткову вірність жінці, яку він дійсно любить. Його проблема в тому, що він часто робить не те, що від нього чекають. Спочатку його прямота і манера говорити правду в очі сподобається дівчині-Тельцю за непідробленість і щирість. Це стосується і його невміння прикидатися. Вона не стане витрачати і секунди на брехуна і хвалька, так що його чесність здасться їй особливо привабливою. Так буде, поки одного разу він не продемонструє цю свою чесність, сказавши: «Нам буде так легко разом, якщо з самого початку ми поставимо один одного в рівні умови. Ось я, наприклад, вчора забіг до моєї старої подружці, і вона запросила мене провести уїк-енд в горах. Ти ж знаєш, як я люблю кататися на лижах! У тебе є чим розважитися, поки я не повернусь? »Коли Лучник настільки чесний, його подрузі-Тельцю в якості, розваги залишається лише зламати ці лижі об його голову. Але якщо вона спробує не звертати на подібне уваги, вона може виявити в ньому риси, які не відкриє для себе жінка з більш палким характером і меншим терпінням. Коли Лучник знаходить жінку, яка розуміє його настільки, щоб любити його і вірити йому, він перевершує самого себе: на світі немає більш захопленого коханця і більш відданого чоловіка. Він схожий на великого ласкавого пса, нехай кілька незграбного, але милого, веселого і вірного. Хто ж стане заперечувати проти його чарівної щирості?

Йому потрібна жінка, яка б вірила у всі його мрії, а не підколювала його шпильками сумнівів і насмішок. Жінка, яка оточувала б його невпинній турботою і любов’ю, не утрудняючи його волі. Йому потрібен веселий супутник в походах, жінка, що кидає йому виклик своїй, незалежністю, переповнена чудовими ідеями. Це непросте завдання для будь-якої жінки, проте дівчина-Телець впорається з нею, окрім, мабуть, моменту, пов’язаного з ідеями. Вона розумна, може бути навіть занадто, неону швидше слухач, і їй потрібен час, щоб все обдумати. До того ж до ідей, які когось переполняку, вона ставиться з підозрою. Її практичність і здоровий глузд чудово врівноважують безтурботне прагнення Стрільця грати і вигравати. Так що йому краще не чекати, що вона завжди буде розділяти його фанатичну жагу діяльності. В ці ігри він нехай грає з друзями, а їй набагато приємніше інша гра …

Їй потрібен надійний і попереджувальний чоловік, який сидів би поруч з нею біля каміна, тримаючи її за руку. Це не означає, що жінка-Телець хоче провести своє життя на кухні біля плити, але вона не збирається проводити її, катаючись на колесі огляду і клацаючи насіннячка. Вона терпляча, стримана, Сердечна і весела. Їй властиві почуття гумору, гостинність та легкість у спілкуванні. Але якщо чаша її терпіння переповнена, вона приходить у лють без видимих ​​причин, і Стрілець не самий невідповідний знак для того, щоб спонукати її до настільки рідкісного прояву її характеру. У здатності довести Бика до сказу він лише трохи поступається Льву, Скорпіону і Водолію. Стрілець може самими безневинними питаннями вивідати те, що йому цікаво. А Телець не завжди хоче, щоб її приховані емоції і особиста думка були відомі комусь ще, вона ж не лізе в чужі справи. Так що полум’яне цікавість Стрільця і ​​його хитромудрі розпитування навряд чи приведуть її в захват, якщо у неї є таємниця, яку вона не хотіла б розголошувати.

Можливо, в любові у них не буде проблем, якщо вони постараються зрозуміти один одного, а це відноситься і до характеру, і до сексуальних потреб. Іноді обидва так і не здогадуються, чого їм не вистачає, і страждають від туманною і неусвідомленою незадоволеності.

Жінка-Телець наділена гарячим і чуттєвим темпераментом, але їй важко висловити те, що вона відчуває. Вона може показати свою любов тільки дотиком … для неї цього достатньо, і коли вона зайнята любов’ю, для неї мовчання – золото. Однак Стрілець – ідеаліст, йому хочеться висловити і на словах, і фізично диво переповнюють її почуттів. Так що їй іноді здається, що її коханий – легендарний Кентавр, наполовину охоплений пристрастю, наполовину занурений у думки, які знаходяться за межею реальності.

Стрільцю потрібна свобода, і для нього мало що значить громадську думку. Звичайно, він принципово чесний, але не вважає, що сімейне життя і родинні узи повинні зв’язувати, його. Жінка-Телець наділена протилежними рисами. Їх шлюб, якщо їх Сонце і Місяць знаходяться в негативному аспекті, може бути повний і відданості, і відчуження одночасно – подібно союзу Сократа і його дружини Ксантіппою, старанно створювала теплий затишний будинок для філософа, з яким, однак, було настільки важко жити разом, що вона періодично перекидали йому на голову помийницю. Але до цього може і не дійти, і вони будуть щасливі разом, якщо вона захоче зрозуміти його, коли він потребує підтримки, і якщо він захоче стримати свій запал до розмірів сімейного вогнища.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,188