Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Стрілець і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Якщо дивитися правді в очі, як це люблять робити Стрільці, чоловіки, народжені під цим знаком, як ніхто (за винятком Близнюків), схильні до невірності, і якщо не фізичної зраді, то до флірту.

Звичайно, це узагальнення, яке не може поширюватися на кожного Кентавра. І все ж досить часто любовний зв’язок між дівчиною-Овном і легковажним, вітряним юнаків-Стрільцем нагадує гру в російську рулетку. Це, звичайно, захоплююче цікаво, але настільки ж небезпечно, як спроба роздягтися догола під час церковної служби.

Якщо керована Марсом дівчина стверджує, що ні краплі не ревнива, вона або бреше (бо народилася під Марсом чи Меркурієм на шкоді), або не знає справжньої дати свого народження.

Звичайно, не виключено, що її незворушність – зворотна сторона байдужості. Вона не ревнує, бо не любить, адже ревнощі – загнаний вглиб страх бути відкинутою. Власне кажучи, для дівчини-Овна така холодність – вже симптом, перший тривожний дзвінок. Може, не сьогодні-завтра вона сама залишить свого коханого …

І Овен і Стрілець – знаки Вогню, а дві іскри легко народжують великий вогонь. Чоловіка-Стрільця і ​​жінку-Овна з першої ж зустрічі тягне зав’язати роман чи дружбу. На них впливає сонячна схема чоловік Стрілець і жінка Овен, їх Сонця при народженні знаходяться в сприятливому аспекті. Може бути, навіть краще, якщо чоловікові-Стрільцю, не готовому задовольнятися однією жінкою, потрібна дружба, а не любов. Він веселиться від душі, спостерігаючи за тим, як на екрані четверо борсаються в одному ліжку, а вона чомусь схоплюється, біжить із залу до викидає весь попкорн прямо в обличчя білетер (гнів Овна сліпий).

Одне можна сказати на захист чоловіка-Стрільця: якщо він і піддасться чарам нової любові, то, швидше за все, зізнається в цьому відразу ж. Керовані Юпітером чоловіки найчастіше щирий обтяжуються необхідністю брехати. Однак безглуздо розповідати дівчині-Овнові про те, як вам посміхалася розкішна білявка за стійкою бару. Уява жінки Марса багате і малює стільки картин, невірності, що не варто постачати його новою їжею для фантазій.

Чи не дивно, що ця незалежна, навіть самовпевнена дівчина настільки вразлива? Її гризе страх, приниження, зради. Овен – чоловічий знак, і дівчина-Овен не цілком впевнена у своїй жіночності. Потай вона вважає, що менш красиві і розумні жінки желанней для її коханого тільки тому, що вміло користуються всіма хитрощами слабкої статі. Думати про це часом невимовно болісно, ​​та й небезпечно. Вибухи ревнощів тільки розлютило волелюбного Стрільця, який вимагає від улюбленої повної довіри.

Довіра, що й казати, річ хороша, але якщо чоловік-Стрілець не буде поблажливий до ревнивиця і не розвіє її таємні страхи ніжністю та участю, не дозволить їй іноді виговоритися, полегшити душу, він втратить подругу швидше, ніж знайшов. А порожнечу, яку вона залишить у його серці, заповнити не так-то просто. Обидва дізнаються жахливе відчуття самотності, яке супроводжує розставання істинно люблячої, чиї Сонця при народженні перебували в гармонійному аспекті Тріна. Якщо ж почуття, яке вважали любов’ю, було лише прихильністю, розлука може бути менш болючою і обірвана зв’язок здатна навіть перерости в дружбу.

Взаємна довіра в їх відносинах стане запорукою емоційної гармонії. Багато Стрільців постійні і надійні в любові, і союз з ними може стати для жінки-Овна нескінченно хвилюючим і збудливим – що, як не дивно, приносить мир і задоволення в серця народжених під знаками Вогню.

Такі пари оптимістичні, відкриті, сердечні і доброзичливі. Обидва, мрійники. Але його мрії ближче до реальності – Стрілець, на відміну від Овна, володіє пророчою здатністю передбачати результат своїх ледь зародилися мрій і внутрішньої чесністю, яка дозволяє відокремити їх від порожніх ілюзій. Хоча обидва люблять будувати повітряні замки, його фантоми таки матеріальніше.

Слід сказати, що чоловіки-Стрільці не поспішають зв’язати себе узами шлюбу (таку ж неприязнь до Гіменей відчувають тільки Деван Водолій). Зате ці імпульсивні натури легко затягує любовний вир. Дівчина-Овен з її марсіанської силою волі може вирвати обіцянку, яку Стрілець не готовий виконати. Однак більшість Стрільців відмовляються брехати біля вівтаря, тому розірвання заручин і весілля без нареченого нерідкість, коли справа стосується цього Сонячного знака. Вони не жорстокі – просто чесні.

Одна моя знайома, чарівна вдова, вже й сама забула, скільки років її приятель-Стрілець тягне з весіллям. Але вона все ще чекає із завзятістю Рака. Будь вона Овном, вона давно б уже заявила, щоб він забирав свою зубну щітку і ключки для гольфу, змінила б замок і номер телефону. Такий цебер холодної води часто призводить Стрільця в почуття, якщо він дійсно любить. Якщо ж ні, кого звинувачувати? Може бути, він і не заїкався про любов – чоловіки-Стрільці зазвичай вправно уникають зізнань.

Овен. Дорогий, ти ж любиш мене, правда?

Стрілець (ображено і сердито). Як ти можеш задавати такі сміховинні питання? Невже досі не зрозуміла, що я відчуваю до тебе?

Або так.

Овен. Ти справді любиш мене? Правда?

Стрілець. А ти як думаєш, люба? Просто не розумію, як ти можеш сумніватися. (Обсипав її жагучими поцілунками.)

Пізніше вона буде звинувачувати його в лукавстві, і даремно. Сама винна – неуважно слухала. Він не брехав. Стрільці ніколи не брешуть. Хіба ви не знали?

Стрільці не домосіди. Їм чужий культ сім’ї. І родичів вони більше люблять на відстані. Але дівчина-Овен теж не хоче бути пов’язаною по руках і ногах, тому примириться з його тягою до зміни місць, якщо тільки він покличе з собою. Якщо вона досить розумна, щоб не загнуздувати його, Стрілець може бути щедрим і хвилюючим партнером.

А ще їй доведеться полюбити тварин, так як рано чи пізно ця людина приведе в будинок собаку або коня (якщо вони живуть в маленькій квартирі, добре, щоб це була собака). І змиритися з тим, що він може годинами пропадати на стайні або стадіоні, і бути готовою бродити з ним по лісах і кочувати в наметі, і вміти придушувати позіхання на черговий прем’єрі ще однієї експериментальної постановки. Стрільцю-інтелектуалу книги і філософія замінюють природу, спорт чи сцену, але його інтереси все одно будуть поза домом.

Їх фізичний союз приречений на успіх: обидва дуже ніжні і пристрасні (адже це знаки Вогню). Він, може бути, трохи спокійніше, зате розкутіше, але так само щирий і романтичний. Кожний з них здатний бути щедрим, хоча і не, цілком вільний від егоїзму (одна із самих звичайних причин сексуальної дисгармонії). Обом, можливо, доведеться засвоїти, що справжнє щастя, походить від внутрішньої необхідності любити а не бути коханим. Цей урок не буде важким, так як вони вміють віддавати. Інтелектуальна і емоційна гармонія (якщо виключити ревнощі і невірність) можуть зробити їх близькість ідеальною.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Стрілець і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Алла в 21.01.2015 | Відповісти

    класний гороскоп

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,177