Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Беручи до уваги все: їх серйозність, допитливість натури, прямоту і незалежність і особливо те, що обидва вони відчувають вплив стихії Вогню, народжені під чоловічим знаком Зодіаку, а їх словами і вчинками керує чоловіча планета Юпітер, – розумієш, що їхні стосунки ніколи не будуть нудними.

Подвійний Вогонь. Подвійне чоловіче начало. І останнє, але не менш важливе: подвійна мінливість. Це означає, що вони будуть знаходити задоволення в словесних іграх один з одним, здебільшого заснованих на бажанні з’ясувати, хто з них буде виводити слонів на параді в цирку, а хто повинен йти позаду з мітлою та совком і прибирати гній.

Ви знаходите, що ця маленька безневинна алегорія вульгарна? Якщо так, вибачте, але, врешті-решт, ця глава пишеться не для Дів, Терезів або Козерігів. Вона важлива для Стрільців, а жодного Стрільця не відлякає згадка про слонячому гної. Шокувати Стрільця навіть важче, ніж Водолія. У самому справі, у мене є друг-Стрілець, дівчина, яка в серцях може вигукнути: «Заткнися! Щоб тобі на голову корова навалом! »

Чоловік і жінка Стрільці будуть по черзі перевіряти один одного «на брехню» або те й справа з’ясовувати за допомогою жартів і загадок, яка позиція іншого з погляду моралі, етики, філософії або інтелекту.

Вона. Ось послухай: чоловік вів машину, поруч сидів його син. Сталася аварія, батько загинув на місці. Хлопчика відвезли в лікарню, і потрібна була негайна операція, щоб врятувати йому життя. Але головний хірург, побачивши пацієнта, вигукнув: «Я не можу оперувати цього хлопчика: він мій син!»

Він. Це просто. Хлопчика всиновили. Людина, загиблий в аварії, був його прийомним батьком, а хірург був справжнім батьком. Правильно?

Вона. Ні, неправильно. Який же ти тупий!

Він. Почекай. Я зрозумів! Цього хлопчика переплутали з іншою дитиною такого ж росту і віку, і його доставили в операційну, а другий пацієнт дійсно був сином хірурга.

Вона. Та облиш ти! Ні за що не вгадаєш. Хірург був матір’ю хлопчика. Просто тобі ніколи не спадало на думку, що жінки досить розумні, щоб бути хірургами! Ти думаєш, у всіх жінок мізки як у курки? І я до Них пір з тобою не розлучилася!

Він. Не у всіх жінок мізки як у курки, але ти іноді поводишся саме так. По-перше, це дурна загадка. По-друге, я думав, ти не схвалюєш хірургів і хірургію. Крім того, якби ти не сказала, я б сам вгадав. Як можна думати, коли над вухом весь час тріщать? Ну, і оскільки ти сама завела цю розмову, я думаю, розлучення – прекрасна ідея.

Вона. Ти вважаєш, що я весь час говорю? Ха! Чути це від тебе справді смішно! І це зовсім не дурна – загадка. Це вигадана ситуація, тому в ній немає нічого поганого. Що ж стосується мого несхвалення хірургії, то я просто говорила, що в дев’яноста відсотках всіх операцій немає необхідності. Це не означає того, що я не розумію, що бувають нещасні випадки на кшталт переломів, апендициту і так далі, коли потрібна допомога досвідченого хірурга. Я тільки проти хірургів-садистів, які підсвідомо отримують задоволення від того, що ріжуть людей, і проти тих, хто купує розкішні машини і будинки на гонорари за нібито лікування апендицитів, тонзилітів, істерії і навіть маститу. Я абсолютно впевнена в тому, що наш доктор – розумний, тонкий, жалісливий людина … Біда в тому, що ти ніколи не слухаєш, ти весь час перебиваєш. З тобою стало неможливо жити з тих пір, як ти почав лисіти.

Він. З тобою теж з тих пір, як ти почала товстіти в минулому році.

Вона. Ну вистачить! У тебе є двадцять чотири години, щоб зібрати речі і забратися звідси. І не забудь свою собаку.

Він. Це в тебе є двадцять чотири години на те, щоб зібрати свої речі і втекти. І ти можеш забрати свою собаку, коли будеш іти.

(Так як вони Стрільці, у кожного з них своя собака і, може бути, ще й кінь.)

Рада іншим знакам Зодіаку: не будьте дратівливими. Ці двоє помирилися кілька годин потому, коли обидва упаковували речі (кожен з них вирішив, що більш принизливо, якщо підуть від нього, ніж піти самому). Він палко обняв її, визнавши, що вона не товста, просто раніше вона була занадто худий, і що кілька зайвих фунтів, які вона додала в стегнах, тільки пішли їй на користь, і взагалі він всього лише дратував її. (Він ризикував, коли згадував про її стегнах, але все обійшлося.) Вона любовно погладила його волосся і сказала йому, що це тільки здалося, що він лисіє, але якщо він навіть і облисів б, то став би ще красивіше – наприклад, як Юл Брюннер. І взагалі, на її думку, лисі і лисіють чоловіки виглядають дуже сексуально.

Часто Стрільці роблять тільки гірше, коли хочуть залагодити сварку, навмисне валяя дурня, або намагаються повернути колишні щасливі часи і поводяться як милі, але докучливі щенята (або лошата). Їм обом потрібно стежити за своєю звичкою все перебільшувати, адже Юпітер іноді заохочує Стрільця робити все більше, ніж є насправді. Лев і Близнюки (за зовсім іншими причинами) теж люблять трохи перебільшувати, але до Стрільця їм далеко, але ж саме Стрільцям так важливо говорити правду! Тому я нагадую їм для їхнього ж блага: вам не здається, що вам треба бути обережніше, щоб Юпітер спокусник вас не сказати трохи більше, ніж правду? Це астрологічний тест на те, допустите ви, щоб навіть при дуже сильних почуттях ваші правда і чесність були спотворені перебільшенням? Врахуйте, що спокуса може з’явитися у вигляді егоїстичного бажання домогтися свого, відстояти свої позиції будь-якою ціною. Але хіба за перемогу варто платити чесністю?

Стрільці нічого не роблять абияк, а коли вони разом, їх ентузіазм подвоюється. Їх подвійна чоловіча вібрація, що проходить крізь зухвалу і зухвалу сутність Стрільця, призводить до згуртованим взаєминам, у яких є і хороше, і погане … Beселье і битви, сміх і сльози, поразки і перемоги – їх відносини немов «зшиті» з різних строкатих шматків, як велике клаптева ковдра, яке подекуди витерла по швах, але не втратило своєї яскравості. Дівчина-Стрілець навряд чи буде утримувати свого Кентавра від авантюр, які називаються пошуком щастя. Часто чим більше небезпека, тим йому більше це подобається. Можливо, він буде отримувати таке ж задоволення від спорту і як учасник, і як глядач. Вібрація Юпітера іноді настільки сильна, що пригнічує більшість інших впливів у гороскопі. Я наведу приклад. Він нічого не може довести лучниці про її Стрільці, але мета прикладу – пояснити речі, а не довести їх. Це, принаймні, більше, ніж просто натяк на зухвалий характер чоловіка Юпітера в тому випадку, якщо він приховував це від неї.

Клів Бакстер, той хлопець, який викликав такий ураган полеміки, відкривши широкі перспективи для досліджень в області сприйняття найпростішої клітини (наука назвала це «ефектом Бакстера»), зовсім не Стрілець він народився під знаком Риб. Однак в гороскопі Клива Місяць і деякі інші планети дуже гармонійно розташовані в Стрільці. Його гороскоп також містить «велике сприяння» стихії Води і точно такий же аспект в знаках Вогню.

Клів виріс з водобоязню, боязню вогню і страхом висоти. Він жив з цими трьома фобіями і взагалі був істинної Рибою. Одного разу, коли йому було сімнадцять років, його численні планети й Місяць в знаку Стрільця повідомили його підсвідомості, що єдиний спосіб подолати всі ці страхи – це перемогти їх, прийнявши їх виклик. Вібрація Нептуна змусила його тремтіти від страху і жалості до себе, але планети підштовхували його в спину, і на озері в Нью-Джерсі він зробив те, що проробляв потім багато разів два літа поспіль перед велике аудиторією в «Амфітеатрі Флашинг-Медоуз» в Нью -Йорку. Вечір за вечором Клів підпалював свої плавки, а потім пірнав, як людина-факел, з семідесятіпятіфутовой висоти в палаючий басейн з водою (туди наливали бензин, який підпалювали за кілька секунд до початку вистави).

Ну, що ви скажете тепер з приводу подвійного «великого сприяння» Вогню і Води в гороскопі? Це також прекрасна ілюстрація нездоланної тяги Стрільців до ризику і нерозсудливість. Правда, Клів не знає точно, боягузтво це чи хоробрість (скромність Риби!). Ви розумієте, що публіці було б достатньо самого стрибка, але там, і Нью-Джерсі, коли Клів стояв на висоті сімдесяти п’яти футів над водою і дивився вниз на воду і вогонь, він боявся. І саме тоді йому спало на думку змочити плавки бензином. Коли його дупа загорілася, його небажання пірнути відразу зникло. У нього не було вибору: тільки вниз, і скоріше! Насправді його рішення підпалити свій зад – це вплив люблячої розіграші «Стрельцовской» Місяця.

Та ж дивна суміш цікавості Стрільця і ​​сприйнятливості Риб в Бакстер незабаром змусила його запалити вогонь на тому місці, яке можна було б назвати «задом» нудної науки …

Жінці-Стрільцеві краще приготуватися до того, що її коханий Стрілець навряд чи зробить їх життя одноманітним, і розсудливо залишити за ним право на гумор і азарт.

Якщо хоча б в одного з них немає Місяця або Асцендента у Водному або Земній знаках, вони навряд чи будуть обережні з грошима. Вони будуть їх витрачати, позичати або грати на них з такою ж радістю, з якою вони їх заробляють. Рідкісний Стрілець, чоловік або жінка, буде працювати там, де йому нецікаво. Він швидко кине банальні йому заняття і займеться тим, що його захоплює. Іноді він змінює місце роботи через те, що з ним обійшлися несправедливо, а частіше через те, що він сам наговорив зайвого начальнику – Стрілець не вибирає виразів. Однак він не дуже-то засмутиться через часового періоду безробіття. – Кентаври дивляться в майбутнє з оптимізмом і рідко сумують, думаючи про чорний день. Образно висловлюючись, Стрілець завжди чекає сонця і майже завжди чекає його.

Їх любов не може бути тьмяною, адже їх союз – це подвійний Вогонь. Якщо немає несприятливих аспектів між їх Сонцями і місяцями, що може бути причиною деякої дисгармонії в сексуальному плані, ці двоє довірливі і відкриті у своїх почуттях. Тут не буде остраху розчарувань або побоювання бути відкинутими. Вони відчувають схожість в розумінні і готовності виконати бажання іншого. Це зовсім не обов’язково висловлювати словами: жартівлива метушня, сміх і кидання подушками часто є частиною любовного ритуалу. У їх любові є запал і радість, і вони відчувають себе спокійно в обіймах один одного. Їх проблемою можуть бути ревнощі, образа чи злість, коли один з них розповідає про свою стару інтрижку, а інший боїться, що там не все скінчено. Вони обидва вимагають особистої свободи, проте не завжди думають про інших (це називається «егоїзм»). Зазвичай Стрілець не дуже ревнивий знак, але коли два Стрільця починають задавати один одному щирі питання і отримують на них такі ж щирі відповіді і в своєму цікавості заходять дуже далеко, навіть кам’яна статуя може стати ревнивою.

Спочатку у них можуть бути розбіжності на релігійному грунті, але якщо вони обійдуться без непотрібних суперечок, саме релігія може дати їм розуміння того, що таке життя взагалі, і зблизити їх. І навряд чи один з них залишиться осторонь, коли інший вирішить відправитися на пошуки пригод. Тому їм потрібно домовитися все робити разом, коли це можливо і навіть коли це неможливо …

Відпустка нарізно для цих чоловіка і жінки (особливо якщо один з них народився з Місяцем або Асцендентом в знаку Повітря) може закінчитися сюрпризом, коли один із них забуде повернутися. Але якщо вони будуть разом, вони можуть бути впевнені в тому, що з роками стануть ще ближчими один одному.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,162