Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Найголовніша відмінність між «місячної» дівчиною і Стрільцем (крім різних поглядів на гроші, зрозуміло) може полягати в їх іноді протилежних поняттях і наміри стосовно сімейного життя. Для неї існує майже що культ сім’ї, де головне місце відведено батькам, а потім ідуть сестри, брати та інші родичі. Ця жінка запалює свічки на сімейному вівтарі з таким же священним трепетом, з яким її сестри знака Козеріга розпалюють своє сімейне вогнище.

Чоловіки-Стрільці зовсім не вважають, що вони повинні присвятити себе своїм родичам. Звичайно, Кентавр може зберігати у своєму великому серці Юпітера щиру ніжність до своєї сім’ї, весело з’являючись на порозі раз на кілька років з оберемком подарунків. Стрілець щедрий, і перший допоможе своїм батькам, братам або іншим родичам, коли їм потрібна підтримка, або позичить всі свої гроші, але він не вважає, що кровні узи повинні обмежувати його свободу. Кровні узи або родинні зв’язки нагадують йому дзвінкі ланцюга або мотузку навколо шиї, здатну задушити його індивідуальність. Чоловік-Стрілець ледь дочекається моменту, коли можна буде розрубати гордіїв вузол, що зв’язує його з сім’єю, і піти своїм власним шляхом, підкоряючись зову Юпітера. Вузли проблем він уміє розв’язувати швидко і розумно. Правда, іноді він помиляється, але він досить розумний, щоб не здійснювати однієї і тієї ж помилки двічі.

«Місячна» леді дивиться на «зв’язку, які обмежують», з повагою і навіть з ніжністю. Зв’язку – це затишок. Зв’язку – це рідне і зручне. Розірвати зв’язок з друзями або родичами, коханцем або чоловіком (або з батьками!) – Це для неї щось жахливе, і зазвичай вона тягне з цим, поки тільки може. Саме з цієї причини жінок-Раків часто вважають власниця. Насправді це інше – це небажання рвати зв’язки, щоб потім не довелося плисти далі без якоря. Плавання без якоря – такий же жахливий образ для дівчини-Краба, як плавання посередині океану, адже Раки відчувають себе спокійніше, тримаючись на пристойній відстані від глибокої води.

Астрологія не може вирішити цю проблему за них. Жінка-Рак і Кентавр повинні довести цей спір до кінця, не втрачаючи надії з роками наблизитися до компромісу. Вони будуть сперечатися: він – доводити, вона – ображатися. Вона знову і знову буде говорити, що він нехтує Мамою і Татом і що це його недолік, він знову заявить, що їх власні відносини скоро розваляться через те, що вона проводить занадто багато часу з сім’єю. З часом вони прийдуть до якогось взаємною згодою, або один з них грюкне дверима. Але не треба вважати, що це остаточний розрив.

Почнемо з того, що саме Стрілок може не витримати першим. Згадайте – йому легше, ніж їй, розірвати зв’язок. Хоча розрубати вузол любові – це зовсім інше, любов здатна навіть безтурботного Кентавра змусити йти з жалем, і він не зможе витримати довго. Її місячне чаклунство гіпнотизує, і вона буде переслідувати його уві сні. Оскільки ми маємо справу з поєднанням чоловік Стрілець і жінка Рак, «місячна» леді буде представляти для нього восьмою астрологічний будинок таїнства (сексуального, і не тільки). Немає нікого цікавіше Стрілка (хіба що Близнюки), і він незабаром виявить, що не перестає думати про те, що ж вона робить без нього. Крім того, він занепокоївся, усвідомивши, що він втратив терпіння і, піддавшись гніву, пішов, але так нічого і не зрозумів. Її мінливі настрої, її невимовна владу над його емоціями – без відповіді залишилася ще тисяча загадок … І ось Стрілок повертається, бо розуміє, що йому не вистачає її більше, ніж він очікував …

Ця жінка завжди таїть в собі безліч секретів, і деякі з них не зрозумілі навіть їй самій … У її «місячної» натурі є щось, що змушує її закриватися, коли вона відчуває, що хтось намагається занадто глибоко проникнути в її таємне «я», навіть якщо цей хтось – чоловік, якого вона обожнює. Дівчина-Рак автоматично ховається в панцирі мовчання в той момент, коли він починає її розпитувати, навіть якщо це всього лише невинне запитання про те, що вона думає про нові сусідах або яким був її перший хлопець. Звичайно, останнє може бути не занадто невинним. У чоловіка-Стрільця особливий характер, і хоча він може і не бути власником, але він, безсумнівно, ревнивий, а між власництва і ревнощами є чітка різниця. Якщо вона в настрої, вона може сама щось розповісти, але її не можна змусити зробити це методом грубих розпитувань. Зате вона якось неусвідомлено змушує людей поділитися з нею тим, чого зазвичай вони не довірили б іншим. Це не те ж саме, що довіра. Людям знаку Риб довіряєш тому, що хочеш цього, адже Риби просто випромінюють готовність слухати, якщо вам хочеться поговорити, і ви бачите, що вам співчувають. З дівчиною-Раком все по-іншому. Вона любить чужі секрети і свідомо використовує для цього свою стратегію. Завдяки місячним магнетизму (тієї невидимої сили, якій не можуть опиратися навіть океанські хвилі), людина виявляє, що говорить про те, про що і не мав наміру нікому розповідати.

Із Стрільцем місячна стратегія Рака має ще більший успіх. Він любить розповідати про себе, про свої мрії і сокровенних почуттях, про своїх поглядах і думках. У розмові з дівчиною-Раком він може зайти надто далеко і лише потім виявить, що він потрапив у ту емоційну хвилю, яка може понести його невідомо куди, і він розповість більше, ніж мав намір. Це астрологічне попередження може бути для Стрільця цінним, тому що завжди є можливість, що він скаже щось таке, що ця надзвичайно чутлива і вразлива леді може перебільшити або витлумачити перекручено, адже підозрілість і трепетну уразливість Рака потрібно враховувати завжди. Це важко, адже він звик вільно висловлювати все, що в нього на думці. Його чесність іноді буває зайвою, і не тільки завдяки його природної схильності, але й тому, що «місячна» леді може бути разюче чіпкої і якщо вирішить, що він чогось їй не сказав, то не залишить спроб з’ясувати це. Справа не в тому, що він у чомусь винен, просто є речі, які вона може зрозуміти неправильно і прикрасити своєю уявою, доповнюючи безтурботно сказані слова власними страхами і похмурими передчуттями. І це починає загрожувати її внутрішньому спокою, хоча не має вже нічого спільного з тим, що було насправді.

Хвилини їх близькості – це саме та ситуація, коли Стрілець не повинен забувати про те, щоб говорили його почуття, а не він сам. Саме так висловлює свою різноманітну любов до нього «місячна» жінка – чуттєво і мовчазно. Їй хочеться, щоб вони втекли від усіх, занурюючись в океан пристрасті, купаючись в тендітному місячному світлі почуття, глибина якого – прямий результат його ніжності і спокою. Занадто вимогливе бажання її лякає. Вона здатна повністю довіритися почуттю, якщо тільки їх взаємний потяг виявляється м’яко, ніжно, коли в ньому більше поезії, ніж вогню. А якщо їй здалося, що щось не так, навіть якщо це несхвалення і не висловлено вголос, це обов’язково позначиться на їхній любові, хоча ця випадковість не має до любові ніякого відношення. Це гра, в якій важко щось знати заздалегідь, тому чоловікові-Стрільцю не завадило б час від часу погортати на ніч календар, адже кожна емоція його жінки-Рака не тільки символічно, але й реально залежить від фази Місяця, і це достатньо серйозно . Стрільцю може бути важко зрозуміти цю частину її сексуальної природи, тому що сам він належить стихії Вогню, і його бажання сильно і імпульсивно. Ніжності йому потрібно дійсно вчитися, особливо якщо він закоханий у «місячну» леді, народжену в стихії води.

Дивно, іноді особливий світ в очах цієї жінки говорить про її бажання – це як обіцянку любові, як мерехтіння стародавньої таємниці молодого Місяця. Коли він бачить місячне світло в її очах, він знає, що зараз потрібно бути дуже тихим і спокійним … міцно обійняти її, щоб вона відчула себе в безпеці, і зануритися разом з нею в таємниче море, в музику півночі, знайому і незбагненну.

Давайте залишимо їх наодинці. Але перед тим як піти, нагадаємо їй, що якщо її місячні сльози ллються легко, немов дощ із річного хмари, його сльози Юпітера заховані надійно, але хіба їх менше? Як маленький хлопчик, що заблукав у темряві, він занадто сміливий, щоб дозволити собі плакати, але йому так потрібен промінчик світла …

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,476