Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Скорпіон постійний. Стрілець мінливий, а ці слова, мають зовсім різне значення. Скорпіоном керує Плутон, Стрільцем – Юпітер. Плутон – тонкий і скритний. Юпітер – відкритий і експансивний. Скорпіон – знак Води, Стрілець – знак Вогню, а воду і вогонь важко поєднати без каталізатора, такого, наприклад, як величезне терпіння або терпимість. Ви думаєте, всі ці складнощі турбують Стрільця, який закохався в дівчину-Скорпіона? Звичайно немає. Це просто астрологічні перешкоди, а Стрілець не тільки не боїться, але навіть любить перешкоди. А це, з його складностями, інтригою, глибиною таємниці або небезпекою, напевно не збентежить Лучник. Воно зачарує його.

Оскільки кожен чоловік-Стрілець постійно чимось захоплений: собаками, кіньми, кар’єрою, хобі, мріями, планами подорожей нлм курсами навчання (від релігійної філософії до гомеопатії та венерології), – у нього знайдеться багато тем для розмов, щоб розтопити лід, коли він зустрінеться з дівчиною-Скорпіоном, а в початковій фазі відносин з будь-яким Скорпіоном, повірте мені, лід буває завжди.

На відміну від багатьох чоловіків, він не буде збентежений або пригнічений її досить-відстороненої манерою триматися з чужинцями, тому що-така поведінка дає йому можливість проявити свою чарівність, переконливість, логіку і, веселість. А крім того, придушити Стрільців практично неможливо. В основному з тієї причини, що вони не вважають образа таким. Вони думають, що ви просто чесні, так само як і вони.

Якщо тільки Стрілець не страждає через Місяця або Асцендента в знаках Скорпіона, Тельця, Рака, Козеріга або Діви, він дуже рідко буде довго переживати розчарування або критику. Зазвичай Стрілок просто потисне плечима і почекає, поки справи не підуть краще. Сьогодні зведення погоди може обіцяти дощ, сніг та сильний вітер, але завтра неодмінно буде сонячно, тихо і тепло. Кожен схід сонця приносить йому новий світанок неможливих мрій і несподіване рішення старих проблем.

Жінка-Скорпіон, коли чує хороший прогноз погоди, схильна потай підозрювати, що синоптик навмисне намагається змусити її відправитися на пікнік, щоб потім посміятися, коли вона потрапить під зливу. «Така людська природа, – тихо каже вона собі. – Ти не можеш завжди вірити, що люди такі, якими здаються, і що вони тримають обіцянки, які дають ».

Вона помиляється, коли підозрює, що Стрілець – не те, чим він здається. О, він може іноді накласти грим, начепити ніс і костюм клоуна або уявити, що грає якусь роль! Але це завжди лише невинна гра, яку він дозволяє собі, тому що в ньому є трохи тяги до театру. Зазвичай він радіє, як дитина, коли хтось вгадує роль, яку він вибрав. Трагічну маску, яку Стрілець надягає ненадовго, може легко виявити будь-яка людина з нормальним сприйняттям, а особливо жінка-Скорпіон з її проникливістю. Ні, цей чоловік не стане навмисно водити її за носа. Господь свідок, він не хоче брехати їй, а вона може навіть хотіти цього час від часу щоб трохи пом’якшити удари і скруглить кути.

Якими б недоліками, які викличуть її печаль або тривогу, він не мав, усі вони, ймовірно, яскравими фарбами будуть намальовані на його обличчі, коли вона зустріне його вперше. Недоліки та слабкості чоловіка-Стрільця, так само як його гідності та сильні сторони, неможливо не помітити вже після декількох годин розмови. Він аніскільки не боїться чийого б то було несхвалення. Як можна не схвалити людини через декількох невеликих вад? Хіба є люди без недоліків? Звичайно немає. Завдяки Стрільцеві ми всі знаємо цю велику істину.

Один з недоліків Стрільця, який відразу кинеться в очі жінці-Скорпіону, це його підвищена товариськість. Йому подобаються люди. Він любить грати з ними в теніс, футбол, волейбол, баскетбол, бейсбол, обговорювати різні ідеї, дивитися п’єси і фільми, сперечатися, питати їх про все на світі, просто брататися і перебувати поруч. Їй може не сподобатися жіноче оточення, але вона не буде в захваті і від чоловічої компанії, оскільки через них він проводить з нею менше часу, ніж вона вважає за потрібне. Ця женшина вельми ревнива і підозріла, але вона не зуміє утримати свого чоловіка-Стрільця, якщо з радістю і довірою не дозволить йому мандрувати, коли йому раптом захочеться. Вона повинна дати йому багато волі. Якщо цей чоловік коли-небудь відчуває спокуса змінити, то малоймовірно, що він стане приховувати це. Він прямо скаже їй про це, якщо він типовий Стрілець, і дасть їй можливість відвоювати його, поки він ще не пішов. До тих пір, поки він приходить додому щовечора, цілує її в ніс щоранку і не говорить, що хоче піти, вона може бути впевнена, що його серце все ще належить їй.

Зазвичай він все одно буде просити скласти йому компанію. Він воліє мандрувати з добре знайомим супутником, а не розшукувати старих друзів або бродити з чужинцями.

Звичайно, компроміс не буває одностороннім. Йому теж доведеться піти на поступки, якщо він хоче бути гордим володарем жінки-скорпіона і її глибокої відданості. Вона надзвичайно чутлива, і його безтурботні необдумані зауваження ранять її вразливе серце більше, ніж він коли-небудь буде здогадуватися, тому що вона тримає свою саму глибоку образу при собі, всередині, де її ніхто не бачить. Вона довго-довго мовчки терпітиме свої муки, а потім почне мстити. Неможливо, передбачити, яку форму прийме помста, але йому доведеться захищатися, і навряд чи вдала. Якщо він і тоді не схаменеться »не навчиться цінувати любов цієї рідкісної жінки, вона кине його. І не повернеться. Якщо Скорпіон щось вирішує, то це рішення, як правило, остаточне. Чоловік-Стрілець по природі досить імпульсивний і безтурботний, але втратити те, що могло б стати довгої любов’ю, – непрощенна безпечність. Все, що тут потрібно, – трохи більше ніжності, трохи більше поваги до її почуттів, і втрату можна повернути.

Їх погляди на секс дуже різні, але не так вже несумісні. Він займається любов’ю пристрасно, але так само часто й зворушливо, з дивною наївністю і ідеалізмом. Її любов – всепоглинаюча, зосереджена і надзвичайно глибока до деяких чарівні і пам’ятні хвилини. Одна з можливих труднощів полягає в тому, що жінка-Скорпіон схильна дивитися на любов як на щось священне і яка потребує мовчання. Невисловлене розділений екстаз. А Стрілець в будь-яку хвилину може сказати все, що в нього на думці, навіть не думаючи, що зараз краще б помовчати. Як би рідко він не здійснював таку дурість, все одно це буде занадто часто. Тоді вона може використовувати їх любовну близькість як спосіб розквитатися з ним за щось і стане навмисне холодної, ведучи себе так пасивно, що його полум’яне бажання абсолютно згасне. Зі знаками Води і Вогню завжди існує така небезпека у всіх областях спілкування, не тільки в сексі.

Оскільки ці чоловік н жінка, визнають вони це чи ні, вона буде відчувати, що він володіє необхідним їй знанням, а він буде більш терпимо до її особистості, ніж можна було б очікувати, завдяки його карміческім спогадами про сутність знака Скорпіона. Якщо він використовує свою терпимість, яка повинна підніматися з підсвідомості, коли він прізоцет її, вони можуть зробити свої відносини гладкими і гармонійними. Багато чого буде залежати від того, чи знаходяться світила в їх гороскопах в сприятливих або несприятливих аспектах.

Гроші – це питання, якого вони повинні домовитися уникати з самого початку. На щастя, якщо він типовий Стрілець, він зовсім не заперечуватиме проти її захоплення власною кар’єрою. Це одне із самих милих його якостей – готовність надати жінці, яку він любить, свободу самовираження, не пригнічуючи її індійідуальностч, через яку він в першу чергу і закохався в неї. Але оскільки у нього є схильність до марнотратства, а у неї – до економії, їм слід мати окремі банківські рахунки і не питати один одного про доходи.

Якщо він цінує її любов, він ніколи не буде безтурботно відноситися до її почуттів. При всій її м’якості, її уявній спокої і холоднокровність, іноді, коли вона особливо мовчазна, вулкан усередині неї особливо активний. У неї потужні приховані емоції, вони можуть спонукати її до бурхливого гніву чи холодної обдуманої помсти. Але саме вони роблять її здатною на довгу відданість.

Їй слід зберігати, як скарб, його відкриту чесну любов, відставити підозри і звинувачення. Вона ніколи не повинна навіть намагатися зламати його дух. Тому, що саме тут зароджуються і на цьому знаходять силу його блакитні мрії, його золотий оптимізм і його зоряний ідеалізм Юпітера.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Стрілець і жінка Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Микола в 17.02.2021 | Відповісти

    Дякую, практично пізнаю себе в гороскопі і дякую за інформацію на яку слід звернути увагу

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,172